Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość informatyk___

uzależnienie od Kafeterii... i bajka

Polecane posty

Gość informatyk___

Niektórzy w moim wieku kupują gazety i czytają inni oglądają redtube, a ja lubię poczytać to forum, choć są tu tak głupie tematy, przy których ogórek zwyczajny w pochwie to zwykłe warzywo spożywcze. a teraz obiecana w temacie bajka: łuchaj dzieweczko! ona nie słucha. Przesunął więc rękę z piersi do brzucha Buch jak gorąco! Uff jak gorąco! Ty żeś tu w nocy? To ty Jasieńku? Jam ci najdroższa! Wchodź pomaleńku! W szedł w nią powoli jak żółw ociężale. Ruszył dwa razy tak wolno, ospale. Szarpnęła się trochę przyciągnął z mozołem, Nogami się zaparł o krzesło za stołem I teraz przyspieszył, i pcha coraz prędzej, I dudni,i stuka, łomoce i pędzi. A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (Klęczała wygięta w pozycji „na most). A on ją w tę szparę, w ten tunel, w ten las. I śpieszy się, śpieszy, by zdążyć na czas. Aż łóżko turkoce i krzesło też puka, A Jasiu ją stuka, i stuka, i stuka. Tak gładko, tak lekko, tak calem za cal wyjmował i wkładał ten narząd jak stal. A ona spocona, zziajana, zdyszana poległa na plecach, uniosła kolana. Zdziwiona tym wszystkim, co tu się z nią dzieje. I pyta się Jaśka, i pyta i śmieje: A skądże to, jakże to, czemu tak gnasz!? A co to to, co to to, co mi tu pchasz!? Że wali, że pędzi, że bucha, buch, buch!? Ach jakże, ach jakże, ja lubię ten ruch! I gna ją, i pcha ją, i akcję swą toczy, I tłoczy ją, tłoczy ją Jasiu uroczy, Nagle.. świst. Nagle gwizd. raptem; buch! Ustał ruch. Oj, gdzie mi zniknąłeś! Chcę jeszcze Jasieńku! Próbuje go znaleźć swa ręką po ciemku. A on już bez ducha, juz śpi nieboraczek, malutki, skulony, choć akt nie skończony! Więc strzela o pomoc wokoło oczyma. I dziwi się temu, co w ręce swej trzyma. I płacze, narzeka na los swój niewieści, wiec sama ze sobą zaczyna sie pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
Dodam że jestem prawdziwy, mieszkam gdzieś w realnym świecie :) A po czym rozpoznać prawdziwego informatyka? Należy podarować mu nową klawiaturę , prawdziwy informatyk przesypie okruszki ze starej do nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D!!!:D:D
super twórczość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do numero duo
u mnie na klawiaturze od A do Z strasznie krotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
numero duo, od A do Z przez L :P czyli od A do L i z powrotem do Z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar. Znam bajeczkę. Lubię informatyków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
informatycy pomagają dziewiczym komputerom współpracować i kolaborować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
i informatyków nie banują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Zawsze jest jakaś cena za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
twoje życie twój wybór. tego nikt ci nie zabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spróbujemy inaczej. Got a secret Can you keep it? Swear this one you'll save Better lock it In your pocket Taking this one to the grave If I show you then I know you Won't tell what I said Cause two can keep a secret If one of them is dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, uwielbiam filmy dokumentalne, ale po angielsku, innych nie oglądam, jeśli nie są o surykatkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatyk, który nie zna angielskiego? Przecież programy pisze się w tym języku, poza tym, najlepsze poradniki są in English...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jest ze cztery części po 40 minut. Nie bardzo mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. O magikach. I sztuczkach. Iluzja. No tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli od A do L i z powrotem do Z" Na Nokii chyba. Nota bene, co żeś z nim robił, że tak się wygiął? Z gumki strzelałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
no ale proszę cię, nie mierz mnie swoją miarą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
numero duo: tyle że ja w żaden sposób nic nie napisałem o telefonie :) Więc też nie rozumiem jak mogłeś go mierzyć telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×