Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubasek jak balonik

Moje marzenie schudnąć

Polecane posty

Gość grubasek jak balonik

Mam dopiero trzydziestkę ale przy wzroście 170 waże 90kg. Próbowałam różnych diet, i waga się utrzymuje. Od ciotki dostałam namiary do gabinetu który zajmuje się biomasażem, czy któraś z Was była na takich masażach? Ewentualnie czy ktoś korzystał z takich usług w firmie, pod adresem www.stanislawkramarczyk.pl.tl Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻADNE BIOMASAŻE
Cię nie odchudzą, raczej zedrą z Ciebie kasę, no chyba, że masz jej nadmiar i lubisz takie rzeczy. Musiałabyś zmienić styl życia, dietę i zacząć porządnie ćwiczyć, żeby trwale i bezpiecznie dla Twojego organizmu schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
Piszesz żeby ćwiczyć , kiedy jak cały dzień w pracy. Co do kasy to zależy mi tylko na wyglądzie. Od ciotki dlatego dostałam namiary, bo kuzynka schudła ponad 20kg. i mówiła że jeżdziła na takie masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujjjjdy
po takich masażach to chyba tylko masażysta może schudnąć. Poza tym masaż może wspomóc troszkę odchudzanie poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej, ale roboty za ciebie nie wykona. Tłuszcz się przy tym nie spali bo niby jak skoro nie wykonujesz żadnego wysiłku. Mówisz ze nie masz czasu na ćwiczenia, skoro masz czas na masaż to przeznacz ten czas na ćwiczenie i lepiej na tym skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
Po pracy mam wszystkiego dość, nie mam ochoty pomyśleć o ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ale trzeba sie zmotywować ale bez ruchu ciezko jest schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
Siedze w pracy i tak myśle co zrobić, a te masaże nie pomogą? Czytałam dużo o tej metodzie i po rozmowie z kuzynką ucieszyłam się że wreszcie będę atrakcyjna, ale piszecie że to nie pomoże. Chciałabym porozmawiać z osobami które były na takich masażach a nie tylko przypuszczenia i plotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujjjjdy
jak chcesz to idź, jak nie masz co z kasa zrobić to spróbuj może coś pomoże, może chociaż wygląd poprawić. Myślę że jakby te masaże coś dawały to by wali do nich drzwiami i oknami. Poczytaj sobie jak dochodzi do spalania tłuszczu, nie wiem jak podczas masażu miałoby dojśc o takiego procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
ja pisałam że to biomasaż a nie masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunka
Takie biomasaze dzialaja, ja kilka miesiecy temu korzystalam i efekt byl piorunujacy schudlam ponad 17kg. To nie tylko masaz ale dzialanie na organy odpowiedzialne za przemiane materi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba chcieeec
Ja od marca do dzisiaj schudłem 16 kg "wyjebałem :)" z diety węglowodany cukry i tłuszcze, poza tym jem całą resztę, ba jem do syta, czasem ćwiczenia jakieś robie i ...ROWER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba chcieeec
Dodam jeszcze, że pierwsze trzy, czy cztery dni bawiłem się w dukana, ale to nie na moje nerwy zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka.81 Opole
madziunka Takie biomasaze dzialaja, ja kilka miesiecy temu korzystalam i efekt byl piorunujacy schudlam ponad 17kg. To nie tylko masaz ale dzialanie na organy odpowiedzialne za przemiane materi. śmieszna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka.81 Opole
do Autorki ile Ci zapłacili za reklamę tego gabinetu,bo chyba sama nie wierzysz w to,ze masażami dasz rade schudnąć nie robiąc NIC z tak olbrzymiej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunka
Czy ja napisalam do jakiego gabinetu chodzilam,czytaj uwaznie.Ja mam tyle kasy,ze reklame mam w d...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
Szkoda że moje zapytanie przyjmujecie jako reklamę. Dlatego nawet już mi się nie chcę dyskutować na kafeterii. Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam wszystkie Grubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bt-7
Żadne masaże Cie nie odchudzą. Nie wiem jakich diet próbowałaś, ale raczej nie trzymałaś się ich, skoro nie przyniosły efektu. Ja polecam dietę o nazwie "zdrowe jedzenie", nie żadne rygorystyczne głodówki, które rozwalają metabolizm. Do tego trening, dużo aerobów, trzeba wszystko dostosować do siebie, najlepiej wraz z trenerem. Oprócz tego można jakieś suplementy wziąć, np. jakiś naturalny spalacz tłuszczu http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/102291 ja korzystałam z tego i był naprawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
Ja już trzy razy byłam na zabiegach bio... i jestem pełna zachwytu i czuję że przybywa mi sił. Zmalał apetyt czuję jakby organizm zaczął młodnieć. Zobaczę jak z wagę za kilka tygodni, myślę że będzie duży postęp. Mnie nie interesują diety cud lub suplementy diety nie będę niszczyła organizmu żeby dać zarobić firmom farmaceutycznym. Wy róbcie co chcecie jak wybrałam według mnie mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treneiro
Ludzie, opamietajcie sie. Jak masaz moze Ci zbic wage? Ja osobiscie w to nie wierze. Mowisz o suplementach diety, nikt nie kaze Ci ich uzywac, poza tym jesli masz bardzo dobrze dobrana diete to suplementy nie sa do niczego potrzebne. Ja bym Ci radzil zakupic jakies dobre buty z amortyzujaca podeszwa i na poczatku (twierdze ze nie masz kondycji) mozesz sobie robic spacery, aby troche przyzwyczaic organizm do wysilku. Po jakims czasie dodaj trucht, chwila truchtu i chwila marszu. Nastepnie zacznij tylko biegac i z czasem zwiekszaj czas. 3-4 razy w tyg w zupelnosci wystarczy. Pamietaj o rozgrzewce bo to jest podstawa, ja pamietam jak bylem nowicjuszem i biegalem jak glupek bez rozgrzewki to piszczele mi nie wytrzymywaly, wiec rozgrzewka to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
Witam jestem szczęśliwa że nie słuchałam waszych rad , że bioenergomasaze nie pomogą mi stać się atrakcyjną kobietą. Na razie mam tylko trzy kilo mniej ale organizm pełny energi i co najważniejsze ciało moje staje sie bardzo delikatne. Jednak medycyna niekonwencjonalna robi cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zajebista! Na ćwiczenia nie masz czasu, bo po pracy jesteś wykończona itd itd Ale, żeby gdzieś pojechać i nastawić dupsko do masażu to masz czas. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zapodaj to przy
ludzie ta laska to reklamuje i to w tak beznadziejny sposob , ze az sie slabo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaelitka
kuźwa nie wiem co bym zrobila na twoim miejsci albo zostala witarianka albo jakaś dieta lemoniadowa master cleanse!!! a pozniej wyciac tylko plasterki obwsiłej skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1112
ja na odchudzanie polecam suplement na odchudzanie Asystor Slim. Trochę tych środków przetestowałam i te okazaly sie najskuteczniejsze. Dostarcza on dla organizmu tych składników, których akurat potrzebuję. Dobiera je odpowiednio do potrzeb tych w dzień i ty w nocy. Do tego ie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A jeśli byś chciała poczytać coś więcej o tych tabletach to podaję stronę w internecie, na której są one opisane http://mmo.pl/3622-asystor-slim.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokanakamieniu
Zerknij na slimon.pl . Znajdziesz tam wiele diet, porad oraz forum. Jest to miejsce dla osób, które chcą schudnąć oraz zmienić swoje życie i nawyki na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek jak balonik
Ja nie piszę na forum, bo nikt nie będzie mi pisał że reklamuje coś lub kogoś. Jestem szczęśliwa,pozbyłam się prawie piętnaście kilogramów. Czuję się wspaniale i dalej chce walczyć z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja tam uważam, że najlepszą metodą jest odpowiednia dieta plus wysiłek fizyczny i tyle. A że to jest męczące i trudne do osiągnięcia to już inna sprawa.. Ja jestem zadowolona z siebie, bo w ciągu 1.5 miesiąca schudłam 6 kg, a nie miałam jakiejś drastycznej nadwagi.. Po prostu zaczęłam odżywiać się zdrowo i postawiłam na treningi. Biegałam codziennie po godzinie, wolnym tempem. Niestety, po 3 tygodniach zaczęły bolec mnie stawy, bo były przeciążone, ale kupiłam sobie sól jodowo-bromową i bóle ustąpiły.Biegałam dalej. Nie dość, że schudłam, to jeszcze czuję się teraz świetnie i ciało jest o wiele jędrniejsze. Nie wierzę w odchudzające masaże. Może mogą wspomóc odchudzanie, ale żeby były jedyną metodą pozbycia się kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×