Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednaona___xxx

wie ktos moze od czegoto zalezy?pomozcie plis

Polecane posty

Gość takajednaona___xxx

chodzi mi od czego to zalezy ze jeden facet po pierwszym wytrysku za kilka minut ma znow erekcje a drugi po kilku godzinach? tylko prosze nie mowcie mi zebym szukala w google bo szukam inic nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Od tego samego co że: jedna kobieta może zawsze i wszędzie a druga nie ma wogule potrzeb. Każdy jest inny i ma inne libido. Jak ci nie pasuje zmień chłopaka póki możesz, bo potem może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas refrakcji to kwestia indywidualna. Ponoć ma na nią wpływ poziom oksytocyny i stopień związania z partnerką. Wiek również ma znaczenie. Doświadczenie być może również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogobojny....
Na pewno między innymi od wieku tryskającego. Jak się ma okolicach 20 lat to jest się mistrzem w ilości wytrysków na dzień. Z autopsji wiem, że w okolicach 40 latek wystarcza mi raz na dzień, no góra dwa - ale to już nie to samo. Jak twój koleś idzie do ciebie na randkę zestresowany przed zbyt szybkim wytryskiem, to na pewno w domu już sobie odpuścił co nieco - to też ma wpływ. Choć generalnie sama erekcja to trochę inny temat ........... chyba zależy od napaleńca - czyli od nastawienia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo_1973
Dziękujemy Perwersjo - problem rozwiązany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaona___xxx
hmm no o wiek akurat mi chodzi o modych mezczyzn.a jezeli chodzi o przywiazanie do partnerki to raczej chyba nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaona___xxx
chodzi mi o to ze akurat o to przywiazanie to wiem ze to nie od tego bo to przetestowalam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie chodzi o to, że ten, który Cię kocha może Cię ruchać raz dziennie, a ten, z którym spotykasz się na przygodny seks może 15 minut po ostatniej erekcji. Bierze się pod uwagę wszystkie czynniki razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaona___xxx
wlasnie dlatego pytam od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtb
Ależ Perwersja jest niemądra :) stopień związania z partnerką ??? sznur? ślub, klej ????? ciało to ciało i niestety często psyche przegrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×