Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mateusz.koolas@wp.pl

wstydliwy sex

Polecane posty

Gość asdasdfdsa
No właśnie pisałam wyżej, ze ja mialabytm z tym opory. Ręką, palcami nie ma sprawy, ale języka bym mu nie włożyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
Dal mnie jest to normalką że liżę odbycik partnerce, ona sama daje. Gorzej jest z włożeniem paluszka w pupkę raczej nie da, chociaż paluszkiem ją dotykam. Lubię leżeć na pleckach kiedy to ona swoją pupę wypina mi przed mój języczek. Ona bawi się kutaskiem a ja dwiema dłońmi rozchylam jej pośladki i mogę lizać oczko, wkładać języczek i paluszkiem pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
asdasdfdsa miło :-) Może spróbujemy ??? baaaardzo jestem wygłodniały w tym temacie . Bez zahamowań Napisz czego jeszcze pragniesz. Może tego samego co ja :-) Uwielbiam jak laska siada mi na twarzy i mogę pieścić jej cipkę i tyłek wsadzając język głęboko, baaaardzo głęboko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
to może 3kącik? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteoryt 1100
Ja myślę, że lepiej mówić swojej partnerce i partnerowi zwłaszcza w małżeństwie wszystkie swoje fantazje bez skrępowania bo przecież jak nie Ona/On ma je spełnić to kto? Po latach się zaczyna szukać jakiś romansów i przyjaciół do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdfdsa
:D No nie wiem, czy mój facet byłby zadowolony z takiego trojkacika. Póki co to muszę jego bardziej osmielic (albo siebie, żeby mu to wszystko zaproponować prosto w oczy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
asdasdfdsa tak jak napisałem . Dziś piątek, początek weekendu. Napij się czego wieczorem " rozluźniającego" i mu wygarnij o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
najfajniejsza zabawa jest gdy kobieta siada facetowi na twarzy. mozna sie spuscic od samego lizania szparki. tylko ciiipka musi byc czysta i pachnaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
napisz nam tu jak wypadło czy polizał Cię. Możecie zagrać w nietypowy sex. jak przegra to ma cię pocałować w pupę jak ty to mu robisz loda. wymyślcie jeszcze inne zabawy do tego, jakieś pozycje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdfdsa
Co do czystości własnej cipki nie mam żadnych wątpliwości - w końcu czasem sama czuje jej smak. A coo do relacji - zastanowie się :D ale o ewentualnej porażce pisać nie będę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, jak można wstydzić się rozmawiać o rzeczach, które się robi, z osobą, z którą sie to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
Tu chodzi o to że ludzie wstydzą się powiedzieć swojemu partnerowi o swoich upodobaniach lub nie wiedzą jak do tego podejść. Ludzie boją się reakcji. Chciałbym prawie wszystkiego spróbować, ale mam opory. Są też rzeczy które się pragnie ale jak się powie to po związku np chęć spróbowania z innym partnerem. Ja nie kochałem się jeszcze z inną kobietą i chciałbym zobaczyć jak to jest, nawet nie całowałem się z inną. Nie chcę by moja kobieta ode mnie odeszła tylko dlatego że chciałem skosztować ust innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
do wstydliwego sexu już można zaliczyć sex analny. Mało kto się przyzna w toważystwie że bzyka się z żoną analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×