Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

rozliczenie z urzedem skarbowym

Polecane posty

ktos mi do cholery usunal temat!! pisalam z pytaniem gdyz od stycznia do marca, i od sierpnia do grudnia 2011 pracowalam na umowe zlecenie nie rozliczylam sie z urzedem skarbowym bo nie otrzymalam rozliczenia od pracodawcy jeden chcial mi wyslac na maila i nie wyslal, a do drugiego nie moge sie dodzwonic bo jestem zbywana co zrobic w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zadzon do urzedu i spytaj 2. Ja bym policzyla sobie na podstawie swoich dochodow i wyslala, chocby i zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calunna - wlasnie jesli chodzi o moje dochody to z tej pierwszej pracy byly takie same, mniej wiecej 1390zl ale z drugiej to bywalo roznie, od sierpnia bylo 2tys, pozniej coraz mniej grudzien juz 800zl wiec w sumie moge zadzwonic i spytac, ale jestem teraz poza polska, do polski najszybciej bede leciec w lipcu albo sierpniu martwie sie bo tak naprawde nie mam jak sie rozliczyc skoro nie mam zadnego pitu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace w tej pierwszej firmie zaczelam w grudniu 2010, wiec pracowalam miesiac i z rozliczeniem tez byl problem, ksiegowa podawala mi wszystkie dane przez telefon jak juz bylam w urzedzie skarbowym :o mieli taki balagan ze od jednej do drugiej osoby bylam przekierowywana teraz nawet sie nie odezwali i nie wyslali nic a druga firma gdzie pracowalam od sierpnia do lutego, ale do grudna rozliczenie bo do 2011. to mi babka napisala maila ze mi na maila wysle. ale nic nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×