Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arex12345

wachelem BIELIZNE siostry mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość arex12345

Po prostu - jak zobaczylem w lazience rzucona bielizne, to zaczalem ja wachac i podniecilem sie max na sama mysl, ze to jej siostry. Teraz do mnie dociera, ze siostra mnie po prostu podnieca. Czy mieliscie podobne przygody? Podniecala was bielizna, szwagierka, czy ktokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw123445
Ja tez wacham bielizne siostry mojej dziewczyny bardzo mnie to podnieca czasem nawet biore ja sobie do domu. Czasem wejde do jej pokoju jak jej nie ma i pryskam po jej majteczkach sperma podnieca mnie to ze ona pozniej w nich chodzi nawet o tym nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnacysiostry
Oj to post stworzony dla mnie.ja z kolei odlatuje na myśl.widok i wszystko co jest związane z moja śliczna cycata seksowną 19 letnia SiostrzycZka.ona kur**sko mnie podnieca a dotego nie kryje się z tym ze zna wartość swojego ciała swojej urody i jak Działa na innych Mężczyzn w szczególności mnie.przykład taki ze jak pojechaliśmy pod namioty i wzięliśmy 3 osobowy ja ona i jej nowy men to jedyny się najebalem i poszedłem spać.Obudziłem się w srodkuvnocy i co widzę? Jej nowy chłopak Leży kolo mnie i Zapina od tyłu moja sis.kur**stanął mi tak ze myślałem ze nie ujade.teraz mam życie Przez to do bani i jeszcze kilka podobnych Przypadków.najlepsze to ze ona ma.Gdzieś czy jestem obok czy coś widzę.jedyne co sprawia że zbliżam się do Marzeń jest to ze mam tysiące jej zdjęć także nagich które zawsze wykradam z jej laptopa jak spędza czas z chłopakiem albo u niego jest na weekend.starzy ciągle za granicą wiec tylko ja jej pokój i ogromna szafa z zajebista bielizna której ma od zayebania.rozbieram się do naga odpalam jej lapka z folderem z fotkami wyciągam z szafy ogromny biustonosz,koronkowe stringi z cieniutkim paseczkiem których ma multum.oplatam sobie je wokół mej stojącej paly i zaczynam walić konia.jest mi cudownie.czuje się choć trochę jak gdybym to ja wtedy posuwal ja w tym namiocie.jak szybko oddychala,jak fantastycznie jeczala.moje podniecenie jest bardzo silne.prawie zawsze z tym samym efektem czyli mój ogromny wystrzal ląduje w jej biustonosZu lub na nim,lub spuszczam się na jej seksowne stringi mocno je zalewając.podniecam się na.sama myśl że później nieświadoma.taki biustonosz zakłada na swoje ogromne cyce.dlaczego? Dlatego że od 4 lat moim Największym marzeniem jest spuscic jej się w cycki żeby całe blyszczaly.nigdy tego nie zmienię.nigdy.nie chce.chce więcej.chce ja dobrze zerznac.przysięgam ze tak się stanie,choć wiem ze nie będzie świadoma tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×