Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rbgevfcdbevs

Dużo ugotowanego makarony świderkico z nim zrobic ???????? podajcie pomysły!!

Polecane posty

Gość rbgevfcdbevs

Wczoraj miałam robić sos ze słoika z miesem mielonym,okazało się w trakcie że sos kwaśny do granic a mięso jakies syfne, sama nie miałam ochoty tego jeśc a co dopiero rocznemu dziecku zapodać :O.Za pózno było zeby uratować makaron bo sie juz gotował.Teraz mam sporo makaronu i brak pomysłu na sos.Nie chcę nic z mięsem mielonym :O mam uraz po wczorajszym :O. Kilka dni temu robiłam makaron z kurczakiem i ososem serowym z brokułam z torebki ,,pomyśł na,, ale mnie nie powalił :O. Pomózcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoonii
Łazanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SFkhdlkb
carbonara z boczkiem smażonym, makaron z pieczarkami i z cebulą w śmietanie, makaron z sosem pomidorowym, makaron ze szpinakiem i żółtym serem, makaron na słodko z serem biały, śmietaną i cukrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie
makaron z truskawkami :) coś w rodzaju carbonary - podsmażona cebula, boczek i sos śmietanowy, makaron z tuńczykiem i ze śmietaną, może też być makaron zapiekany z cukinią, papryką, pomidorem i serem, można dodać do tego jakąś wędlinę, makaron z suszonymi pomidorami i czosnkiem, makaron z białym serem w wersji na słodko lub pikantnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- zapiekanka, np. z brukulami i sosem z jajka, smietany i startego sera (do tego oczywiscie przyprawy, ziola. - zapiekanka z czymkolwiek masz w lodowce (np. jakies warzywa, cebula, resztki miesa lub wedlin albo tunczyk z puszki, pomidor, sos j.w. - salatka makaronowa z roznosciami z lodowki, np. ser i wedlina w kostke, oliwki, papryka, szczypior, listki szpinaku lub jakies swieze ziola, cebula, a wszystko polane orzezwiajacym w smaku sosem typu vinegret. p.s. jak sama napisalas, sosy ze sloikow i pomysly na sa syfne, a sos zrobiony samemu jest pyszny i nie zajmuje wiecej czasu, np. sos pomidorowy do makaronu to kwestia podsmazenia cebuli z czosnkiem na oliwie i dodania puszki pomidorow, chyba ze masz swieze dojrzale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×