Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie PPD

TA ROZENEK TO PRZECHODZI SAMA SIEBIE

Polecane posty

Gość nie lubie PPD

Wczoraj ogladalm program PPD z M. Rozenek i szok w porownaniu z Anthia Turner. Rozenek caly czas nawija o roznych chemikaliach, proszkach - caly czas reklamuje. Wyciagla stara patere i pokazujac plyn Fairy powiedziala zeby nim umycz patere i wytrzec ja do sucha :D No na Boga! Ameryki nie odkryla bo kazdy glupi wie , ze trzeba plynem umyc. Beznadziejny jest ten program wiecej go nie ogladne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskapyska
Niby masz rację, ale przecież to nie od niej zależy co jest pokazywane w programie a od sponsorów i danej stacji telewizyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhrbfggb
ten program to jedna wielka reklama, a ona jest tak sztuczna, że nie da się tego oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie PPD
I na dodatek taka zadbana... gdybym z taka pieczolowitoscia prowadzila dom jak ona :D to bym chyba pzaznokci nie miala od ciaglego szorowania :D na dodatek ten jej ubior... zbyt zadbana zeby ta jej perfekcyjnosc byla prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskapyska
Ale chatę ma super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie PPD
chata jest zarabista ale zaloze sie ze sama nie sprzata tylko ma wynajeta pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskapyska
Ja nie oglądałam tej innej wersji tylko polską więc nie mam odniesienia. Mi się program nawet podoba bo kilku rzeczy się nnauczyłam, a niestety jestem bałaganiarą straszną. np jak wyciągać poskładane ubrania z półek, żeby ich nie rozwalić. hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×