Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość georginiaaa

Do doświadczonych mam, które często lataja za granicę na wczasy - prośba o rady

Polecane posty

Gość georginiaaa

Chcemy polecieć pod koniec sierpnia z 3 dzieci. Kierunek - basen Morza Sródziemnego, najlepiej greckie wyspy lub Baleary. Pytanie, KIEDY rezerowac sobie wycieczkę? Teraz, czy może last minute tydzien-2 tygodnie przed planowanym wylotem??? Jakie biuro polecacie?? A moze udac sie na lotnisko i tam cos znaleźć??? Jesteśmy z Warszawy. Wiadomo, ze zależy nam na najniższych kosztach przy najwyższym standardzie :-P All inclusive itd... Będę wdzieczna za rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 razy rezerwowalam przez biuro podrozy i moge tylko powiedziec,ze nie warto,bo mnie wykasowali tak,ze szok. Rok temu rezerwowalam sama i wyszlo ok 2tys zl taniej. W jakim wieku masz dzieci? Ja bylam rok temu z 1.5 rocznym dzieckiem na Majorce,w hotelu Cala Marsal-moge go zdecydowanie polecic. Przy hotelu jest niewielki plac zabaw,kort do tenisa,a do plazy przez ulice.Cisza,spokoj,zadnych dyskotek.Maja tez klub malucha dla dzieci o 4 roku zycia.Nastolatkom moze sie troche nudzic.. Aha i hotel organizuje tez wyjazdy na rozne wycieczki,np do Aquaparku czy na rejsc wokol wyspy. Jedyne czego nie polecam,to nie rezerwowac transferu z lotniska przy rezerwacji hotelu-o nas zapomnieli..Siedzielismy 2 godz na lotnisku zanim cos nam zorganizowali.Placilismy za wszystko przy rezerwacji,wiec nie mielismy wyboru..Lepiej przyleciec i wziac taxi spod lotniska-ten sam koszt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginiaaa
dzieci mam w wieku 3 i 5 lat (bliźniaki), rozumiem, ze proponujesz zarezerwowac sobie hotel i przelot na wlasna ręke, tak??? Też myślimy o Majorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Z przelotem z Wawy na pewno nie bedziecie miec problemu,a wyjdzie duzo taniej. Mysle,ze ten hotel dla dzieciakow bylby super.Porto Colom to bardzo spokojne miasteczko. Z reszta na tripadvisor.com mozesz znalezc duzo opinii i zdjec hotelu jak i samej miejscowosci Jedzenie w hotelu tez jest smaczne,choc mocno pod Francuzow,ale wybor jest tak duzy,ze chyba kazdy znajdzie cos dla siebie.Nawet moj niejadek byl zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia1507
Nie wiem jaką kwotą dysponujecie, ale ja bym zdecydowanie rezerwowała przez biuro, polecam TUI albo Neckermanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z biuem różnie bywa
Jeśli znasz dobrze angielski i choć trochę hiszpański to próbuj sama. jeśli nie znasz języków, to tylko biuro. tutaj kilka ofert: http://www.traveligo.pl/e4u.php/1,ModTravel/Search?search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z biuem różnie bywa
link nie wszedł poprawnie.. :( http://www.traveligo.pl/ I tutaj wybierz sobie parametry oferty, następnie jeśli zdecydujesz się jechać indywidualnie bez biura, to kontaktuj się bezpośrednio z wybranym hotelem. my tak zawsze robimy. i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feger------
najtaniej jest leciec na własna rękę, sama rezerwujesz bilety, hotel itd, przecież biura właśnie na tym zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feger------
i nie ma co czekać na ostatnia chwilę bo bilety będa albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginiaaa
Dzięki za odpowiedzi, zupełnie nie myśleliśmy o tym, by lecieć na własną rękę, ale rozejrzymy się :-) Anka, dziękuję na wskazanie konkretnej miejscowosci, rozejrze sie, kwota, jaka dysponujemy to 10-15 tys na 5 osób :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×