Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemnicnicnic

3 letni chlopczyk-dziwna sprawa przeczytajcie mamy...co o tym sadzicie

Polecane posty

Gość niewiemnicnicnic

moja koleżanka ma synka ktory ma 3 latka i dzis jak siedziałam przy stole on sobie kucał na podłodze i bawił się moją stopą, sciskał ręką mnie za palce wiadomo jak to dziecko ja nie zwaracalam uwagi zabardzo gadalam z jego matka ktora robil mu obiad i nagle patrze co on robi a on wyjął sobie siusiaka i dotykal go do mojej nogi jak zobaczylam to sie zawstydzil i schowal.. powiedzialam to jego matce a ona zaczela na niego krzyczec to sie zawstydzil ale nie wiem co o tym sądzić?czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas licza-prowo,prowo
prowo!ciekawe jak dlugiego by musial miec siusiaka,zeby laskotac cie nim po stopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemnicnicnic
on kucal na kolankach podniusl sie na kolanach i dotykal poprostu to nic takiego zadne prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwfw
Bo ja wiem... Mam 2,5-letnią córkę i mała interesuje się wszystkim, w tym swoim ciałem. Gdyby mogła, to by siebie rozebrała na części pierwsze. Nie widzę też nic dziwnego w tym że chłopiec tak kombinuje i to problem dorosłych że widzą w tym coś zdrożnego i reagują nerwowo. Matka powinna zniechęcić chłopca w inny sposób niż krzykiem do zabaw czyjąś stopą czy swoją częścią ciała której się nie pokazuje. W każdym razie wydaje mi się że w takim odkrywaniu świata przez tego chłopca nie było nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
nie wolno krzyczeć na dzieci kiedy wykazuja jakies zachowania seksualne !!! To prowadzi do wewnetrznego konfliktu, bo dziecko widzi ze mama jest zła na to co przekazuje mu jego organizm. Jeśli takie zachowania sie powtarzają to warto zasięgnąc rady psychologa ale z jednorazowego incydntu nie ma co robic afery. W takich sytuacjach nalezy poprostu odwrócic uwage dziecka od tego co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemnicnicnic
ale ja juz kilka razy zauwazylam ze on tak robi albo skacze na mnie wiesza sie na mnie na mojej nodze byle by troche sie ,,poobcierac'' a potem sobie tam dotyka.. powiedzialam to jego ojcu to sie na mnie wydarl ze ,,co ty gadasz''.. wiec wole przemilczec juz ale pytam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesia Dobra Rada
Masturbacja u malych dzieci sie zdarza bardzo czesto i wcale nie jest wynikiem molestowania. Po prostu dziecko przez przypadek odkrywa ze przy pocieraniu robi sie przyjemnie, nawet nie wiedzac jeszcze co to seks. Trzeba po prostu dziecku wytlumaczyc ze takich rzeczy nie robi sie przy innych osobach podobnie jak np siusiu, bo to sa czynnosci intymnr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×