Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp

kwota alimentów na nastolatka

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp

witajcie jakie alimenty otrzymujecie lub płacicie na nastolatka ? ja obecnie otrzymuje na syna 650 zł , chce podwyzszyc poniewaz jestem na rencie i niewiel moge dorobic czyli 530 plus 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
MOZE BYLISCIE W PODOBNEJ SYTUACJI >? Czy sad podwyzszył Wam alimenty i o ile ? Zyjemy bardzo skromnie , po opłatach nie starcza mi na leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgykukh
ich wysokosc zalezy tez od sytuacji placacego alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
ojciec syna zarabia około 10 tys m-cznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pamiętaj, ze utrzymywanie
dziecka spoczywa na obojgu rodziców w takim samym stopniu. nie ma znaczenia zę jesteś na rencie. nie stać cie na utrzymanie, oddaj małżonkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
nieprawda , ze oboje rodziców musi płacic po połowie moje pytanie było inne , odpowiedz na pytanie albo wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
13.06.2012] 11:50 [zgłoś do usunięcia] i pamiętaj, ze utrzymywanie jestes chetny ? oddam tobie ? podaj namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgykukh
to w stosunku jego zarobkow jest malo ale pamietac trzeba ze oboje rodzice pokrywaja potrzeby dziecka - to wspolne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phhi
kolejna "samotna bezbronna matka" która łasi się na pieniądze, które są dla dziecka, a nie na utrzymywanie matki czy gacha nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój płaci 1000 na 18 latkę, ale tam sytuacja jest inna Napisz o 1500 powinno się udać przy jego zarobkach, ale istnienie ryzyko, że będzie chciał zabrać dziecko. To mu się nie uda, bo sąd patrzy też z kim jest bardziej związane emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
TEMAT UWAZAM ZA ZAKONCZONY ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- NIE CHCE MI SIE GADAC Z BANDA TRZODY KTÓRA TU GRASUJE W POSZUKIWANIU WIADMOSCI JAK NIE PŁACIC ALIMENTÓW :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pamiętaj, ze utrzymywanie
13.06.2012] 11:53 [zgłoś do usunięcia] kkkkkkkkkkkkkkkkkp 13.06.2012] 11:50 [zgłoś do usunięcia] i pamiętaj, ze utrzymywanie jestes chetny ? oddam tobie ? podaj namiary zajebista z ciebie matka:o pozazdrościć dzieciakowi:o oddałabys własne dziecko obcej osobie z forum?? skad wiesz czy nie jestem zboczuchem, pedofilem, psychopatą?? zajebista jesteś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
WASZKAA on nie chce syn a syn nie chce do niego , zero kontaktu i przeszkadząłby mu w jego bujnym zyciu :) chyba ze zrobiłby to celowo by smiac mi sie prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
zaj**ista z ciebie matka pozazdrościć dzieciakowi oddałabys własne dziecko obcej osobie z forum?? skad wiesz czy nie jestem zboczuchem, pedofilem, psychopatą?? zaj**ista jesteś JESTES OGRANICZONY UMYSŁOWO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phhi
leć na i ulice zarabiać lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
12:02 [zgłoś do usunięcia] phhi leć na i ulice zarabiać lepiej OBYS TYLKO CWANIAKU Z DNIA NA DZIEN ZACHOROWAŁ I ZOSTAŁ SIE BEZ GROSZA BYS NAWET NA LEKI NIE MIAŁ , wtedy pogadamy szczurze ladowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phhi
oszustka a na dodatek źle życzy innym,,,może tą rentę za upośledzenie umysłowe dostałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie tak.
teoretycznie rodzice powinni utrzymywać dziecko po połowie, czyli matka 650 zł i ojciec 650 zł, ale w praktyce to matka ma duuuzo więcej obowiązków. mąż mojej koleżanki placi 1200 zł na 2 dzieci, ona rano zawozi 1 do szkoly drugie do przedszkola,sama pracuje na 8 godzin, potem też biegiem po dzieci, zakupy, obiad, kolacja, pomaganie w lekcjach, zabawa itd.. jej wykończona, bo zdana jest tylko na siebie, a jej mąż odwiedza dzieci tylko 1 raz na miesiąc, nie chce więcej, ma 21 letnią nową dziewczynę i setki pretensji do starej żony że dzieci mogłyby być bardziej zadbane ................ i gdzie tu sprawiedliwość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilda222
nie ważne ile maz zarabia,ważne ile wydajesz na dziecko,jeżeli wydatki z jakiegos powodu sie zwiekszyły to ci podwyzsza ale musisz wszystko udowodnic i tak to prawda ze rodzice musza łozyc po połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkp
10 minut przebywania w waszym towarzystwie grozi choroba psychiczna :):):) wiec baj ! zegam z trzoda nie rozmawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obibok33
porada dla wszystkich co nie chca płacic alimentów,wystarczy że dacie 10 zł i wtedy żadne sąd was do paki nie wyśle bo cos tam płacicie i się staracie,hehe sprawdzony sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pamiętaj, ze utrzymywanie
bo co?? bo prawdę piszemy a ty się z nią nie zgadzasz, bo jest ci niewygodna?? no to się zdziwisz: takie jest życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legniczanka 87
osoba wychowujaca dzieci po rozwodzie a jest bezrobotna ma prawo wniesc o podwyzszenie alimentów i w polskim prawie rodzinnym nie jest zapisane , ze rodzice maja łozyc po połowie autorko do prawnika a jesli nie masz na to kasy to złoz sama wzrorów jest pełno w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
A mamusia pewnie nastolatkiem zajmuje się 24 godziny na dobę. Pewnie mu jeszcze w nocy skarpetki i majtki pierze. A może go jeszcze kąpie. No za taką opiekę i wychowywanie należą się alimenty ...nieograniczone. W drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko,nie oszukuj samej
JA MAM 300 ZŁ NA 11 LATKĘ. BYŁA TERAZ W MAJU SPRAWA O PODWYZKĘ,ALE NIE DOSTAŁAM ANI GROSZA WIĘCEJ BO TEŚC PRZEDSTAWIŁ TAKIE DOKUMENTY,ZE ZYJĄ ZA 110 ZŁ MIESIĘCZNIE. A DOCHODY MA 2000 EMERYTURY +DZIAŁALNOSC GOSP. OJCIEC DZIECKA NIE PLACI,BO JEST LEWUSEM I NIE INTERESUJE GO DZIECKO ZUPEŁNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkp
otóz nie zniecierpliwiony ! ta leniwa wg ciebie mamusia chodzi po " czterech " na wywiadówki , szuka specjalistów , jezdzi w poszukiwaniu specjalisty po w koncu postawili diagnoze od roku ich synowi BO nikt nie wie co mu dolega !!! a ta leniwa mamusia z dnia na dzien zachrowała i nie moze poruszac sie inaczej jak tylko o kulach a kregosłup tez powoli siada ..... i codzinnie ta leniwa zarzywa stos leków w tym silne przeciwbólowe :) JAKIE ZYCIE JEST PIEKNE A TO WSZYSTKO ZE ROZWIODŁA SIE KILKA LAT TEMU Z MĘZEM KURWIARZEM :):):) MIODZIO :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkp
otóz nie zniecierpliwiony ! ta leniwa wg ciebie mamusia chodzi po " czterech " na wywiadówki , szuka specjalistów , jezdzi w poszukiwaniu specjalisty po w koncu postawili diagnoze od roku ich synowi BO nikt nie wie co mu dolega !!! a ta leniwa mamusia z dnia na dzien zachrowała i nie moze poruszac sie inaczej jak tylko o kulach a kregosłup tez powoli siada ..... i codzinnie ta leniwa zarzywa stos leków w tym silne przeciwbólowe :) JAKIE ZYCIE JEST PIEKNE A TO WSZYSTKO ZE ROZWIODŁA SIE KILKA LAT TEMU Z MĘZEM KURWIARZEM :):):) MIODZIO :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkp
PRZESTAN MNIE OCENIAC ZNIECIERPLIWIONY BO MOGE JEDYNIE WYCIAGNAC WNIOSEK Z YWOICH WPISÓW ZE JESTES PODOBNYM TATUASIEM DO EKSA PRZELEW RAZ W M-CU spotakanie z dzieckiem raz na pól roku z pretensjami i zalami :) JA SOBIE PORADZE BEZ WZGLEDU CO ZNÓW GŁUPIEGO NAPISZESZ ALE JEDNEGO CO CHCIAŁABYM BY TAKIE CWANIAKI JAK TY TEZ KIEDYS TEZ POSMAKOWALI - PYK I BRAK PRACY , BRAK ZDRWIA , BRAK PIENIEDZY BO JAK NARAZI\E TO TY ZNIECIERPLIWIONY MASZ BRAK MÓZGU :) :) :) I SZUKASZ NA TYM FORUM JAK OSKUBAC SWOJA EKS I DZIECKI Z KASY :):) HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze nie można tu poczytac konkretów, tylko opinii tatusiów unikających alimentów... i obrażanych matek !!! jeden wielki spór !!! Tatusiu płac mi 300 zł, ale dbaj o dziecko ... za 300 + moje 300 ??? kupie chleb, masło i wędlinę... Gdzie ubrania, angielski, ksiązki, wyjazdy zagraniczne, gdy dziecko ma np. talent w sporcie jak moje i za kazdym razem w kieszonkę... Dla 17 latka... Miesieczny na dojazdy do szkoły... Niech dałby mi 300 zł i kupował resztę , uzbierało by się z 1,500 m-cnie dodatkowo.. A tatusiowie sie migają, później zabiera do rodziny i szpanuje sie przystojnym, ładnie ubranym synem i jego osiągnięciami... A dzieki komu... Ten Pan co komentuje tą biedną matkę wstydu nie ma !!! jak mój były mąż !!! Teraz z 300 napisze o 1500 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz o 5000. Co se bedziesz żałować ;):) Podławicie sie mamuśki tą waszą złością i pazernością. Oczy wam wyjdą na wierzch, a gęby wam powykrzywia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×