Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koooleta

Zbyt szybka erekcja

Polecane posty

Witam zakladam nowy temat bo nie znalazłam nic co by pasowało moze dlatego ze troszke sie na tych forach nie znam ale coz nie znalazlam zadnej odpowiedzi na moje pytanie a wiec najpierw powiem o co chodzi kochałam sie z moim chłopakiem juz kilka razy wszystko bylo wtedy ok stosunek trwał zawsze około 30-40min ostatnim razem jednak wytrysk nastąpil u niego praktycznie po pol minuty nie zwrocilismy na to uwagi jednak moj chłopak po uplywie pol godziny juz mial sily na wiecej i chial sie odbic mi za tamto niepowodzenie lecz za drugim razem bylo to samo sprrobowalismy po godzinie i znow wytrysk byl po minucie niepokoje sie o niego ostatnio jest poddenerwowany i oslabiony czy to moze byc powod tych niepowodzeń ? moim zdaniem to troche zaskakujace zeby 3 razy z rzędu skonczyc po takim czasie dodam ze chlopak przedemna mial juz partnerki ze soba wspolzyjemy od okolo 3 miesiecy i do tej pory bylo wszystko w normie on ma 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don kielichon :D
Ja jak biorę moją na "szybko" to też kończe szybko no może nie w 30 sekund ale ok 2 minut :) czasem zajmę się nią dłużej ok 30 min ale ja wole te szybsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don kielichon :D
to normalne po prostu go podniecasz mocno i szybko dochodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don kielichon :D
koooleta umarłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don kielichon :D
chyba tak ....szkoda niezadowolenie z życia seksualnego prowadzi do śmierci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgfsgfgsdfgsd
Kiepsko jak po takim czasie. Partnerka zwykle tu nie ma nic do rzeczy jak jest długo. Są krótko i długodystansowcy przy każdej kobiecie i z następną to się nie zmienia. Jak kobieta nie podnieca to nie tyle, że jest długo co to, że po prostu penis nie chce stanąć, a nawet w trakcie potrafi opaść bez orgazmu. U niego tego nie ma. Tym bardziej jak już z tobą mógł dłużej. Chyba, że na pierwsze razy wziął jakąś tabletkę, a tak na prawdę kończy za wcześnie i teraz już nie bierze i się wydało. Tak mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awesrdfhjikopkirmfvgctrgbfv
czemu 30 min to nie norma? za długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Kobiecie do osiągnięcia orgazmu wystarczy 10 minut. A zbyt długa penetracja prowadzi do otarć i podrażnień, pochwa nie jest do tego przystosowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wyrucha przez 30 minut to ja potem przez 3 dni nie mogę, a przez 3 godziny to nawet jak siedzę to mnie boli. 😭 No i jak śpię to też nie mogę. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od samego rana łasi się, ociera i robi slodkie oczka" Jasne, jestem do rany przyłóż. Śniadanko robię i do łóżka przynoszę. I takie tam. :D Ale na seks jest szlaban. :classic_cool: A czy z wiekiem to przychodzi to nie wiem. :p Bo po siedmiu latach czułabym już chyba jakąś różnicę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jak tak teraz myślę to z wiekiem jest u mnie coraz gorzej. :D Bo za młodu bywały takie noce, że... :classic_cool: A tak serio czytałam ostatnio wywiad z jakimś ginekologiem, który mówił, że i zbyt częsty i zbyt długi seks nie jest "zdrowy", bo cipka jest ewolucyjnie przystosowana do 2-3 stosunków w miesiącu-żeby zrobić bobo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rozmiarach nic nie wspomniał, ale przymierzam się do lektury książki prof. Izdebskiego. Na ponad ośmiuset stronach coś na temat rozmiarów się chyba znajdzie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będę wtedy aktywnie uczestniczyć w życiu kafeteryjnym, więc dam znać co i jak. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz minetek
Ja moge to robic przez godz a po wytrysku po 15 min moge znow przez godz ale na drugi dzien moja ledwo chodzi a jak ja pytam ile mniala orgazmow to mowi przewaznie 7-12 ale teraz juz jej tak nie mecze robimy to tak 15-30min. I spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 40 min to tak opcjonalnie bierac pod uwage t ze lubimy troszke wymyslac w lozku czesto zmieniamy pozycje itp. moj facet nie brał nigdy zadnych tabletek na opoznienie wytrysku tego jestem pewan dlatego dziwie sie ze wczesniej mogl tak dlugo a teraz jest naprawde naprawde zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tobie chodziło o Erekcje czy też o wytrysk?? O widzę że Perwersja dalej jest na kafeteri!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×