Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Marien moja tez spala 40min tylko w dzien i padla mi o 18.30 i nie dala sie dobudzic, wkoncu 19.30 rozebralam ja i zanioslam do kapieli a ta tylko na 10 senund sie przebudzila i zasnela spowrotem. Wiec kapalam ja na spiaco i ubieralam. No i dalej spi. Nawet jesc nie wola. idealnie :) Ja dzisiaj sama od jakis 4 godzin i jeszcze z kolejne 2-3 sama bede bo moj luby poswieca czas swojemu hobby. Siedzi w garazu i reperuje swoje "dzieciatko" :) A ja znow szperam po allegro z nudow. Pisalyscie o czyszczeniu butelek. Ja moje wrzucam do zmywarki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien moja tez spala 40min tylko w dzien i padla mi o 18.30 i nie dala sie dobudzic, wkoncu 19.30 rozebralam ja i zanioslam do kapieli a ta tylko na 10 senund sie przebudzila i zasnela spowrotem. Wiec kapalam ja na spiaco i ubieralam. No i dalej spi. Nawet jesc nie wola. idealnie :) Ja dzisiaj sama od jakis 4 godzin i jeszcze z kolejne 2-3 sama bede bo moj luby poswieca czas swojemu hobby. Siedzi w garazu i reperuje swoje "dzieciatko" :) A ja znow szperam po allegro z nudow. Pisalyscie o czyszczeniu butelek. Ja moje wrzucam do zmywarki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas nocka spokojna, Mała po ostatnim karmieniu przed snem trochę ulała ale to nic w porównaniu z tym jak było rano :) teraz zjadła o 8 nic nie ulała i śpi dalej :) a ja pałaszuję śniadanko, tzn dwie bagietki czosnkowe prosto z piekarnika, mniam uwielbiam i w sumie to mój cały posiłek aż mąż wróci i zjemy obiad :P czasem złapie jakiś owoc ale ogólnie to więcej piję niż jem a to jakiś sok, albo herbatka z mlekiem :) jutro idziemy na szczepienie, Meli będzie miała DPT, hib, polio i pneumokoki, ciekawe jak Mała to zniesie, mam nadzieję, że będzie dzielna :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas nocka spokojna, Mała po ostatnim karmieniu przed snem trochę ulała ale to nic w porównaniu z tym jak było rano :) teraz zjadła o 8 nic nie ulała i śpi dalej :) a ja pałaszuję śniadanko, tzn dwie bagietki czosnkowe prosto z piekarnika, mniam uwielbiam i w sumie to mój cały posiłek aż mąż wróci i zjemy obiad :P czasem złapie jakiś owoc ale ogólnie to więcej piję niż jem a to jakiś sok, albo herbatka z mlekiem :) jutro idziemy na szczepienie, Meli będzie miała DPT, hib, polio i pneumokoki, ciekawe jak Mała to zniesie, mam nadzieję, że będzie dzielna :) miłego dnia :) zapewne poszło drugi raz, co się dzieje z tym forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mamucha jak mała urodziła się 3 tyg przed terminem to nie jest wcześniakiem, wg niektórych to juź w terminie poród. Mój też ciągle się śmieje i gada, a jak lezy w bujawce to godzinę potrafi boksować i chwytać maskotki i jest b.zadowolony. Zresztą zaraz Wam wyślę kilka zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa nadal kafe zepsuta!!! Uwielbiam pieczywo czosnkowe - ostatnio kilka dni temu w lidlu kupiłam...pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej u nas nocka standard mala teaz od 7 " na nogach" teaz przysypia zaraz na spacenidziemy No wlasnie nam w szpitalu lekarka powiedziala ze mimo tego ze 3tyg to nie jest duzo i niby ciaza donoszona to ona byla wczesniakowata podala kilka przykladow tego wczeniakowania ( min costam z wargami sromowymi-teaz tyle pamietam) Teaz caly poranek sie smiala donkaruzeli gadala ze mna az zaczela beczec bo glodna i spac :-) bardzo mi sie podoba w jakim tepie zmienia sie takim maluchom humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Mi tez nie wyslalo musimy petycje wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Tez lubie to pieczywo ale go nie kupuje bo jak patrzylam na sklad to tam pelno chemii jest i mezowi pozwalam na nie 1na tydz i ja od niego kawaleczek wezme Wskoczylam znowu na diete cukrzycowa troche bo sie odchudzam nie moge na siebie patrzec codziennie brzuszki (wajder) dietka i najchetniej bym chciala zaczac biegac ale pomprostu pizdzi o rurce moge zapomniec bo po kazdym trenigu mam jakies dziwne krwawienie denerwuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mojeo zaczyna się stopniowo - leży i zaakcentuje głośno, że zaczyna mu się nudzić, potem kilka razy krzyknie i czeka a jak nie ma odpowiedzi i nikt nie podbiega to zaczyna beczeć:) To już s a cwaniaczki:) A już ze 2 razy sprawdziłam - pobeczał 5 min i jak nic się nie zmieniło znowu zaczynał gugać.Dzisiaj już od 9 wali w maskotki - z jedną [przerwą na karmienie. Będe nieszczęśliwa jak mu się to znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
A my juz po spacerze mala w sumie od 1'5h spi ja koncze obiad Wlasnie przyszedl nawilzacz powietrza do sypialni i jest super! Maly ladny ze zmieniajacym sie swiatelkiem i skuteczny :-) macie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
No i znowu nie wyslalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly budzil sie co 3 godz...o 23,2,5 8,11 i znow spi,ale pewnie nie zadlugo.Maz myslal,ze pojde do pracy,ale niestety ...powiedzialam,ze nie mam sily;)Nadal sie nieodzywa...Modle sie zeby dzis kolki nie mial;/Bylam po pampersy i nie bylo naszych wiec wzielam jakie byly i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak zasnela wczoraj o 18.30 to spala do 10 rano. Aż jestem w szoku. Spała 15,5 godziny. Z pobudka na jedzenie co 2-3h. Na spacer nie idziemy bo na drodze lodowisko i baardzo zimno jakieś -18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnkowe pieczywko najlepiej samemu zrobic,natrzec czosnkiem i maslem pieczywo i do piekarnika;p Wiem,ze te sklepowe gotowe sa pyszne,ale chemia robi swoje... Co robicie na obiad? Do mnie dzwoni tesciowa co dzien i pyta sie co ugotowalam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Witam :) wazka mały super i widać, że mu się na leżaczku podoba, mój za bardzo nie chce, woli być noszony i na dodatek pionowo żeby wszystko widzieć. Nam nocka jak zwykle minęła spokojnie, mały przespał znowu jedno karmienie i obudził się dopiero po 6 godzinach. Zastanawiam się czemu tak robi, bo byłoby to dla mnie zrozumiałe gdyby po tych 6 h zjadał więcej ale nie, je dokładnie tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Witam :) wazka mały super i widać, że mu się na leżaczku podoba, mój za bardzo nie chce, woli być noszony i na dodatek pionowo żeby wszystko widzieć. Nam nocka jak zwykle minęła spokojnie, mały przespał znowu jedno karmienie i obudził się dopiero po 6 godzinach. Zastanawiam się czemu tak robi, bo byłoby to dla mnie zrozumiałe gdyby po tych 6 h zjadał więcej ale nie, je dokładnie tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka tu w uk nie ma osiedlowych piekarni by sobie kupić jakieś fajne pieczywo, oni tu mają w sklepach głównie tostowe a jedynie w większych supermarketach np Sainsbury'sjest większy wybór pieczywa ale my raz w tygodniu się na większe zakupy tylko tam wybieramy a w sklepach tj Iceland kupujemy mrożone pieczywo, gotowe obiady, desery :) nie opłaca się zresztą kupować świeżych produktów, np chcąc zrobić sałatkę typu Colesław produkty na nią wyniosły by mnie jakieś 5-6 funtów a gotowe do zjedzenia są za 0,65p czyli oszczędnośc jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka tu w uk nie ma osiedlowych piekarni by sobie kupić jakieś fajne pieczywo, oni tu mają w sklepach głównie tostowe a jedynie w większych supermarketach np Sainsbury'sjest większy wybór pieczywa ale my raz w tygodniu się na większe zakupy tylko tam wybieramy a w sklepach tj Iceland kupujemy mrożone pieczywo, gotowe obiady, desery :) nie opłaca się zresztą kupować świeżych produktów, np chcąc zrobić sałatkę typu Colesław produkty na nią wyniosły by mnie jakieś 5-6 funtów a gotowe do zjedzenia są za 0,65p czyli oszczędnośc jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to napiszę tylko odnośnie nawilżacza - nie mam bo walczę w domu z wilgocią - nawet pranie wynoszę do suszarni. Mam za to filtr powietrza - coś takiego: http://allegro.pl/listing/product.php?product=ZTdmYk1BQVgBFVxQAFQHBVMCUE4UCkVuDFNEWAYeNmMxMQ%3D%3D&sg=0&string=oczyszczacz+powietrza oraz filtr w odkurzaczu Hepa - poniewaz mój starszy syn miał alergię na kurz, pleśń, roztocza i grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika - Twój maluszek jest młodszy wiec może niebawem zacznie go bujawka interesować, mój od kilku dni aż tak jest maskotkami pochłonięty. Senioritka - czasem też robimy sami jak masełko czosnkowe dostaniemy. Mój śpi już ponad 2 godziny więc z nim się godzinkę zdrzemnęłam i czuję się przez to śpiąca bardzo:P A i odnośnie ciemieniuchy - rewelacyjny szampon kupiłam - DENTINOX. Po 1 zastosowaniu już widać efekty w postaci puzzli na głowie ( co druga 'łatka' żółtej skóry znika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - powiedz teściowej żeby wpadła coś ugotować:P Jest optymistką jak oczekuje super czasochłonnych dań przy maluszku, który jest bardzo absorbujacy. Ja dzisiaj mam karkówkę z makaronem bo tez pyrków mi się nie chciało obierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy z tym kafe!Dzisiaj mam na kafe focha bo nie wysłało mi chyba z 3 postów...Pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×