Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina1221

Najlepszy fryzjer w Warszawie.

Polecane posty

Gość Paulina1221

Drogie Panie, mam problem . Chcę zafundować mojej mamie z okazji jej urodzin wizytę u dobrego stylisty/fryzjera. Chcę żeby poczuła się jak "gwiazda filmowa" . Chodzi tu przede wszystkim nie o zwykłe farbowanie i strzyżenie , tylko o poradę. Poszukuję fryzjera , który sam będzie wiedział co zrobić z jej włosami, żeby wyglądała pięknie. Proszę o sprawdzone salony . To bardzo pilne . Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fincynka
To wybierz może coś z salonów Denique. Dobrych fryzjerów mają w Arkadii za przykłąd podając Darka. Wydaje mi sie ze w takich przypadkach chodzi głównie o poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Denique zapłaciłam 280zł za pasemka których nie było widać :) Nawet nie podkręcili włosów, nie ułożyli, zero.. nic. Wyszłam od fryzjera w gorszym stanie niż weszłam. Porażka. Paznokci też nie polecam tam robić. Masówka aby szybciej, coś nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach Traktorzysta
Mistrz fryzjeski Eugeniusz Cybuch - róg Egipskiej i Gagarina - męskie 25 zł za łeb, kobiece 15 zł za łeb. Płatne z góry. Bardzo dobry fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrkowska2
Salon MAMP i Pani Agnieszka A adres do jednej z lepszych fryzjerek to Nowolipki 13. Naprawde polecam, bo nigdzie lepszej w stolicy nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusi
Dla mnie Aleksandra z Denique z salonu na Mokotowie. Rewelacyjna jeśli chodzi o dobór fryzur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dww
Super fryzjerka – Dominika Prokopovicz. Zawsze doskonale wykonana koloryzacja, z dbałością o każdy włosek. Podaję numer i maila, bo p. Dominika jest fryzjerem – freelancerem. dominika.Prokopovicz@wp.pl, 517 83 69 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HR-Studio przy ul. Gandhi 25 - wg mnie najlepszy. Choć pewnie klienci poszukujący taniego fryzjera nie będą zadowoleni. Ceny są trochę większe, niż w innych salonach fryzjerskich. Takie uroki profesjonalizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×