Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóry który

który kupić?

Polecane posty

Gość upapa.
wszystkie są fajne:) a na który się zdecydować? to zależy od wydtroju kuchni jaką masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upapa.
od wystroju*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóry który
meble mam ciemno brazowe, okap i lodowka srebrne wiec mysle o tym na nieniesko podswietlsnym. chyba powinny byc dobre jakosciowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko tak doradzać... zastanów się, który czajnik najbardziej pasuje do wystroju Twojej kuchni? te o większej mocy będą szybciej grzały wodę masz jakieś kryteria, czy jest Ci wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóry który
*powinien byc (czajnik) dobry jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóry który
no w sumie zeby szybko wode grzal i dlugo sluzyl. chyba ze z innej firmy bedzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelmer to bardzo dobra marka, więc o jakość bym się nie martwiła :-) co do czajników podświetlanych...miałam kiedyś taki i to podświetlenie po jakimś czasie zaczęło mnie drażnić, ale to tylko moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADFGHGH
najtanszy, bo i tak go kamien zje jak te drogie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podświetlany
sobie odpuść. kupiłam-podziałał niecały rok,spalił się włącznik. wymienili w ramach gwarancji-po niecałym roku odkleiła się uszczelka wewnątrz.już nie naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóry który
to moze faktycznie nie kupie tego podswietlanego jak tak sie moze stac, wiec wybiore inny srebrny albo ktorys z tych dwoch:) w Wy jakie macie w doimu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam srebrne czajniki, strasznie się nagrzewają i można się oparzyć lepiej wybrać plastikowe srebrne przy lekkim dotknięciu parzą, pierwszy ma za dużą moc kosztem rachunków lepiej poczekać minutę dłużej i tak zazwyczaj w tym czasie sypie się kawę lub herbatę albo szuka ulubionego kubka lub czystej łyżeczki ;) zielony na drugim linku jest bardzo na czasie limonka jest w modzie rozjaśnia kuchnie i pasuje do ciemnych jak i do jasnych mebli w kuchni ja bym taki wybrała ale to Ty masz go mieć, najważniejsze że grzałka jest zabudowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×