Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

senioritka ja tez bym byla za jakas niespodzianka z podtekstem ero ;) Syn kiedys napewno zasypia choc na te 2-3h wieczorem wiec to juz zawsze cos.. :) mamucha Fifi faktycznie sie zminil od poaczatku i to bardzo! Jestem ciekawa na zdjecia malej, az taka pyzata tez nie moze przeciez byyc.. :) My z lezeniem na brzuchu zaczniemy od poniedzialku razem z mezem ;) Nie chce mi sie samej potem nosic malego jak sie rozbeczy przez takie kladzenie.. Mi fifi dzisiaj prawie caly dzien spi.. wiem ze nocka moze byc przez to ciezka ale chyba nalezy mu sie odespanie za caly tydzien. Mam mimo to nadzieje ze w nocy choc troszke pospi smok maly.. Ja teraz zabieram sie za kolacje i potem jak wydeleguje meza do pracy to uciekam do wanny i spac bo cos oczy mi sie powoli zamykaja. a jak Wasze maluchy sie maja teraz wieczorem? u kogo zabawa a u kogo spanie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heheh smieszny Hubi a moja oczywiscie spi kurde musze sie zmobilizowac by wam aktualna Matyld wyslac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Gysdkusdhleryekh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka ja tez bym byla za jakas niespodzianka z podtekstem ero ;) Syn kiedys napewno zasypia choc na te 2-3h wieczorem wiec to juz zawsze cos.. :) mamucha Fifi faktycznie sie zminil od poaczatku i to bardzo! Jestem ciekawa na zdjecia malej, az taka pyzata tez nie moze przeciez byyc.. :) My z lezeniem na brzuchu zaczniemy od poniedzialku razem z mezem ;) Nie chce mi sie samej potem nosic malego jak sie rozbeczy przez takie kladzenie.. Mi fifi dzisiaj prawie caly dzien spi.. wiem ze nocka moze byc przez to ciezka ale chyba nalezy mu sie odespanie za caly tydzien. Mam mimo to nadzieje ze w nocy choc troszke pospi smok maly.. Ja teraz zabieram sie za kolacje i potem jak wydeleguje meza do pracy to uciekam do wanny i spac bo cos oczy mi sie powoli zamykaja. a jak Wasze maluchy sie maja teraz wieczorem? u kogo zabawa a u kogo spanie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Bgdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...pomysl fajny,ale niezbyt sie czuje na takie przebieranki teraz;/Musze zrzucic 9kg,nigdy taka gruba nie bylam. Creamyful...caly rok mam mu prezent splacac?;) My juz po kapieli,zobaczymy o ktorej zasnie i na ile...Wczoraj zasnal 0.30;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz pol godziny po kapieli i mala zdjadla pierwszy raz 150zml :O wczesniej to max 100-120 teraz lezy na sofie obok mnie i patrzy na moje czerwone zaslony. Zalozylam je specjalnie tylko na swieta ale tak jej sie podobaja i ja interesuja ze jeszcze zostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka hihi super fryka u Hubcia! Ja jak malemu bym po kapieli tak zrobila to juz mu tak beda sterczec az do kolejnego mycia glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz pol godziny po kapieli i mala zdjadla pierwszy raz 150zml :O wczesniej to max 100-120 teraz lezy na sofie obok mnie i patrzy na moje czerwone zaslony. Zalozylam je specjalnie tylko na swieta ale tak jej sie podobaja i ja interesuja ze jeszcze zostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz pol godziny po kapieli i mala zdjadla pierwszy raz 150zml :O wczesniej to max 100-120 teraz lezy na sofie obok mnie i patrzy na moje czerwone zaslony. Zalozylam je specjalnie tylko na swieta ale tak jej sie podobaja i ja interesuja ze jeszcze zostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhlll
hhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhlll
jhkfhjgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heheheh u nas troche zabawa w wypluwanie smoczka ale tez musiala dojjesc bo bezposrenio po myciu malo zjadla ale byla wyczerpana i musiala kimnac pare min tescie przyjechali w porze kapania i tesciowa nam mala wykapala wysmarowala i ubrala :-) Ja mojej wywijam po bokach i z tylu bo ma takie dlugie wloski tez wysle foto ale jutro jakos Komu maluchy juz spia? Bo u mojej sa raczej pozytywne rokowania ale nic nie wiadomo :-) Wogole od kiedy ja sadzam po zarciu w ciagu dnia to nie ulewa ale teaz po kolacji musiala chlupnac sobie do lozeczka :-) na szczescie spi oblozona pieluchami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Bosz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Filip zasnal pol godzinki temu i ja tez teraz wskakuje do lozka. Milej i spokojnej nocki dziewczyny! Oby maluchy daly troche pospac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :)) ale czytania aż miło :) u Nas nocka trochę zwariowana jak nigdy :P Mała ładnie po 9 zjadła, odbiła i koło 10 już spała a po 11 ryk..wpadam do sypialni a Meli zalana po pas, nawet pieluchy nie pomogły :P szybko na śpiocha ją przebrałam, chyba pobiłam swój rekord w przebieraniu i po paru minutach już spała dalej :) od wczoraj nie robiła kupy i mam nadzieję, że dziś wyprodukuje co nie co :) marien dobrze, że byłas u lekarza i już wiadomo o co chodzi i super, że z Małym ok, a fotki extra :) knika żartujemy z mężem, że Małej śnią się butelki pełne mleka jak w kreskówkach :D a na poważnie to nie wiem ale Mała często przez sen się uśmiecha co zauwazyłam w ciągu dnia zwłaszcza :) senioritka leżak super sprawa, ja nie sądziłam że może być tak przydatny :) a może zamniast tańca erotycznego to jakiś erotyczny thiller dla podgrzania atmosfery, np Oczy szeroko zamknięte :) Craemyful moja Meli też lubi na czerwony kolor patrzeć, na kominku przez święta mąż zawiesił skarpety, jakieś bibeloty bo on lubi takie badziewie i to wszystko czerowne, jak Małą braliśmy do salonuy to wzroku nie odrywała :) czytałam, że takie maluchy wychwycają jaskrawe kolory wyróżniające się z otoczenia, czyli prawidłowa reakcja :D ech..każdy z Nas w życiu coś przeszedł, ja zanim związałam się z moim mężem miałam takie przeboje, że książkę mogłabym napisać :) także niech każdy zyje jak chce i jak mu się podoba a sam kiedyś zweryfikuje czy było to dla niego dobre czy też nie :) ja z Małą też walczę w kwestii leżenia na brzuszku, strasznie ją to wkurza, nie płacze ale ma takie fochy i takie z siebie dźwięki wydobywa, że jak tylko główkę uniesie to zaraz ją przekładam, mąż jest bardziej uparty i potrafi dłużej ją przytrzymać :) dobra uciekam z kompa, miłego weekendu Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
heja no to nam sie kolezanka rozpisala :) a u nas nocka standard mala ostatecznie padla o 21 spala do 7 ale do 8 bawilysmy sie w smoczek i drzemke mamusi :) teraz zadowolona siedzi w macie i prowizorycznym fotelkiku i walczy z maskotkami smieje sie wydaje okrzyki itd dobra rada do nauki lezenia na brzuszku, kolezanka mi ja dala i w przypadku Matyldy zaczyna odnosci skutek (ona tez niecierpiala lezenia na brzuchu) noscie maluchy w pozycji na brzuszku jedna reka miedzy nogami i pod brzuszek a 2-ga prostopadle tak zeby sobie przedramionka mogly opierac i troszke do gory cyala dzidzia na poczatku plakala w tej pozycji a dzis juz bylo rozgladanie sie bo odkryla ze w tej pozycji duzo widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! I u nas nocka byla spoko. Maly spal od 21.15 do 9 rano z przerwa na cyca o 3h. Potem sie najadl i jeszcze godzinke kimalm wiec zdzylam sie ogarnac i teraz lezymy razem na macie :-) wyprobuje zaraz tak zlapac malego jak piszesz mamucha. Dziewczymny czy wasze maluchy tez tak maja ze glowe bardziej na jedna strone klada niz na druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...ja go czesto tak nosze i zadowolony bo wszystko widzi,a poza tym brzuszek sie masuje;)My jak zwykle co 2,3 godz pobudka.wlasnie wrocilismy ze spaceru.Kupilam mu fajne koszulki;p i zawsze z tego spaceru cos przytargamy... Co robicie na obiad,bo nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×