Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo biednaa

Błagam o pomoc - Radom

Polecane posty

Gość bardzo biednaa

Witajcie Bardzo was proszę o jakieś informacje odnośnie pracy w Radomiu. Pracuję razem z mężem w supermarkecie za minimalną.Mamy łączne 2200 zł z czego 1200 opłaty bo wynajmujemy mieszkanie i 500 zł płacimy opiekunce bo mamy 3 letnie dziecko. Nie stac nas na podstawowe potrzeby, w razie choroby czy innych niespodziewanych wydatków korzystamy z karty kredytowej i pogłebiamy się w długach, jestem już załamana. Ale nie w tym rzecz... Nie mamy żadnych znajomości żeby znależc choc trochę lepiej płatną pracę, szukamy ciągle i albo minimalna albo nie dostajemy odpowiedzi na cv :-( Bardzo bym chciała aby któreś z nas zarabiało choc 200 zł więcej, to dla nas bardzo dużo!!! Ja jestem po licencjacie rachunkowości, pracowałam w biurze, na kasie, jako sprzedawca, mam jeszcze inne doświadczenia. Mąż może pracowac w kadej pracy fizycznej, ma prawo jazdy kat c (zrobił ze środków urzędu pracy), nie stac nas aby zrobił kurs na kat e. Ma doświadczenie paroletnie jako kierowca, obecnie jest magazynierem. Wstyd mi żebrac, my chcemy uczciwie pracowac!!! Może jest ktoś z Radomia, kto wie gdzie mogłabym ja lub mąż złożyc cv aby zarabiac choc 200 zł więcej... Aby moje dziecko nie było głodne, tylko tyle chcemy :-( Może ktoś wie gdzie potrzebują pracowników w Radomiu... Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie szuakająca...
słuchaj to nie tak, że ktoś wie. Wątpię czy ktoś Ci podpowie. Ja znalazłam pracę /każdą jedną sama, nikt mi nie chciał podpowiedzieć, a w obecnej pracy raz mi jedna dziewczyna 3x powtórzyła, że jestem tylko na zastępstwo :o/ . Każdy się boi o swój stołek. W Radomiu MNI SA ma jakieś biuro i tam szukali księgowej jakiś czas temu to popatrz tam. I zrób sobie bazę firm i działaj. Każdym sposobem (jak Ci gdzieś 2x powiedzą, że u nich nie ma miejsc to wal 3ci i staraj się trafić do kierownika- ja tak zaufałam intuicji a mi mówili, że nie ma pracy tylko coś mi mówiło, żeby krążyć wokół firmy). I działaj tylko. Szukaj argumentów "za" nawet jak na pozór wygląda, że nie ma pracy. :) Będzie ok, tylko działaj. Pokaż, że Ci zależy. Ja tak zrobiłam. Oczywiście kwalifikacje tez są ważne, ważne, że coś umiesz, ale cechy osobowości są nie mniej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie szuakająca...
albo zlóż papiery do którejś spółki PKP i dojeżdżaj do Warszawy codziennie. Tam jest tak, że jak masz umowę na rok chociaż (z tego co wiem) to płacisz chyba 1% za bilet:) To można codziennie dojeżdżać :D zob. w Kolejach Mazowieckich albo coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie szukająca....
i jak się zakłada taki temat to jakiegoś maila należy zostawiać i zahasłować nick. Cuda się zdarzają i czasami ktoś coś podpowie. Piszę to jako osoba, która notorycznie się załamuje i podnosi po cudach w dziedzinie szukania pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo biednaa
bardzo dziękuję, już wysłałam setki cv, ciągle szukam, spróbuję tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhaaaaa
bardzo biedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość programista z Poznania..
trzeba bylo sie uczyc, ja zarabiam 8 tysiecy na czysto, jestem programistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy księgowego
:( masz bardzo trudną sytuację. żebyś miała jakiś kapitał na otwarcie biznesu (później pożyczka z banku)... zostaje redukcja kosztów utrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka123
znasz jezyki ? mmoge Ci poradzic pewna firme, w ktorej zarabialabys na pewno 2000zl netto. ale musisz znac angielski na poziomie dobrym i ewent jeszcze jeden jezyk ale nie koniecznie. daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo biednaa
Znam angielski bardzo dobrze i dodatkowo niemiecki na trochę gorszym poziomie. Jeśli masz jakieś wskazówki, prosze daj znac: weronika_mars@o2.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo biednaa
niestety angielskiego nie znam bardzo dobrze tylko na średnim poziomie, a osoba która się pode mnie podszyła nie posyąpiła na mejscu już jesteś niewiarygodna i ja bym powiediała o tym prcodawcy że jesteś kłąmczuchą!!! przecież mogłaś napisac uczciwoe pod swim nickiem że szukasz pracy to może ktoś by ci pomógł a nie bezczelnie się pode mnie podszywasz bardzo dzeuje za próbę pomocy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo biednaa
Aha i mój adres to nadija1983.1983@tlen.pl mogę to udowodni osobie która mi pomoże z pracą, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaradom
Czytam Twoj post i rozumiem smutek.... ale z drugiej strony nie rozumiem tej kobiety ktora opiekuje sie dziekciem za 500 zl miesiecznie, ja jestem opiekunka w radomiu i zarabiam 1100 zl. pracuje na czarno ale wole taka prace niz w dusznym markecie. w Radomiu jest ciezko bez znajomosci, moze niech Twoj maz zrobi kurs na spawacza, wiem ze to kostzuje ale sa w koncu darmowe kursy w radomiu, potem mozna gdies sie zalapac na rok czy dwa i wyjechac do norwegii na pol roku, trzeba kombinowac naparwde kazdy ciuła! ja studiuje, gdybym mieszkala sama tez bym nie wyrobila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9999
Może spróbuj samodzielnie pochodzić po firmach z CV, przeglądaj codziennie portale z ofertami pracy i wysyłaj CV-na to trzeba trochę czasu poświęcić. Spróbuj zadzwonić na Zieloną Linię (tel. 19524) i zapytać o oferty pracy - na tej infolinii jest usługa oferty pracy i konsultant w trakcie rozmowy takie oferty wyszukuje. Przede wszystkim trzeba szukać i się nie poddawać, trzymam kciuki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfsdfdfg
najlepsze jest to, że sama płaci glodową pensję opiekunce a jęczy na forum, żę ona potrzebuje pomocy... smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Radomianka
Ludzie przecież ta kobieta może płacić 500 zł opiekunce za prace na 1/4 etatu co? Jeśli chcecie się mądrzyć jak pan programista to nie piszcie nic. Tu prosimy o pomoc nie mądrzymy sie i nie wymyslamy. wredni jexsteście. A Pani życzę wytrwałości i siły:) wszystko powoli się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wykształcenia i umiejętności będzie ciężko. Może czas pomyśleć o wyjeździe za granicę ? Tam żyje się dobrze ludziom którzy chcą uczciwie pracować. Na dziecko będziesz mieć dodatek i pewnie mieszkanie komunalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam poszukać na różnych portalach typu aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat w sprzedaży czy na magazynie, to nawet w Radomiu jest praca, ale za niezbyt wysokie pieniądze i w tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, pracy takiej byle jakiej to wszędzie jest sporo ale jak już człowiek założył rodzinę itd., to chciałoby się zarabiać więcej niż 1500 czy 2000. a Radom pod względem bezrobocia przoduje na Mazowszu, nawet tutaj http://praca-mazowieckie.pl/struktura-bezrobocia-na-mazowszu/ są dane na temat bezrobocia w okolicy. Według mnie rozwiązaniem jest albo własna działalność gospodarcza albo przeprowadzka do większego miasta, jak np. Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupixeret
Warto rozwijać swoje umiejętności jeżeli chodzi o pracę i rozwój zawodowy. Wystarczy poczytać newsy takie jak http://www.mojradom.pl/cudzoziemcy-zastepuja-polskich-pracownikow-w-radomiu/. W najprostszych zawodach tak naprawdę każdy może zastapić każdego, a przez to ciężko o stabilne zatrudnienie. Dltaego warto rozwijać się, żeby móc zarabiać większe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×