Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avemaryA

zniechęciłam się do orala :(

Polecane posty

Gość avemaryA

facet skomentowal to,ze pare razy zdarzylo mi sie zahaczyc zebami, ale jak tego nie robic skoro on w pewnym momencie zaczyna mocno pchac?:( czuje sie okropnie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste. Pozbądź się zębów bo inaczej on znajdzie sobie inną, taką, która potrafi porządnie zrobić lodzika. Bierzesz do pyska po analku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze na koniec zaczyna facet mocniej, to normlane jak konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avemaryA
proszę o powazne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za mocno pcha na koncu to powiedz mu, ale wiedz jedno ze mezczyzni tak maja ze chca jak najglebiej , a jzu jak zbliza sie wytrysk wtedy obowiazkowo gleboko, powinnas sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
najpierw pogadaj z facetem, to jemu powinno zależeć zeby było przyjemnie. Ty się uczysz i masz prawo popełniać błędy. Powiedz mu że za mocno pcha. Staraj się zębami tego nie robić, nie wiem jak to powiedzieć ale usta zaciągnij na dół. Zrób próżnię w ustach, wspomagaj się dłonią , ale nie szorstką, liż jądra i masuj mu punkt G (nie swój tylko jego-jest między jądrami a jego odbytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeds lover
czujesz sie okropnie ?? ile ty masz lat 15 ?? Powinnas sie cieszyc ze facet ci to powiedzial. Przynajmniej teraz bedziesz wiedziec co robisz nie tak. Ja tez dziewczynie od poczatku mowilem co lubie a czego nie i co robi zle. A teraz robi takiego loda ze odlatuje w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
o to wlaśnie chodzi by mówić co nas boli. Jak będzie chłopak ukrywał to nie będzie przyjemności z seksu. Jeszcze zależy jak to Tobie powiedział. Wydaje mnie się że jednak nie w stylu "uważaj szmato jak robisz loda-dobra?" Jeżeli on coś źle robi to też mu o tym powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avemaryA
wiem o co chodzi z zaciaganiem ust do dolu, bo tak wlasnie robie ale w praniu to roznie wychodzi. zreszta on czesto dochodzi w ten sposob, ale o zębach powiedzial mi na zasadzie ze widac po tym moj mlody wiek-mlody jak mlody ale on jest ode mnie troche starszy i poczulam sie tak jakby mnie porownywal ze swoimi bylymi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×