Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

No niestety:( Moze sie ktos odezwie.Hubi jak miał krew pobieraną to glupia baba wbiła mu igle w dlon skad ani kropli nie sciagnela a siniaka mial kilka dni.potem 2 razy z piety pobierala i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza:) Dziewczyny a ja musze sie Wam czyms pochwalic. Akurat wypadl weekend ze mamy dzieciaki a moj facet wczoraj wieczorem musial nagle wyjechac do Oslo. Jestem od wczoraj sama z 3 dzieciakami 3,5 , 2 latka i moja 2,5miesieczna Michelle. I wiecie co? DAJE RADE! A nawet lepiej ogarniam wszystko niz tylko przy mojej corce. Jestem az w szoku. Nigdy nie wyobrazalam sobie jak radza sobie mamy co maja po kilka dzieci. Jest meega trudno ale jaka organizacja. Pobudke mielismy o 6 rano :/ ale szybko postawili mnie na rowne nogi. Teraz 2 latek i moja Michelle spia, starszemu puscilam Epoke Lodowcowa 4 a ja biore sie za obiad :) Chlopaki caly czas chca mi pomagac przy Michelle. Dzisiaj siedzieli przy kolysce 2 h i na zmiane pokazywali maskotki i zabawki, nakrecali karuzele. "czytali" bajki :P a ja tylko z kuchni zagladalam co jakis czas czy wszystko ok :) OK lece robic ten obiad. Dzisiaj losos duszony w piekarniku, do tego ziemniaczki, surowka z ogorkow i octu i smietanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, Knika, ka85, wglowiesieniesmieci a Wy co sie nie odzywacie? Cisza jak nigdy ;( U nas mała już śpi w swoim lozeczku od wczoraj ;) A wogóle to nie pisałam Wam że od paru dni sama zasypia, bez bujania i noszenia. A wszystko dzięki tetrowej pieluszce która służy jej jako przutulanka. Obowiązkowo przy każdym spaniu musi być. Czasem wierci sie z 15 min zanim zasnie a czasem po minucie już śpi. No i do tego to taki słodki widok jak sie tuli do pieluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez z tetrowa zasypia gratuluje zasypiania malej jest to n maksa wygodne, widze ze coraz bardziej i lepiej ogarniasz malucha :P my po 1 porcji zupki- skonczyl ise rzygiem :PPP ale spoko bede dalej wlaczyc dziewczyny chyba calkiem wyeksmitowaly, jak tak dalej pojdzie to ja tez bede z tad uciekac tak calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... jak macie swoją grupę na fb to po co tutaj pisać... ;/ Więc nie wiem po co wogóle sie tutaj jeszcze udzielacie? Ja zakładam nowy topik. Może znajdą sie nowe mamy chętne do rozmów ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu cicho... Mała już śpi od godzinki, teraz mam czas dla siebie:) Od czwartku do soboty miałam gości, niedziela i poniedziałek to odpoczynek:) Szkoda, że forum ucichło, fajnie było podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wychowywania dzieci:) Może coś ruszy... mamucha powiedz czy podałaś juz małej kaszkę bądź kleik. Natasza 7 marca konczy 4 miesiące i zastanawiam sie co podać jako pierwsze. Jeśli chodzi o pieluchę to mała lubi sie nią bawić, a dziś pierwszy raz złapała zabawki i ładowała je do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
oo kurcze... niespodziewalam sie ze tak sie porobilo... troche zalatana ostatnio bylam, a tu taka niemila niespodzianka, jak to wszytskie sie wylamamly? tak w jednym czasie... ? :( no dziewczyny! dawajcie?! odzyjmy tu!!:) w kupie sila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie,zawsze kilka zdan mozna napisac,te pare minut mozna poświęcic. I jak tam maluszki?zdrowe?moj juz tak i cieszę się ze dosyc szybko.Ka85-a jak Twoj mały?mniej absorbujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bywa w zyciu malej podawalam zupke jarzynowa i wczoraj wrabala caly sloik, byla kupa dzis wiec chyba ok ja treaz nie mam za bardzo czasu by pisac, mala przespala w sumie nocke tylko raz mocno ulala a poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mała zdrowa, dziś jednak od 8 do teraz cały czas płakała już nie wiedziałam co robić ale w końcu udało mi się ją utulić i zasnęła. Moja tak czasem ma, że spać jej się chce ale płacze i nie może zasnąć:( szkoda mi jej bardzo wtedy. Wiadomo, że każda z nas jest zabiegana, małymi krokami kończy się urlop macierzyński ale jak ktoś chce tu dalej pisać to znajdzię chwilkę, ja dziennie zaglądam do neta, więc zawsze coś tu naskrobię o ile będę miała do kogo:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a używasz smoczka? Ja myślałam, że teraz jak mały tak pcha ręce do buzi to będzie okazja by nauczył się smoczka ale on nie...woli gryzaki wpychać do buzi. Albo kawałek kołderki czy ubranka... Co z małą zrobisz jak do pracy wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka my używamy smoczka jak mała bardzo płacze lub nie może zasnąć, na takiej zasadzie, że trzeba jej ten smoczek trzymać. Sama go nie utrzyma i zaraz wypluwa:) Obecnie też ładuje raczki do buzi ale gryzaków jeszcze nie, dopiero uczy sie je trzymac w rączkach. Jak wróce do pracy to moja mama będzie nam pomagac przy małej i jakoś musimy sobie poradzić. Ja po urlopie macierzyńskim wykorzystuję jeszcze urlop wypoczynkowy, więc do pracy wracam w lipcu:) wazka, a Ty wracasz do pracy?Kurcze chciałam z mała iść na spacer, a czekam na kuriera i spacer nam sie przesunie. Kurier powiedział, że bedzie między 13-14, zobaczymy czy się nie spóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wracam. U nas prywatny złobek 800zł plus paliwo bo trzeba dziecko dowieźc no i nie wiem czy by mi serce nie pękło:)Dobrze,ze mama Ci pomoze. Od wrzesnia to co innego. No a ze smoczkiem mamy to samo,wypluwa i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, hej, hej... Są tu jakieś mamusie listopadowe? Co u was i u maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem :). Moj syn juz chodzi bez problemu, je wszystko i zdrowy jak ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to mój nie chodzi, tylko przy meblach. Może spróbujemy reanimować topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×