Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatek22

Wbiłam złe kody na kasie

Polecane posty

Gość kwiatek22

hej niedawno zaczęłam prace w markecie na kasie jest tam bardzo duzo pieczywa bardzo duzo rodzai kazdy ma nny kod jeszcze sie w tym nie łapie a juz siedze sama i nie ma czasu zeby ktos przyszedl zeby mi podpowiedziec chyba co do niektórych wypieków wbiłam złe kody tak mi sie wydaje codziennie rozliczam sie z kasy nigdy nikt mi nic nie mówił że cos jest nie tak raz mi powiedziano ze sprzedałam winogrono białe i różowe i to rozowe skasowałam jako białe a skąd oni to wiedzą jeśli ja sama siedze? czy jesli sie pomyliłam to nic strasznego sie nie stało???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
widzą bo mają monitoring ale wszystkiego nie wyłapią a co do pieczywa to nic takiego że inny rodzaj bo zazwyczaj sa te same ceny albo zblizone i nikt liczby bułek nie bedzie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynassss
A jaki to sklep, tzn. jaka firma? Bo wiesz, duzo tez zalezy czy firma jest przyjazna czy nie. Poza tym, nikt nie powinien miec pretensji do ciebie o to, kazdy na poczatku popelnia bledy. Wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
a zanim cos wbijesz 2 razy sie zastanów u nas były takie gazetki z obrazkami pieczywa i kodami obok a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek22
mam spisane kody ale tylko nazwy tego pieczywa bez obrazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))));((((((
a teraz- kazde pieczywo ma kod - ilosc pieczywa tez jest znana a ilosc pieczywa sprzedanego po calym dniu jest rozliczana i idzie do zwrotu. wiec jak nabilas ze sprzedalas 50 chlebow z ziarnem a sprzedalas tylko 20 naprawde ... ceny tez sie roznia ;) ostatecznie moga ci doliczyc roznice ktorej brakuje i ochrzan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hut

Jak zauważą, że robisz błędy to dostaniesz ostrzeżenie a jak to nie pomoże to cię zwolnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×