Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadzieic26

co na dzien nauczyciela

Polecane posty

Gość gość
Ależ nie ma obowiązku kupowania czegokolwiek nauczycielom, nie pluj się matko, tylko po prostu puść swoje dziecko z pusta lapa w ten dzień. I o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupie zeby dziecko uczyc szacunku od małego. Moja koleżanka na zakończenie 3 kl nawet kwiatka córce nie dała i tej biednej sierotce bylo żal ze nie ma czym podziękować pani za 3 lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujemy jeden duży bukiet od całej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaAdvised
W budżecie 50zł można już coś dobrego kupić. My w mieścimy się w takim budżecie robiąc składki klasowe. I tak ostatnie prezenty czy to imieninowe, na dzień nauczyciela czy na zakończenie roku to: 1. wyszukana herbat i kawa i do tego kubek, 2. zestaw kosmetyków, 3. skórzane akcesoria (tutaj są świetne ceny https://zeskory.com/35-ona), 4. kosz z kwiatami, 5. bilety na spektakl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka19995
Prezent dla nauczyciela to standardowy problem każdej rady rodziców rok w rok :) A to za mało kasy, a to się nie nadaje, a to a tamto i tak dalej. 50 zł no cóż szału nie ma :) My w naszej III B w tym roku postawiliśmy na prezent personalizowany i za 50 zł też cuś sie znajdzie my nasz kupiliśmy na www.floper.pl ale w sieci mozna znaleźć kilka sklepów z takimi prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my już zamówiliśmy z megasceny sztucznego kwiatka dla naszej wychowawczyni, Dostała w tamtym roku bukiet róż żywych i nie była zadowolona za bardzo chociaż nie dała po sobie poznać. no nie wiedzieliśmy że takich kawiatów nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się czytać całości. Więc nie wiem czy ktoś o tym pisał. Mam pytanko czy notes to dobry prezent dla nauczyciela, dostałam z pracy dwa super notesy naprawdę fajne i poprządne. Mój syn chodzi do 2 klasy więc ma tylko jedna nauczycielkę i myślałam żeby właśnie tej nauczycielce wręczył ten notes, kwiatka nie kupię bo rano ma basen 2 godziny potem zajęcia z wychowawczynia. Zresztą nie wiem może kwiaty będę kupione z klasowych bo w zeszłym roku były ale dzieci od siebie też coś zreczyly. To jak myślicie może być ten notes, i czy zapakować czy w torebkę prezentową luzem włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek02
Macie kobietki racjie popieram ale ja w tym pierwszym roku u córk, która zaczęła szkołę ponadgimnazjalną muszę powiedzieć że ma wspaniałą wychowawczynię więc klasa złożyła się na skromny upominek do 40 zł, a kwiatka czy bukiecik w swoim zakresie. Mam nadzieję że się spodoba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peme

Podobnie uważam. Można robić prezenty, ale powinny być one symboliczne. Dawanie czegoś mega kosztownego totalnie mija się z celem. Nauczyciel powinien dostać coś, co będzie pamiątką. Są takie fotoalbumy dla nauczycieli na Empik Foto, kwestia dodania odpowiednich fotek, ewentualnie jakichś komentarzy od dzieci i to wszystko. Wydawanie dużych pieniędzy na takie rzeczy totalnie mija się z celem. To ma być pamiątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem nauczycielką i nie chcę żadnych prezentów. Dzieci mogą zrobić kartkę, laurkę i tyle. Uśmiechnąć się, podziękować i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×