Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
no ten zywy wlasnie a te zyrafki sa faktycznie uniwersalne i slodziusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...musze Ci powiedziec ze Twoj maz jest napewno z Ciebie dumny i nie przejmuj sie kilogramami bo szybko je zrzucisz;)No i nie zapomnij o mnie o jakims zestawie cwiczen po porodzie bo nie zamierzam byc grubaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka gratuluje wygranej licytacji :) laktator kupię na ebay'u jak już będę u męża chyba, że teraz coś wypatrzę to po prostu mąż kupi i po problemie :) nie jestem zwolenniczką chust i zastanowię się nad jej kupnem szczerze "mówiąc" :) mam obawy, że jak Mała się przyklei do mnie w takiej chuście i w ciągu dnia będzie się bujać przy mnie to później będzie trudno odzwyczaić ją od noszenia..wolę wsadzić do bujaczka i mieć oko na nią w taki sposób :) a druga sprawa to taka, że chyba bardziej opłaca się mieć taką chustę jak się rodzi latem..jak wypatrzę jakąś okazje na allegro to może kupię w innym wypadku raczej nie miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci...zgadzam sie z Toba jesli chodzi o ta chuste,ja tez nie mam zamiaru dziecka nosic caly czas a trzeba wziasc pod uwage to ze ciagle malutkie nie bedzie tylko bedzie przybierac na wadze...wole taki bujak i czy obiad ugotowac czy posprzatac zawsze wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
senioritka- spoko nie przejmuje sie kilogramami :) a chuste i tak kupie pmimo tego ze tez nie bede chciala caly czas bobasa na rekach nosic, tylko wiecie ja z mezem lubimy podrozowac np po gorach itd i jak Mala skonczy pol roku (na pewno na nast wakacje) bedzie wyjazd w gory i ja sobie nie wyobrazam chodzenia po gorach lub innych tego typu wypraw z wozkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wogole to uciekm od lmpa, ciepla kapiel i poznie manicure/pedicure :) milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...a dajesz jeszcze rade z pedicure?Ja probowalam zrobic wczoraj francuski ale tak sie zmeczylam ze zostalam przy jednym kolorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
senioritka- hehehe myslalam ze przy jednej nodze :P ja mam male ulatwienie bo jestem dobrze rozciagnieta, siadam w rozkroku, brzuch do srodka daje i pochylam sie nad noga i swobodnie siegam eheh [elastycznosc- praktyczna umiejetnosc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dziś dłużej pospałam aż do 8 :) Mała dała mi się wyspać, była taka spokojna jakby jej nie było :P zaraz muszę się ogarnąć i wyskoczyć na bazarek po zakupy, później na pocztę i dalej już nic :) wreszcie zrobiło się chłodno i od razu czuję się lepiej :) hehe ja też jeszcze daję radę z pedicure'm :) robię podobnie jak ciezarowka siadam w rozkroku, raz dwa i pomalowane :D w moim menu na obiad zagoszczą pulpeciki tylko nie wiem w jakim sosie bo dwa dni jadłam pomidorową i nie chcę w sosie pomidorowym :P zaraz oblookam coś w necie miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej, a ja sie ostatnio pochwalilam moim spaniem i dzis znowu dupa, pobodka o 5 bo Mala radosnie skakala w brzuchu a poza tym koteczka sie przyczepila o tulenie i ssanie paluchow- 2,5 letni kot- stara baba!!! juz nie robila tego od ok pol roku ja mam dzis odwiedziny kolezanek, ogarnianie projektu zawodowego P i dalsze kompletowanie wyprawki- na razie robie to w ten sposob, ze jade wedlug tabelki mojej kolezanki i uzupelnim jaki moddel bede chciala kupic, skad( czy sklep,czy allegro czy dostane itd) i koszt zebu w pazdzierniku ogarnac to w 2 dni bo ja od polowy pazdziernika planuje byc gotowa na sztywno, lacznie ze spakowana waliza wkurwia mnie ten cukier bo niby caly czas jest troszke za wysoki )albo glukometr sie myli) i obawiam sie ze sie skonczy na insulinie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
aha wglowiesiniemsci- to s tkaie miesne pulpecii? jak tak to moja mama zawsze je robi w sosie koperkowym i wychodza pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka Twoja kociczka staję się powoli zazdrosna :P też się postaram aby być gotowa już wcześniej, przynajmniej jeśli chodzi o wyprawkę do szpitala, nie chciałabym z zaskoczenia wszystko w nerwach pakować albo jeszcze żeby mąż to zrobił za mnie np, oj nie nie :) nie stresuj się tak tym cukrem, skoro nie wzrasta jakoś drastycznie to nie masz co się martwić tak, mięsne tzn kupiłam mielone mięsko z indyka i właśnie w koperkowym zrobię jak piszesz :) ech.. ja zawsze lubiłam na ostro takie pulpeciki z dodatkiem chili , czosnkiem, cebulką i masą przypraw a teraz z chili chyba zrezygnuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheh ja chyba bym padla jak bym musiala wylodowac w szpitalu wczesniej i reszte mialby kompletowac moj maz P- caly czas bylby goraca linia telefoniczna :) a tym cukrem to sie martwie bo mi skacze na maksa raz jest spoko, raz malo ponad norme a raz jakis mega wysoki a ta baba diabetolog jest piedolnieta lekko i boje sie ze cos wymysli- abo te insuline albo co gorsza szpital..... kurde zamiast zalegac przed kompem powinnam sie zaczac ogarniac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, weekend a ile miałam do czytania. Ja wczoraj byłam na tych imieninach i Wam powiem, ze nie dla mnie już siedzenie 6 godzin w jednej pozycji. Objadłam się bo koleżanka dobrze gotuje a na 17 do mojej babci na kolejne imienino-urodziny. Co do laktatora ja kupie zwykły z gumą bo taki u mnie się sprawdził. Chusty nie chcę bo te dzieciaczki w tych chustach jakieś powyginane mi się wydają, zapadnięte, już chyba wolę nosidełko. Miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam widze ze nikogo nie ma;/ Jak tam pulpety wyszly? Dzis znow siedze sama,ale chyba ide sie zdrzemnac troche i pozniej bede dzialac;bede robic orzechowca;) Maly wymeczony,tyle godzin na stojaco dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien21, 1 dziecko, ? , termin 5 listopad aaa_wazka termin 12 listopad wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada senioritka 26,1 dziecko termin 18 listopad ciezarowka83,1 dziecko dziewczynka,termin? Zobaczcie jak nas malo zostalo...Znalazlam liste,jak reszta zechce wrocic to najwyzej sie dopisza... Ta tabelka jest stara wiec cos napewno sie zmienilo termin albo plec ale nie pamietam komu;p wiec jak cos to poprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka :) a wyszły całkiem nieźle w sosie koperkowym zrobiłam i mniam palce lizać :) dawno nie robiłam ale z wprawy jeszcze nie wyszłam bo bałam się, że mi się porozpadają :D ciasto będziesz robić :) zazdroszczę bo ja mam dwie lewe ręce do akurat tego typu wypieków, nie potrafię i koniec, próbowałam wiele razy i niestety, nie mam do tego talentu :) czasami wolę kupić gotowca bo sama tylko produkty zmarnuję :P ja sobie drzemałam to teściowa zadzwoniła i truła mi dupę przez 40 min :P na szczęście teraz mnie do siebie nie zaproszą bo mają mieć jakiś remont czy coś..nie wiem nie słuchałam za bardzo, czytałam strony w necie podczas rozmowy :) ok to ja aktualizuję :) no faktycznie lista była dłuższa... izabela1000 Nam się sfochowała, a 2+3 zniknęła :( Ewus sie odezwała , że była w szpitalu i też cisza :O a Kami przyszła i poszła :) zostało kameralne grono ale mi to nie przeszkadza :P arien21, 1 dziecko, ? , termin 5 listopad aaa_wazka termin 12 listopad wglowiesieniemiesci 1 dziecko dziewczynka termin na 12.11 senioritka 26,1 dziecko termin 18 listopad ciezarowka83,1 dziecko dziewczynka,termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zlaaaa!!!!!!!!!! Zabralam sie za robienie orzechowca wszystko juz rozwalone,a tu przyszlo co do czego a ja nie mam ani proszku do pieczenia ani sody;(Bylam pewna ze mam,bo zawsze kupuje wiecej.Plakac mi sie chce,a juz nigdzie tu nie kupie,wiec musze przelozyc moje dobre checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nawet dobrze, że nie jest nas tak dużo jak na innych topicach bo spokojnie można zapamietać co kto pisał i odpowiedzieć. Co do listy to ja miałam termin już na 10.11 na 2 czy 3 wizycie a teraz z usg to w ogóle wynika, że jestem 33+4 tydzien :D Także zobaczymy jak to wyjdzie wszystko:) Znowu się robi cieplutko więc na razie długie rękawy na szczeście nie będą potrzebne a potem faktycznie, nie będę się zapinać w swoich bluzach czy kurtkach:) Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej, ja tez sie ciesze ze mamy tu kameralne grono, bo faktycznie mozna dokladnie zapamietc co kto pisze i mam nadzieje ze zdna z aktualnego grona sie nie wysypie :) wczoraj maz mnie wziol na randke :) mielismy isc do teatru ale wejsciowek nie bylo (dzis 2-gie podejscie) i poszlismy na dancing :) smiesznie bylo bo lokal w klimatach PRL muza Piotr Szczepanik, Irena Santor, hity lat 80, 90 i disco polo :P mi sie podobalo ale naszej Malej srednio bo zaczela mnie na maksa kopac, ze musielismy wyjsc obejrzalam "Jak urodzic i nie zwariowac" - polecam sympatyczna komedyjka o ciazy i maciezynstwie- nie ma jakies chmskich dowcipow, czesc sytuacji ciazowych przedstawiona w wersji light a czesc w krzywym zwierciadle, hehhehe moj maz usnol na tym filmie le on nie lubi takich jakie plany na dzis? do mnie przyjezdza dzis moja mama i tesciowa na herbatke :) i na omawianie tematu: jak kochni rodzice moga pomoc w wyprawce (czytaj ile chcecie kasy i ile wam mozemy dac :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na poczatek ja tez zrobie aktualizacje listy : marien21, 1 dziecko, chlopiec , termin 5 listopad aaa_wazka termin 12 listopad wglowiesieniemiesci 1 dziecko dziewczynka termin na 12.11 senioritka 26,1 dziecko termin 18 listopad ciezarowka83,1 dziecko dziewczynka,termin? Czesc dziewczyny! Ja mialam wczoraj dzien dla siebie, taki bez kompa , bez tv.. fajna sprawa :) Dzis sie ladnie wspalam, teraz jestem po obiadku i nie mam sily zeby sie ruszyc ;) senioritka niedzieiwe Ci sie ze sie wkurzylas wczoraj na to ciasto.. ja ostatnio jak zupe pomidorowa robilam to jak przyszlo co do czego to nie mialam w domu ani przecieru pomidorowego ani zadnych pomidorkow w puszce.. nic. Tylko ze to bylo za dnia wiec mialam jeszcze mozliwosc kupna. Ale ogolnie to tez czesto mi sie zdarza taka sytuacja :D Ciezarowko, fajnie ze jeszcze teraz maz zabiera Cie na randki :) To takie przyjemne.. Zycze dzis owocnych negocjacji z mamusiami ;) Ja na dzis nie mam planow. Maz do 22h w pracy a ja sama.. nawet wyjsc nie mozna bo mamy ponad 30 stopni za oknem.. :( Wczoraj wypucowalam cale mieszkanie i dzis nie mam doslownie nic do roboty i nawet nie mam co czytac bo przez tydzien w szpitalu przeczytalam wszystkie ksiazki jakie mialam nieprzeczytane :( i co tu robic dziewczyny?Ehh... Zycze Wam milej i spokojnej niedzieli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
przez ta cukrzyce ciazowa na obiad zjadlm: gotowane udko z kurczaka, 1/5 ogorka kiszonego, saladka z salaty pomidora i szczypiorku, mala miska zupy: rosol z dodtkiem kalafioru.....jezu... ide czytac do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja byłam w tym szpitalu w którym mam rodzić, szpital zadbany, czyściutki, obejrzałam sale do porodów rodzinnych - były 3 i wszystkie puste - nikt nie rodził akurat:) Sale bardzo dobrze wyposażone, z łazienkami, ale... ( musi być jakieś ale bo by za dobrze było) położna która nas oprowadzała robiła wszystko ( mówiła) jakby chciała mnie zniechęcić do porodu tam. Np że cesarka to wcale nie jest powiedziane, że będzie, bo to zależy od lekarza itd, a znieczulenie niby jest ale jak miałam pierwszą cesarkę to nie podadzą bo coś tam, itp...mąz odniósł takie samo wrażenie - jakby chciała zniechęcić. No nie wiem teraz co robić... Teraz czekam na pizze ( własnej roboty) na gotowym cieście drożdżowym, 5 min roboty:) Na tvn7 o 20.00 jest " Teoria spisku" jak byście nie miały co oglądać... Cieżarówka, to Ty szalejesz, kino,teatr, dancingi...ja już sił nie mam nawet na spacery z psem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki;) Dzis spalismy do 11,00 z mala przerwa bo okolo 9 obudzil nas ksiadz co strasznie glosno spiewal a raczej wyl z pobliskiego kosciola;) Bylam w pracy 3 godzinki,wracalam ze swoim na....motorze(wiem ze nie powinnam,ale mam dosc autobusow).Zjedlismy obiadek,moj poszedl spac,a my z malym zabralismy sie za....orzechowca;)Wyszedl idealnie,tatus tez zadowolony nawet pytal sie jak to zrobilam;)Obejrzelismy komedie i pojechal do pracy,a my dalej ogladamy bo co tu robic??? wglowiesieniemiesci...nie lubie za bardzo gotowac,ja na obiad moge zjesc batona i starczy.Nawet jak bylam w Polsce to jezdzilam do babci na obiadki tak swietnie gotuje i wiecznie biegiem a tu nie mam wyjscia,musze gotowac;( Co do pieczenia,skonczylam szkole w tym kierunki jestem po kursach itd.,ale do szkoly trafilam przypadkowo i w ostatniej chwili(wcale nie chcialam).Od malego pomagalam babci w pieczeniu i dlatego mam pojecie co i jak.Nie ukrywam tez ze wiele prob poszlo na marne stracone produkty albo poprostu spalony;)Teraz nie chce sie chwalic ale wychodzi mi wszystko swietnie;p marien21, 1 dziecko, chlopiec , termin 5 listopad aaa_wazka,2 dziecko,chlopiec, termin 12 listopad wglowiesieniemiesci,1 dziecko,dziewczynka,termin na 12.11 senioritka 26,1 dziecko,chlopiec,termin 18 listopad ciezarowka83,1 dziecko,dziewczynka,termin? ciezarowka...na kiedy masz termin? Mamy przewage chlopcow,chyba ze moje zrobi mi psikusa i bedzie dziewczynka;)Moj jak wraca z pracy to mowi;czesc dziewczyny; ale pewnosci 100% nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej jeste padniet- znowu aktywne popoludnie, aktualizuje liste i uciekam do wnny i lozeczko, jutro na pobranie krwi- powtarzam toksoplazmoze no i dalszy ciag diety cukrzycowej- przez to caly czas mysle o jedzeniu zw o orzechowcu senioritki :) aktualizuje lyste :P marien21, 1 dziecko, chlopiec , termin 5 listopad aaa_wazka,2 dziecko,chlopiec, termin 12 listopad wglowiesieniemiesci,1 dziecko,dziewczynka,termin na 12.11 senioritka 26,1 dziecko,chlopiec,termin 18 listopad ciezarowka83,1 dziecko,dziewczynka,termin, 2.11, lub 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...nie zapomnij o mnie bo jutro poniedzialek;) Moja mama juz o wszystkim wie. Milego wieczoru dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×