Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Hej :) moja jak padla wczoraj o 20.30 to spalysmy do 10 :) jak zasnela o 20.30 to pierwsza pobudka dopiero o 24 :) a pozniej to juz co jakies 2 godziny. Ja moja na brzuszku kladlam caly czas od urodzenia (pisalam juz kiedys jak miala z 2 tyg), czasem tez tak spi, oczywiscie nie w nocy tylko w dzien i wtedy czesto do niej zagladam. I tez jest noszona brzuszkiem do dolu i to uwielbia bo wszystko widzi dookola. A jak ja klade na brzuszku to nauczyla sie podkladac raczki pod buzie aby jej glowka nie opadala i lezy tak z pol godziny i sie rozglada. Smiesznie to wyglada, zrobie w jakis dzien fotke i Wam wysle. My dzisiaj na obiad mamy nalesniki :) wlasnie koncze smazyc placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) moja jak padla wczoraj o 20.30 to spalysmy do 10 :) jak zasnela o 20.30 to pierwsza pobudka dopiero o 24 :) a pozniej to juz co jakies 2 godziny. Ja moja na brzuszku kladlam caly czas od urodzenia (pisalam juz kiedys jak miala z 2 tyg), czasem tez tak spi, oczywiscie nie w nocy tylko w dzien i wtedy czesto do niej zagladam. I tez jest noszona brzuszkiem do dolu i to uwielbia bo wszystko widzi dookola. A jak ja klade na brzuszku to nauczyla sie podkladac raczki pod buzie aby jej glowka nie opadala i lezy tak z pol godziny i sie rozglada. Smiesznie to wyglada, zrobie w jakis dzien fotke i Wam wysle. My dzisiaj na obiad mamy nalesniki :) wlasnie koncze smazyc placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...a co u Ciebie?Zawsze pierwsza z rana jestes,gdzie sie podziewasz?:) Cisza jakas dzisiaj taka,chyba przez to ze sobota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
No weekend weekend Marien moja lubi glowke na l strone klasc i wogole na lewym boku lezec ale ja ja caly czas odwracam Ja na obiad cos w oparciu o miecho mielone chyba jakies spagetti nad nalesnikami teznsie zastanawialam ale mi sie nienchce stac przy kuchni Mala wielce zmeczona ziewala jak ja polozylam do spania to sie spowrotem rozkrecila smieje sie krzyczy zaraz bedzie beczec bo w sumie od 8 nie spala niby na spaceze kimala ale co i raz oczy otwierala bo przeciez wszystko ciekawe :-) Dobija mnie Kocilla :-) strasznie rozwala w domu wspina sie po zaslonkach skacze po szawkach urzadza takie dzikie biegi przez cale mieszkanie nie dzialaja na nia kocie kary jak np psikanie woda glosne klasniecie ani klapy po dupie ale w sumie nie ma sie co dziwic jak jext cieplo to ona lata po dworzu i jakos wykorzystuje energie a jak teaz siedzi w domu to ja nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
A my dzisiaj wykorzystaliśmy fakt, że tatuś miał wolne i cały dzień poza domem. mój mały od 2 dni je juz co 4-5 h ( wcześniej regularnie co 3 h) i zjada jakieś 160 ml. no i w nocy je w sumie tylko raz. Kupiłam dzisiaj już pampersy 3 bo 2 chyba robia się już nam zbyt małe ale zostało mi ich z jakieś pół paczki to wykorzystam do końca. Kupiłam też paczkę tych z rossmana bo miałam 2 szt na próbę i nie były takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
A my dzisiaj wykorzystaliśmy fakt, że tatuś miał wolne i cały dzień poza domem. mój mały od 2 dni je juz co 4-5 h ( wcześniej regularnie co 3 h) i zjada jakieś 160 ml. no i w nocy je w sumie tylko raz. Kupiłam dzisiaj już pampersy 3 bo 2 chyba robia się już nam zbyt małe ale zostało mi ich z jakieś pół paczki to wykorzystam do końca. Kupiłam też paczkę tych z rossmana bo miałam 2 szt na próbę i nie były takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Senioritka - tak ja zawsze od rana jak mąz w pracy a jak jest w domu to trochę mnie terroryzuje:) Mały obudził się dzisiaj o 10.00 i od rana ogladaliśmy nasz serial,potem byliśmy na spacerze bardzo długim ( 2 godziny) w lesie i wózek super dał sobie radę z śniegiem ( a napadało pół metra:) Potem zakupy i obiado-kolacja ( mąz zrobił rybkę z grilla z frytami) Mały cały dzień śpi dzisiaj. Ale jemu czasem takie dni się zdarzają więc już się nie martwię - widocznie mocno się dotlenił:) Co do główki to jak śpi to trzyma prosto więc raczej nie przekręca, natomiast jak leży na brzuszku to trzyma na prawą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :) Moja juz spi od jakis dwoch godzinek i ja tez zaraz zmykam bo jutro tesciu przyjezdza, no i dzieciaki mamy wyjatkowo w ten dzien :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heja ja jestem Mala miala intensywny dzien bo najpierw bylismy pol dnia w knajpie i rabalismy w planszowki a ona u mnie w chuscie siedziala :-) a pozniej u mojej mamy na obiedzie i tam z rak do rak zniosla to dzielnie slicznie sie usmiechala tylko teaz marudzi Tzn jest standard czyli zavbawa w smoczek :-) podejrzewam ze za ok15min padnie zjadla 190 ml :-) Creamyful a ciuebie jak? Pewnie mala spi I fakt pustki dzis niech zyje weekend Wogole moj wozek jest zajebisty nie straszne mu zadne zaspy przez wszystko super przejezdza Zaraz ogladamy filmmalbo django albo holly motors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hhfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...moj zasnal w foteliku od samochodu i przebudza sie jak mu smoczek wypadnie...obudzil sie o 5 rano na cyca i na smiechy mu sie zebralo,a ja nieprzytomna;/Razem z moim 2 godz go probowalismy uspic i spal jeszcze do 10 czyli 5godz bez cyca.Dzis go przetrzymuje co 3 godz je.Oglada bajki w necie i bardzo jest zainteresowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Senioritka-maly wariuje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Znowu nie wyslalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
Dziewczyny mam do was prośbe Wie może któraś z was jak wyprać gondolke wozka? Mam szara gondolke i niebieska budke i na tej szarej czesci gondolki jest pełno zacieków ,kurcze jak pada to ubieram folie i niewiem czy to nie od tej folii sa te zacieki wyglada to okropnie!! Dodam tylko ,ze wozek kosztował 3 tys...-pieniadze wywalone w błoto ,mały ma 3 m-ce i miesci sie w niej na styk a gdzie jeszcze do konca zimyy.. gdzies czytałam ,ze prac mozna mydlem w plynie --dobrze tak bedzie czy lepiej płynem do prania ? i czy gąbka prać czy szmatka? a jak ja wysuszyć --ja mam bardzo ciepło w mieszkaniu to nie powinno byc problemu z wyschnieciem... jak ktoras prala to prosze o cynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Dagniesia-tobie chodzi rozumiem o zewnetrzna czesc? Ja nie pralam bo moja sie nie syfi a wewnetrzna czesc moge zdjac i normalnie wrzucic do pralki Ja to bym normalnie proszkiem pojechala i szczotka szorowala Powodzenia heheh biedna jestes z tym wozkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
Tak mamucha chodzi mi o zewnętrzną . Wewnatrz gondolki wszystko jest na zameczki to nie było by problemu mamucha a jaki ty masz wózek ,że taki fajowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Ja od znajomych odkupilam i on byl tez jakis wypasiony :-) oni dla swojego malucha mieli a firma nazywa sie icoo i jest na serio spoko w kolorze szerokopjety bezowy :-) na razie sie ogolnie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamucha ;) tak, mała śpi od 1,5 h ;) był dzisiaj u nas tesciu i dzieciaki ;) też trochę padnieta jestem. Nie mam siły nawet ogarnąć domu ;P wrzucilam tylko naczynia do zmywarki. A jutro rano ogarne resztę. Pokój chłopców wygląda zawsze po ich wizycie jak by tornado przeszło a zabawki mam nawet w salonie i kuchni. No i jedna maskotka w laazience która pływaka w wc ;) masakra Idę też z moim oglądnąć jakiś film. Jutro muszę pomyśleć nad chrzcinami. Obiad, ciasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagniesia...ja pralam,ale nie wozek tylko to pokrycie od fotelika samochodowego z tego samego materialu co wozek jest i pralam recznie w proszku malego.Zadnych zaciekow nic a material tez jest jasny.Troche sie balam w pralke wlozyc,ale nastepnym razem nie bede sie bawic tylko wstawie jakies delikatne pranie i slabe wirowanie.A ta ciemniejsza Twoja czesc wozka nie bedzie farbowac?Tyle pieniedzy,nie moglas tego zareklamowac,zeby Ci chociaz nowe to obszycie dali???Moze sprobuj,na wozek jest chyba rok czasu reklamacji... mamucha...maly przespal jedzenie juz 4 godziny jak nie jadl.Robimy postepy widze.Wczoraj zasnal wczesniej i dlatego o 5 rano byl juz wyspany i zacieszal do 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle nad kupnem powoli biletow do Polski...tylko czekam moze za 2 ,3 miesiace jak sie cieplej zrobi.A Wy dziewczyny kiedy sie wybieracie do kraju wglowiesieniemiesci,Creamyful???marien...Ciebie nie pytam,bo masz najblizej i mozesz jechac czesto;p Cholera nie wiem czy klasc sie spac czy czekac az sie obudzi na tego cyca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero może jakos kwiecień-maj. Żeby reszta rodziny poznała małą ;) póki co to była u mnie mama ze swoją siostra. No i w piątek przylatuje znów mama ale tym razem z dziadkiem i moim bratem. Chce żeby najpierw mala się zaklimatyzowala dobrze i żeby się unormowalo ze spaniem i jedzeniem. No i niedługo nauka spania w swoim lozeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
dopiero znalazlam temat mamusiek ktore rodzily w listopadzie, tak jak ja:) przyznam ze nie chce mi sie czytac wszystkiego ale z ostatnicg wypowiedzi sie dowiedzialam ze niektore mieszkaja poza granicami:) moglabym sie dowiedziec gdzie bo i ja na obczyznie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
a ja Irlandia:) i moj synus tez urodzil sie 27/11/2012 o 4.40:) fajny zbieg okolicznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heja Heheh widac ze wazke maz rowno pogonil :-) bo ona zawsze pierwsza na posteunku :-) z raportem :-) U na noc standard tylko mala przespala karmienie o 23.30 biore ja normalnie na spiocha ake nie chciala tknac butli w efekcie o 3 obudzila sie wsciekle glodna i ryczaca :-) pozniej luz pospala do 7 i od tej pory do teaz zabawa :-) zaraz dostanie jec i na spacer pojdziemy Ka85 witamy witamy:-) jak tam maly jak ma na imie? I jak sie chowa.? Nocki? Itd ja to nie na obczyznie a wrcz odwrotnie w stolicy:-) Senioritka no to do wawy wpadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×