Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sareira

Jak z miesiaczka po porodzie??

Polecane posty

W marcu urodzilaM CORECZKE :) karmie mlekiem modyfikowanym.W maju 13 dostalam miesiaczke,kiedy moge spodziewac sie nastepnej ?? Bo juz wariuje jak z tym wgl jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjamaja
ja urodzilam na poczatku maja,karmilam miesiac piersia naprzemian z mlekiem modyfikowanym a od paru dni juz tylko tym ostatnim, pokarmu mam coraz mniej, chyba juz prawie zanikl,byl zbyt rzadki sama woda praktycznie,synek wiecznie byl glodny i bylo to meczace,i tez sie zastanawiam kiedy okres dostane, w poniedzialek mam kontrole u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin przepisala mi w maju tABETKI ANTY,AVCZKOLwiek przeczytalam opoinie na tekmmat tych tabletek i nawqet ich nie zaczelam brac..,. 5na 10 kobiet tyja ;/ wiec one nie dla mnie... tyle co wrocilam do swoich rozmairow--- ale czekam juz i czrkam na ten okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjamaja
no ja do kontroli nie chcialabym dostac ale nie wiem jak to bedzie bo juz nie karmie.zauwazylam tez ze moj maly musial miec kolki z mojego mleka mimo ze bardzo uwazalam na jedzenie, bo odkad dostaje tylko butle jest ok... a tak bardzo chcialam karmic piersia ech...zastanawiam sie rowniez kiedy ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
alicjamaja co Ty dziewczyno pleciesz, jak pokarm mógł być zbyt rzadki? Skończcie wreszcie z tym mitem, pokarm jest zawsze taki jaki powinien być, co najwyżej może być go zbyt mało wtedy trzeba dziecko przystawiać. Zepsułaś sobie laktację podając butlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjamaja
przez pierwsze poltora tygodnia synek wisial mi ciagle na piersi tak ze do ubikacji nie moglam wyjsc,nie pomagal smoczek byl on ciagle glodny, czy tak wyglada normalne karmienie piersia? jesli tak, to ja wspolczuje tym ktore karmia piersia miesiacami,bo nic nie zrobia wokol siebie a co dopiero w domu! dopiero gdy podalam mu butelke to normalnie zasnal i przestal plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjamaja
i ja go nie przystawialam, on praktycznie 24 godziny na dobe mial sutka w ustach wiec to nie bylo przystawianie tylko wiszenie na piersi i co? i wielkie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjamaja
ale nie o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussa
na poczatku okres moze byc nieregularnie -działanie hormonów. Co do karmienia wspominanego powyżej to jeśli dziecko było źle przystawiane i nie ciągnęło jak trzeba to nic dziwnego że stale wisiało na piersi i sie nie najadało. Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Alicjamaja nie denerwuj się. Po prostu to jest bzdura co piszesz o zbyt rzadkim pokarmie. Moje karmienie wyglądało na początku dokładnie tak jak opisałaś, ale mi zbyt zależało na karmieniu żeby się poddać. I z pomocą położnej w końcu wyszłam na prostą. Owszem że MM dziecko się lepiej najada i lepiej śpi, bo szybciej najada się z butelki a takie mleko wolniej się trawi. Jeśli planujesz jeszcze dzieci i będziesz chciała je karmić to po prostu poproś położną o pomoc, albo udaj się do poradni laktacyjnej. I nie wyrzucaj sobie teraz że się poddałaś - czasem tak bywa, ważne że walczyłaś. A wracając do tematu to trzeba czasu żeby się okres wyregulował na nowo. Ewentualnie zrób test jak masz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alicjamaja
karmisz sztucznym z wygody i tyle, nie przekazuj innym kobietom takich bzdur, bo jeszcze jakas tepa uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×