Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rogyal

ćwiczenia na zgrabną sylwetkę

Polecane posty

Gość rogyal

Witam wsyztskich:) Ostatnio naszła mnie myśl, że fajnie by było zrobić coś ze swoim ciałem. Jakie polecacie ćwiczenia aby uformowac i ujędrnić ciało? Chodzi o ćwiczenia, w których nie tyle celem jest zrzucenie wagi ( jak bieganie) lub wyrobienie masy mięśniowej (silownia). Chodzi o to, by delikatnie poprawić i wysmuklić sylwetkę, ujędrnić tyłek i uda, wyszczuplić brzuch... Nie chcę by moje cialo nabralo za dużo tkanki mięśniowej. Możecie polecić coś ze swojego oświadczenia? Może jakieś filmiki na yt, strony itp ? Ja myślałam o jodze, ale nie wiem czy to się sprawdza... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroty
Ja polecam pilates. Osobiście czuję się po nim świetnie - mięśnie są rozciągnięte, sylwetka wyprostowana, ruchy sprężyste. Efekty pojawiają się powoli, ale są zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja ujędrniłam ciało kręcąc codziennie na hoola-hopie. Tak przez miesiąc i cel został osiągnięty. Uda i tyłek nie do poznania. Najlepiej ćwiczyć na lekko ugiętych nogach. Tylko uważać trzeba na zbytnie przeciążenie stawów kolanowych - najlepsze na to są kąpiele w soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona chodziła na fitness i schudła sporo. Teraz chce iść na zumbę, czyli taki taniec do Anandaya. Myślę, że formy ruchu połączone z zabawą są naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×