Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

ta jasne ;) nie ma tak, historia za historię inaczej nie gadam z Tobą ;) zresztą ja tutaj - w sensie na kafe, codziennie trochę historii produkuję, można ewentualnie doczytać jak się komuś chce, a ty przychodzisz i każesz mi się powtarzać heh :) możesz opowiedzieć coś z wczoraj np albo z wakacji, http://www.youtube.com/watch?v=Xr4mD1OX8y0 nie chcę Cię ograniczać hah :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy ? nie no bo pójdę i sam sobie graj ;) wyobraź sobie może, że już jest kiedyś co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nie zasnę, nie zasnę ;) nic z tego, doigrałeś się :) jutra nie będzie haha :) żartuję - nie miałeś zmyślać tylko napisać coś o sobie, na zmyślone historie jestem uczulona akurat :) ale nic to cierpliwości mi do jutra wystarczy :) co na dobranoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam historii i jeszcze mam szukać ? haha ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pomysłu jakoś, już mam głowę w poniedziałku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) a dziękuję bardzo, poniedziałek jak zwykle świetnie, rozumiem, że Twój upływa równie przyjemnie ;) ponieważ warczę, to idę się schować, co by komuś przykrości nie sprawić, aaa.... właśnie przypomniało mi się, gdzie moja historia ? haha :D miłego popołudnia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mjck :) sądząc po Twoim "ponieważ warczę" mój poniedziałek nie jest aż tak przyjemny jak Twój ;) , a historia ... oczywiście nie zapomniałem o niej , ale zważywszy na to że Ty ją bardzo chętnie , ale pojutrze :) nie będę się spieszył i napiszę ją jutro ;) http://www.youtube.com/watch?v=xkN1SlG1YUk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) dzięki, szkoda że nie przeczytałam tego wcześniej :D a z tym "warczę" to może faktycznie dzisiaj trochę przekoloryzowałam :) wprawdzie poniedziałek jeszcze się nie skończył ale nie był taki zły :) przepraszam nie mam głowy do grania w tej chwili jeszcze :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×