Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość mamucha83
Uga buga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wczoraj cały dzień spedziliśmy u mojej mamy na dniu babci, zjechała się cała rodzinka i był straszny harmider (4 dzieciaków w tym 3 biegajacych) i mój Mały jak wróciliśmy wieczorem był strasznie rozbity. Ale jakoś zasnął o 22 i pierwsza pobudka na karmienie była o 4, teraz też śpi :) Dzisiaj muszę mu zrobić jakieś ładne zdjęcie po potrzebuję do zaproszenia na chrzciny ;) ciekawe czy bedzie chciał pozować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super zbieg okoliczności ;) a jak sie synek chowa? Ale dzisiaj pospalam, wstalysmy z 20 min temu i jeszcze leniuchujeny w łóżku ;) Na szczęście mój już ogarnął dom. Więc my wstajemy i idziemy na długi spacer Miłego Dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) u Nas weekend spędzony na leżakowaniu przed kompem :P zasypało Nas i chodniki nie odśnieżone, ulice, ogólna panika narodowa etc bo spadł śnieg a angole niezbyt przygotowani na takie atrakcje :D senioritka dosłownie Nas zasypało, nawet nie mam jak wyjść na spacer bo wszystko zawalone a wózek niby już chrzest bojowy przeszedł ale zero przyjemności z takiego spaceru :( dagniesia ja nie mam pojęcia, w Naszym wózku wszystko da się zdjąć a gondoli to ja ani razu nie użyłam my za szybko się nie wybieramy, finansowo opłaca nam się lepiej zaprosić rodziców męża :) ja w PL nie mam nikogo niestety z kim warto było się spotkać... ka85 witaj, rozgość się u Nas :) my w Anglii czyli po sąsiedzku :) dziewczyny dziś w nocy Mała mi zrobiła psikusa, wybudziłam się i słyszę jak Mała coś tam sobie gada, wg szok że jest środek nocy a ona guga w najlepsze, podchodzę do łóżeczka a ona uśmiech od ucha do ucha, nic się do niej nie odzywając dałam jej smoka a ona od razu oczka zamknęła i śpi, smoka zaraz wypluła i dalej spała już spokojnie :D ja mam dziś wizytę healt visitora, fajnie że przyjdzie bo zważy Małą, wg mnie może być ok 4,9 a my się wagi jeszcze nie dorobiliśmy :P może to i dobrze bo bym z niej nie chodziła :D :D miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie mąż a rodzice:P Wczoraj przyjechali z Wisły- przywieźli młodego i dzisiaj jeszcze są bo ojciec ogląda Federera. Na dzień babci i dziadka zamówiliśmy im kubki ze zdjęciami chłopaków, muszę jeszcze coś dla teściowej ( ale może zdjęcia w ramkach i czekoladę i z głowy) Niestety teraz mąż będzie na ojcowskim 2 tyg więc pewnie mniej będę siedziała z laptopem. A serial Homeland super, jesteśmy już w połowie drugiego sezonu- raz nawet się popłakałam:P Hubi spał od 23 do 7, zjadł i do 9.00, także śpi coraz dłużej. Ale mama moja zwróciła mi na to uwagę, że mu włoski się przerzedziły:( Faktycznie na czubku już ma malutko, pewnie m.in to wina tego, że mu główkę tym szamponem na ciemieniuchę dosyć intensywnie masuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my mamy z Polski już jesteśmy w mniejszości...ciekawe czy kiedyś się spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
Synek ma na imie Nataniel:) i zaluje ze nie znalazlam tego watku wczesniej bo nawet nie mialam z kim pogadac i sie wygadac a bylo bardzo ciezko... malutki sie meczyl wzdecia, bole brzuszka prezenie, stekanie pasrskanie i cala reszta teraz sie normuje ale to dlatego ze doszlam do tego ze najprawdopodobniej malutki ma nietolerancje na laktoze i jest juz lepiej bo mam oidpowiednie kropelki a nie na kolki ajak do tej pory... choc wzdecia cyba ciagle ma bo prezenie i stekanie pozostalo ale przynajmniej ilosc placzu sie zredukowala. wczesniej cale dnie i w nocy co godzina pobudka! tutaj nikt mi nic nie powie wszytsko dla lekarzy jest normalne dla tego wieku. cale szczescie za miesiac wybieramy sie do Polski i porobie wszytskie badania dla uspokojenia siebie i ulzenia maluszkowi fajnie tu u Was:) i z gory soki jesli jakies pytania moje bede sie powtarzaly ale za duzo aby przeczytac wszystkie Wasze wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Ka85rozgosc sie i nie ma problemu :-) Pociesz sie zd tu problemynz kupa i placz to codziennosc :-) My wlasnie z krotkiego spaceru bo pizdzi okrutnie nawet malej przeszkadzalo mimo ze zapakowana byla po sam nos Od 7spala dzis cale 30min jak na nia to puki co rekord teaz lezy i pryka okropnie chyba cos z tego bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
hehe:) kupy placz to sa rzeczy o ktorych mysle i niemalze snie od 2 miesiecy:) moj wlansie przysypia na lezaczku oczywiscie musze bujac bo bez bujania to nudno. przy przysypiamy do 9 a przy pomocy suszarki to i do 10 pociagnie:) i od czasu kropelek cud tylko jedna pobudka ok 4-5 i pozniej juz 8-9. tez myslalam o spacerku ale troche sie boje bo chlodno u nas. oczywiscie nie to co w polsce ale mysle ze ok 5 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie kupy wasze dzieci walą? bo mój rzadkie ciągle, wodniste nawet. Ale raz dziennie za to konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Melki kupy < hehe cóż za wdzięczny temat do dyskusji > są gęste jaka papka we wszystkich odcieniach zieleni :D pytałam pediatry, wszystko ok a ciemna zieleń też bo Meli jeszcze słabo trawi żelazo zawarte w mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i health visitor, nie przyjedzie bo chora..jutro ktoś zadzwoni i powie o kolejnym terminie, heh pewnie jej się nie chcialo przez te zaspy maszerować..biedni angole..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No temat najlepszy:P To mały też miał zielonawe kupy jak był dokarmiany Nanem ( podobno ma dużo żelaza) ale kupki właśnie rzadkie, spytam lekarza przy kolejnym szczepieniu, A jutro będzie inauguracja na basenie - zobaczymy jak się małemu spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
A my z basenem sie wstrzymamy bo niedawno sprzedalismy fure jak nam tesciu pozyczy to wtedy Wazka a idziecie tak sobie czy na te specjalne lekcje plywania dla niemowlat? Heheh spoko temat :-) Mati robi zazwyczaj taka zwarta dosc gesta majaca konsystencje ugotowanego tartego szpinaku :-) a co do koloru to zolto khaki :-) A jak z gadatliwoscia u maluchow? Bo u nas na topie sa samogloski i okrzyki aaaaaaA ostatnio tez hau hau w trakcie placzu zdarza sie jej krzykna cry :-) i robi ghhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85...witaj w klubie...Nie narzekaj tak,jakbys wiedziala co moj wyczynia to powiesz ze nie masz tak zle jak tylko raz sie budzi w nocy.Masz go na piersi?gdzie mieszkasz i skad jestes z Polski? Moj spal 2 godz teraz w objeciach taty,zjadl i teraz mi sie zacznie jazda... Dzis znow pobudka o 5 i rozesmiany,nie wiem co mu sie poprzestawialo.Chyba do pracy pojade chociaz na 3,4 godz bo juz nie moge;/Nawet na spacerze nie bylismy,bo spal wtulony w tate. wglowiesieniemiesci...ale maja tam radoche z tego sniegu;) mamucha...Do Warszawy przylece i przesiadka na Poznan, bo nie chce malego targac 4 czy 5 godz samochodem a tak to z Poznania mam 1,5-2 godz.Mysle tak kwiecien maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas -11 dzisiaj ale byłyśmy godzinke ;) U mojej kupki rzadkie żółto-brązowe. I ten specyficzny zapach. A właśnie, mam pytanko jak Wasze maluchy maja mokro to placza? Chodzi mi o siku. Bo kupkę zawsze słyszę hehe Martwi mnie że moja nie płacze. Jak ja sama nie sprawdze to może leżeć z mokrym pampersem parę godzin. To chyba nie jest przyjemne. Ehh Ja moja mamę wyslalam do Lidla po te body z zyrafa i dresik ;) ceny powalaja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas -11 dzisiaj ale byłyśmy godzinke ;) U mojej kupki rzadkie żółto-brązowe. I ten specyficzny zapach. A właśnie, mam pytanko jak Wasze maluchy maja mokro to placza? Chodzi mi o siku. Bo kupkę zawsze słyszę hehe Martwi mnie że moja nie płacze. Jak ja sama nie sprawdze to może leżeć z mokrym pampersem parę godzin. To chyba nie jest przyjemne. Ehh Ja moja mamę wyslalam do Lidla po te body z zyrafa i dresik ;) ceny powalaja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
senioritka uwoerz mi ze nie bylo tak kolorowo, az zastanawialam sie nad wyjazdem na dlugi okres do polski aby ktos mi pomogl bo nie spalismy dniami i nocami i ciagle placze, ale masz racje teraz nie koge narzekac na synia:) mieszkam w malej miescinie mam 70 km do dublina. a moze tez jestes w Irlandii? ja lece do Polski za miesiac i powiem szczerze ze pelna obaw jestem jak sobie poradze bo lece sama... :/ ale co nas nie zabije... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
ach no i karmie piesia ale rozmyslam o odstawinieu albo chociaz wprowadzeniu modyfikowanego ze wzgledu na ta nietolerancje na laktoze. ale poki co wstrzymuje sie poki nie sie poprawilo, bo szkoda zaprzepascic mi karmienia piersia tym bardziej ze tydzien czasu malutki ssal aby wytworzyc mleko. wiec jak sie juz udalo to szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
a no i karmie piersia, ale zastanawiam sie na odstawieniu albo chodziaz wprowadzeniu tez modyfikowanego ze wzgledu na ta nietolerancje na laktoze. ale poki co jak sie poprawilo nie chce zmieniac no i szkoda zaprzepascic tego "cyca" tym bardziej ze malutki 7 dni ssal praktycznie calymi dniami aby mleko wytworzyc. tak wiec szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hehehe ja w srode do lidla ide :-) tez po te welurowe bajery bo sa sliczne za sliczna cene :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Dupadupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkalam rok temu przez jakies 2 miesiace niedaleko od Dublina a dokladnie w Celbridge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Dupadupadupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Sorry za dupy ale mi postow nie chce wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×