Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polipolioolo

poniżej 2 tys na reke to nie chce mi sie nawet dupy z domu ruszyc

Polecane posty

Gość polipolioolo

tyrac na pelny etat za 1200 przy takich cenach jak mamy?w Chinach ten sam standard zycia maja robole chyba;P gdzie zarobie wiecej?czy to mozliwe czy w ogole darowac sobie polletnie poszukiwania pracy i zmykac do UK?Tyle ze w Polsce moglabym pewnie jakas prace biurowa wykonywac a tam jedynie jako fizyczna bede tyrać(odpada),mam racje? znam biegle angielski,poza tym studia dziennikarskie skonczylam nic nie warte..cos jestem warta na tym rynku pracy? aha,Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryschia
tu nie ma przyszlosci. w uk moze i zaczniesz od fizycznej, ale predzej tam do czegos dojdziesz niz tutaj. zobacz sobie ilu jest kandydatow na stanowiska buirowe u nas:)) a zreszta szukaj pracy i tyle. wyjechac zawsze mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Lepiej być złomiarzem albo puszek zbieraczem niż za dwa tysiaki tyrać i nadrabiać zaciskania zwieraczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipolioolo
do czego dojde jako pracownik fizyczny?awansuja mnie na keirownika? mozecie polecic gdzie mam konkretnie tej pracy szukac?bo nawet nie wiem jak sie zabrac do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipolioolo
na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z Zusem
Wystarczy przeczytac temat tej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsze techniczne
Już ja "słyszę" ten angielski płynny. Pewnie ledwo dukasz. Studia dziennikarskie to największy żart. Nikt z dobrych dziennikarzy nie skończył dziennikarskich. Te studia zostały wymyśłone po to, żęby naiwni przynosili kasę (czy to państwową czy prywatną). Tak naprawdę jesteś więc kolejną panienką z średnim wykształceniem. A co jest dziś warta matura szczególnie nowa to móić nie trzeba. Powodzenai na zmywakach. Buahhhaah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmachine
ja zaczynalem od pracy na czarno za 800 zl a teraz zarabiam ok 5 tys na miesiac. Panowie od czegos tzreba zaczac prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipolioolo
mylisz sie, mam angielski plynny,CAE zdalam na A,to chyba cos znaczy.CPE tez moge zdac,ale szkoda mi kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPIENTI_SAT
TO CO TU JESZCZE ROBISZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×