Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynanooo

jaki stanik ?

Polecane posty

Gość justynanooo

Cześc dziewczyny . mam lekki problem . Przez lata kupowałam staniki na bazarach, w dodatku źle dobrane rozmiary, teraz mam zwisy , mam dopiero 19 lat i chciałabym sie nacieszyc trochę ladnymi piersiami . Już wiem jak dobierać rozmiar stanika, tylko wiecie może jaki rodzaj stanika kupić żeby podniósł i wymodelował piersi ? I czy w ogóle jest jeszcze szansa zeby zmienić ich krztałt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha trzebabybylo o tym
myslec wczesniej . teraz tylko cwiczenia ktore wzmocnia miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiemy, ponieważ nie widzimy Twojego biustu ;) A każdy lubi co innego. Nie wiem, na jakim efekcie Ci zależy. Czy na ładnym uniesieniu i dużym, okrągłym profilu pod bluzką, czy może na zbliżonymi do siebie piersiami i dolinką, żeby pokazać dekolt? Jaki masz ten nowy rozmiar? Trzy najpopularniejsze kroje: balkonetka - najlepiej zbiera, unosi i zaokrągla, tworzy dwie oddzielne kuleczki, ale nie jest do czarowania dolinkowego dekoltu i zbliżania piersi, przykład: Cleo model George i Lizzy, Panache modele Harmony i Melody, Ariza, Eliza, Freya model Arabella, Eleonor, Zeta i wiele, wiele innych plunge - Do bluzek o dekolcie V, zbiera piersi, zbliżając je, ale często też kosztem profilu (choć nie zawsze). Dobre plunge ma Ewa Michalak (oznaczone PL), ale i np. Freya model Deco Half - cup - Jest niższy od balkonetki, dzięki czemu można do niego założyć bluzkę z szerokim dekoltem, ale też nie zbliża piersi do siebie tak mocno jak plunge, tutaj głównie kroje HP Ewy Michalak Myślę, że na początek najlepsza będzie balkonetka lub właśnie half cup. Do zniszczonego biustu lepiej balkonetka, bo lepiej zbiera i kształtuje. Najlepiej jest wybierać na początek miękkie modele, ponieważ biust wtedy sam się naturalnie zmienia, nie ma żadnego narzuconego kształtu przez sztywną miseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balkonetka / bardotka to faktycznie świetny wybór, by ładnie zebrać i unieść piersi. Do tego nie jest to stanik zabudowany, więc spokojnie można nosić duże dekolty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive_pl
Możesz być z siebie dumna, że w tak młodym wieku zdałaś sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywa prawidłowo dobrany biustonosz, większość kobiet dojrzewa do tego znacznie później. Znając rozmiar biustonosza jesteś na bardzo dobrej drodze aby poprawić wygląd swojego biustu, pozostaje jeszcze dobranie odpowiedniego fasonu. Jako właścicielce miękkiego i opadającego biustu polecam kupowanie usztywnianych biustonoszy, które będą utrzymywały piersi w stabilnej pozycji, uwydatnią piersi i uchronią je przed „wylewaniem się z miseczek. Wskazane są modele z fiszbinami i poduszkami, które unoszą i modelują biust. Doskonały w modelowaniu piersi jest biustonosz typu plunge, który charakteryzuje się mocno wyciętymi miseczkami, które zbierają piersi z boków tworząc piękne i kształtne piersi. Plunge to idealny model do ubrań z głębokim dekoltem jednak z racji mocno wyciętych miseczek nie nadaje się dla kobiet z bardzo dużym biustem. Jeśli będziesz starannie wybierała biustonosze, regularnie wykonywała ćwiczenia na klatkę piersiową Twoje piersi z czasem mogą stać się bardziej jędrne i lekko unieść się w górę. www.olive.pl - pokusa dla zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja chodzę najczęściej bez.Latem jest bardzo wygodnie i przyjemniej. Poczytajcie sobie jakie są plusy, wcale nie podnoszą biustu.Trzeba ćwiczyć aby mieć jędrne i kształtne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Marta napisał:

Ja chodzę najczęściej bez.Latem jest bardzo wygodnie i przyjemniej. Poczytajcie sobie jakie są plusy, wcale nie podnoszą biustu.Trzeba ćwiczyć aby mieć jędrne i kształtne piersi.

Głupia jakaś jesteś czy co? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×