Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

To super że dalas radę. Ja niestety wiem ze bym sobie nie poradziła bez niego. Mam dwie lewe ręce, co poradzę ;) teraz już wszystko robię przy małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heheheh widze goraca dyskusja :-) Cramyful- widze ze ostatnio masz tutaj gozej z nami :-) ale to jest forum gdzie kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie na kazdy temat a nie sobie slodzic takze troche luzu :-) a dlaczego wogole wyjechalas do norwegii dla mnie to masakra bo zmino ale ponoc dobra bardzo opieka socjalna :-) Ide zaraz na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Kafe dalej gwiazdorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylecialam tu na sesję. Poznałam faceta i później już sie całkiem przenioslam jak sie okazało że jestem w ciąży ;) strasznie zimno, ale idzie przywyknac. Najgorzej że nie ma takiego lata ciepłego jak np w pl. Mogę pomarzyć o opalaniu sie gdzieś nad jeziorem. Pozostaje mi tylko solarium hehe. A co do opieki socjalnej to nie korzystam. Ale wiem że polacy sobie chwała. Dostają jakieś 8-9tys koron msc a Ci co maja dzieci jeszcze więcej. Ale ciężko jest dostać zgodę na stały pobyt. Trzeba się trochę starać, tak samo to łączenie rodzin. Ja dokładnie nie wiem jak to jest, tylko to co słyszałam. U mnie w okolicy jest 11 polskich rodzin, ale osobiście nie znam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A apropo ciemieniuchy to 3 dni pod rząd smarowalam oliwka, zakladalam bawełniana czapeczke na pół godz i wyczesywalam szczotka z miękkiego wlosia i już pozbyłysmy się jakiejś 3/4 ;) teraz znów z czapeczka na głowie. Mam nadzieję że do 27 główka będzie ładnie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful...nie gniewaj sie na dziewczyny,bo jestes najmlodsza i my juz troche zycia poznalysmy....W zyciu moze sie wszystko zdarzyc.Dzis jest wielka milosc i sielanka,a jutro nagle mu sie odwidzi.Pamietaj o tym,ze cale zycie nie bedziesz wygladac jak modelka bo ludzie sie starzeja i pozniej to zauroczenie moze minac...Tym bardziej,ze znacie sie niespelna rok.Uwazaj na ta babe jego byla bo to jest taka gra,ze niby sie pogodzila ze on ma kogos i nie pasuja do siebie,ale tak naprawde cale zycie beda zwiazani,bo lacza ich dzieci...A skad wiesz czy ona nie udaje takiej dobrej zeby go odzysac????Napewno dzieci go potrzebuja i ona pewnie tez bo jest ojcem,a 3 dni w tyg to jest nic!On bedzie na kazde ich zawolanie.Moze jak by byli starsi Ci chlopcy to inaczej,ale 2 i 3 lata dzieci to bardzo mi ich szkoda ze wychowuja sie bez ojca.Jest jak jest juz tego nie zmienisz tylko uwazaj na nia...Osobiscie nie zgodzila bym sie na przyjazn mojego faceta z byla kobieta.Nikt Ci niczego nie zazdrosci,napewno nie takiej sytuacji.Tutaj na naszym forum dziewczyny sa normalne (inaczej bym nie pisala z nimi;p)A z pieniedzmi roznie jest w zyciu,dzis masz wszystko jutro mozesz nie miec na chleb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciemieniuchy czytalam gdzies,ze nie zalecaja zakladac czapki...jak to jest naprawde to nie wiem. wazka...jak to jest z ta ciemieniucha?Jak zejda te ;platki; to jest tylko jedna warstwa tego czy znow sie odnawia?Bo u nas tez ladnie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Nie pisałam ostatnio bo mnie wkurza to kafe, wcina mi posty. Ale sobie poczytałam i widzę, że tu jakaś niezła wymiana zdań była :) a swoją drogą to jest zaleta albo wada neta, że można wszystko wcisnąć ;) Ja dzisiaj jestem już spokojna bo udało nam się wszystko załatwić w sprawie chrzcin. Niestety pozwolenie z mojej parafi musiałam zakombinować i poszłam do znajomego wikarego ( razem pracowaliśmy kiedyś) i dał mi potrzebny papierek. Lokal też załatwiony, menu ustalone teraz pozostało tylko zrzucic kilka kg i wcisnąć się w jakiś odpowiedni ciuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
oooooo wysłało i to za pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka bardzo ładnie napisałaś i popieram w 100% Co do ciemieniuchy to tam gdzie te kawałki skóry odpadły jest zdrowa skóra - przynajmniej na razie. Ja troszkę pazurkiem pomagam jak śpi bo po tym szamponie ona już prawie sama odchodzi. A że miał sporo to jeszcze pewnie kilka dni muszę myć tym szamponem. U mnie oliwka nic nie dawała bo Hubi ma włosy długie i smarowałam włosy a nie skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika super że wszystko pozałatwiane:) Oj bo nasze forum było takie...wiesz, dla VIPów, mała grupka ale za to same super dziewczyny:D Nagrałam dziś małego jak beczał i mężowi jako dzwonek ustawię jak nie będzie wiedział:P Niech go w pracy też pomęczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Norwegii ludzie inaczej na to patrzą. Mojego faceta mama ma 9 dzieci, z 4 facetami. Ostatne urodziła 2miesiace przede mną. Każdy kolejny facet który był x nią wychowywał dzieci poprzedników. A do tego ojcowie tych dzieci przyjeżdżali ich odwiedzać. Wszyscy żyją w bardzo dobrych relacjach. Tutaj nie ma jakoś takiej zazdrości i zawiści jak w pl. Kurcze nie wiem jak to powiedzieć. Oni byli razem 7 lat. Od dwóch lat nie są razem. To nie tak że zostawił ją dla mnie. A ja sie cieszę że maja dobry kontakt. Dzieci go potrzebują. On rozmawia x nią codziennie przez tel. A dzieci mamy w każda środę i co drugi weekend od piątku do niedzieli. Senioritka ja też dużo przeszłam, a chyba nawet więcej niż Wy. nie pisałam ale mężatką już byłam, a raczej nadal jestem. 14 lutego mam sprawę rozwodowa. Wyszłam za maz mając 1lat. Więc conieco o życiu wiem. Kocham mojego obecnego faceta i jesteśmy szczęśliwi. I odpowiada nam taki związek. On przez ten rok akceptował moje małżeństwo a ja zaakcepyowalam jego dzieci. Nie widzę potrzeby dla jakiej macie mnie ostrzegać przed nim. Same nie wiecie co Wasi mężowie robią. Więc proszę odpusccie. Pytalyscie to odpowiedziałam ale nie sądziłam że będziecie na mnie tak naskakiwac. Przykro to sie czyta, bo jak ktoś pisze o bliskiej mi osobie. To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,ze wyszlas za maz nie znaczy ze znasz zycie...tym bardziej ze piszesz ze nigdy nie pracowalas i masz dwie lewe rece.Nie sadze zebys wiecej odemnie przeszla,ale zostawmy ten temat niech kazdy sobie zyje jak chce. Kurcze martwie sie troche,bo maly nie robil w pieluche 2 cale dni;/ nie wiem pomoc mu jakos czy czekac???? wazka...fajny pomysl z tym dzwonkiem;) tez bym tak zrobila,ale moj kupil sobie nowy tel i jeszcze go nie rozpracowalam;p My na spacerze nie bylismy 3 dni,dzis padalo i jakos wietrznie jest. marien...mam krem na ta rane po cc,zeby taka widoczna nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka masz rację, każdy po swojemu niech żyje ale niech nie wmawia innym że zazdroszczą. Posmaruj oliwką termometr i włóż do pupki, powinno pomóc. Ja na ranę po cc nic nie stosuje, czasem kąpię się w soli bo to pomaga ( pół kg na pół wanny ) Zaraz z małym na spacer idziemy:) Ciekawe co u synka Marien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Dziewczyny w jednym się zgadzam w 100 %- nigdy nie ufaj byłej kobiecie Twojego faceta!!! i wiem co mówię !!! miałyście kiedyś tak, że maluch rozpłakał się tak żałośnie przez sen, ja tak miałam w nocy, aż się wystraszyłam. Antek nawet się nie obudził bo zaraz go utuliłam, ale tak żałośnie zapłakał , że się serce krajało. teraz smyk śpi, a przed chwilką piewszy raz położyłam go na macie bo pisałyście, że Maluchy już się interesują i faktycznie wyciągał raczki i próbował chwytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo! :) Mam wkoncu czas zeby sie tu zameldowac.. creamyful - mysle ze ja juz nie musze komentowac Twoich wypowiedzi ;) Dziewczyny wszystko wyjasnily a ja sie do nich poprostu dolaczam. Jestem tylko rok starsza aczkolwiek osobiscie sama dla siebie widze przepasc miedzy rozumowaniem i glownymi wartosciami w zyciu :D Tak wiec maly dzsiiaj w nocy 3 razy nam sie budzil - za kazdym razem z kupa w majtkach (a nie robil kupki juz od niedzieli wieczora..). i rano jeszcze go meczylo wiec dalismy mu czopka zeby sie oproznil do konca, jak sie obesral o 9h tak zasnal 10 minut pozniej i spal do 11 :D Ani razu dzis nie zwymiotowal, teraz robi juz druga sieste i jest mega szczesliwym dzieckiem! Chcielismy dzis popoludniu isc do tego lekarza ale ewidentnie juz mu wszystko przeszlo skoro nawet w dzin chce nam spac.. Byl juz kilka razy zapchany ale nigdy tak nie reagowal. Teraz juz nigdy nie bede dluzej czekac niz 2 dni bez kupki i bedzie czopek. Jesli do poniedzialku mialoby cos wrocic to wtedy definitywnie lekarz ale mysle ze raczej juz po wszystkim. No i je znowu co 2,5-3h a nie co godzine. Uff nawet niewiecie jka mi sie leciutko na serduchu zrobilo.. senioritka ja dzisiaj tez wlasnie jak bylam w aptece to jakas nowosc weszla u nas do obiegu wlasnie na blizny no i kupilam. Zobaczymy czy cos bedzie sie rozjasniac z ta blizna bo mocno czerwona jest. A jeesli chodzi o kupke to ja z mojego doswiadczenia powiem z edluzej niz 3 dni bym nie czekala az sama przyjdzie. Zrob tak jak pisala wazka powinno pomoc choc u nas nie dawala taka metoda zadnych rezultatow. A jesli nie pomoze to zapytaj w aptece tez o jakies czopki dla niemowlakow, napewno cos Ci doradza. Mamucha u nas tez smoczek w nocy juz nie dziala od kilku nocy ;) Nie sa glupie te nasze dzieciaczki. My ostatnio polozylismy Filipa na brzuchu to 2 minuty wytrzymal i krzyk :D ale glowke dzielnie podniosl chwile popatrzal i padl. No i jeszcze ja dzisiaj bylam u mojego lekarza z serduchem i to wszystko przez spadek hemoglobiny.. Od 3 tygodni nie bralam zelaza :P i teraz mam. Wracam do brania tego gowna znowu bo caly czas bedzie mnie tak bolec.. Ahh ale sie rozpisalam jestem ciekawa czy na kafe sie doda post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja tez podchwyce pomysl z dzwonkiem jesli mozna :D super idea! knika , mi Filip sie juz dwa razy przez sen sie tak rozplakal. Raz zasnal dalej jak go przytulilam a raz mi sie wybudzil i serducho mu jak szalone bilo :) Widocznie broil cos aniolkom jak to moja mama mowi zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
a swoją drogą ciekawe czy maluszkom coś się śni :) mój też nie znosi leżenia na brzuszku a mam to jako jedno z zaleceń lekarza w związku z jego bioderkami, a maluch sie buntuje i krzyczy strasznie. nieraz się uda rano jak jest wyspany po nocy bo wieczorem to naweet nie próbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupa poszla,az po sama szyje...Musze wyslac mojego w koncu zeby kupil bujak malemu,bo ja nie mam jak sie ruszyc.Bujam go w nosidelku od samochodu,ale musze ciagle siedziec przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy ze spaceru bo ziiimnoooo... Marien, pewnie że bierz ten pomysł. Knika chyba im się coś śni - mój często uśmiecha się przez sen - jeszcze nie płakał. Marien bardzo się cieszę że z synkiem już wszystko ok. Podobno dzieci na piersi mogą do tygodnia kup nie robić ale jak widać maluchom to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bujak ale nie mam maty. Mały leży raz w łózeczku - interesując się karuzelą, raz w bujawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak siedze i mysle co kupic lub zrobic mojemu na urodziny?Nie musi byc drogie...takie cos innego zeby byl mile zaskoczony.Perfumy,zegarek,tel,odpada... Myslalam zeby zrobic taki bukiecik a zamiast kwiatow na lodyszce prezerwatywy zaczepic.Tyle prezerwatyw ile ma lat;)To taki dodatek bylby,tylko nie mam wogole materialow na to... Dawajcie pomysly swoje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka- Kiedys ktos pisal o fajnym pomysle na prezent dla faceta. Nie pamietam dokladnie ale to byly jakies kupony recznie zrobione ktore maz bedzie mogl wykorzystac przez caly kolejny rok. Tam chyba byl 1 kupon miesiecznie z jakas zachcianka np.erotyczna. Czy to ktoras z Was pisala o tym? Albo w innym temacie gdzies przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heja Widze ze dalszy ciag goracej dyskusji :-) Marien b dobrze ze z malym wszystko ok My teaz czekamy na tesciow bo Matylda dzis 3 miesiace skonczyla Ja ja caly czas maltrtuje lezeniem na brzuchu kombinuje na spiocha nosic ja w tej pozycji albo klade ja sobie na brzuchu lub maz ja bierze i powiem wam ze coraz zadziej protestuje zw przy noszeniu bo wszystko widzi:-) a tez ma zalecenia ze wzgledu na pepkowa przepukline Jednak nie kupilam tej bujawki FP bo ona do 9kg i bez sensu na ok 2 miesiace kupowac wybralam troszke brzydszy ale za to dom18kg-na dluzej sie przyda a tez ma wiszace zabawki imdobrze bo pluszowe a nie jak wmprzypadku FP plastikowe Kupilam jej dzis super czapke gafitowo rozowa w smyku za 20pln wogole sa tam zajebiste promocje na ubranka teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Wow dofalo post za 1-szym razem Senioritka a moze zrob mu pokaz tanca erotycznego i jakas fajna kolacyjka przy swiecach ( wiem ze byloby ciezko przy maluchu) ale moze jednak....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
No a 2 nie dodalo Marien- dostalam foty Fifraka :-) slodki bardzo i sie na maksa zmienil ja musze zgrac na kompa foty malej intez wam wyslac:-) kurde czy mimsie wydaje czy Matylda jest tu najbardziej puciowata i najgrubsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×