Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Jestem przedsiębiorczy! Pracuje w cooperze i zamierzam otworzyc własny interes:)

Polecane posty

Postanowilem ze to będzie komis z używanymi ubraniami i używanymi zabawkami dla dziecka. Ludzie muszą się ubrać :)musza kupić jakieś zabawki dziecku a nie mają kasy ;) więc to chyba strzał w 10tke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bar(a)bara
robiles badanie rynku?orientowales sie ile jest juz szmaciakow w miescie? wiesz skad bedziesz mial towar? ile kosztuje wynajecie lokum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokal własny u rodziny więc za czynsz nie będę płacił i nie mam zamiaru. A co do używanych ciuchów to widzę że ludzie kupują głównie te ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie radze ci komisu
ale ejstes głupi:-) u mnie w miescie byly juz 4 takie komisy i wszytskie sie polikwidowały:-) to jest gówniany biznes bo rodzice albo jesli juz to ida do lumpa i kupuja za grosze albo ci co sie brzydza kupuja nowe po przecenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co bys mi proponowała? np. rzeczy takie jak spożywka czy gastronomia? ludzie nie jedzą po restauracjach a co do spożywki to są supermarkety i tam ludzie idą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie radze ci komisu
zeby ci cos doradzic to moze powiedz gdzie planuejesz ten biznes, co to za miasto, jacy ludzie mieszkaja tam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie radze ci komisu
a moze cos konkretniej? skad mam wiedziec co to za miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
myślenice - nie znamy tego miasta, nie wiemy ile ludzie zarabiają, jakie mają wydatki, gusta, nie wiemy skąd chcesz brać towar i za ile, ile sprzedasz miesięcznie, jak długo będzie utrzymywał się trend, jaka jest konkurencja. brakuje podstawowych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
Jestem przedsiębiorczy! - jeszcze nic nie zarobiłeś a wiesz że jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśleniczanka
ja jestem z Myslenic i dziwie Ci się ze nie zauważyłeś że juz parę takich komisów u nas było i żaden nie przetrwał dłużej niż rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sklep z koldrami, poscielami itp? myśleniczanka a kupujesz pączki i inne ciasto w ciastkarni u Sawickiego :) ja tak :D to takie pytanie poza tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśleniczanka
sklep z kołdrami i poduszkimi też jest i to nie jeden:-P Oj chłopie z Twoja przedsiębiorczością to coś nie za bardzo:-P lepiej juz pracuj sobie w tym swoim cooperze:-D a ciastka od sawickiego ujda ale lepsze od marszałka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo z tego co wiem to teraz na ulicy słonecznej w tesco jest jakis lokal do wynajęcia. Myślisz że tam mógłbym spróbować otworzyć sklep z poduszkami, koldrami, prześcieradłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
"ja jestem z Myslenic i dziwie Ci się ze nie zauważyłeś że juz parę takich komisów u nas było i żaden nie przetrwał dłużej niż rok." - wreszcie jakieś informacje. czy wiesz dlaczego nie przetrwały ? zły towar, niezainteresowanie lumpami, sklep w złym miejscu itp ? a moze sklep z koldrami, poscielami itp? - a może kup sobie szklaną kulę ? nie rozumiesz że nie znamy twojego miasta ? brakuje ci kreatywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśleniczanka
A spróbuj sobie jak masz za dużo kasy na koncie...:-) wybacz hiszpan ale Twoje pomysły są baaaardzo kiepskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
A tak apropo z tego co wiem to teraz na ulicy słonecznej w tesco jest jakis lokal do wynajęcia. Myślisz że tam mógłbym spróbować otworzyć sklep z poduszkami, koldrami, prześcieradłami?" nie no debil :D skąd mamy to wiedzieć. jak mi podasz dane które chcę to ci powiem jaki biznes otworzyć żeby na 90% wypalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśleniczanka
robienie kasy wyluzuj si ę troszkę bo to pytanie było akurat do mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
ale ja chce inne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
wyluzuj si ę troszkę bo to pytanie było akurat do mnie - rzeczywiście.nie zauważyłem. szybko czytam (niedokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
hiszpanin naśladuj wielkich biznesmenów. gdzie są dane które chcę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie kasy
masz mi podać 1000 danych które chcę. dane które mnie interesują są w książkach do marketingu. dodatkowo wypiszesz wszystkie produkty i usługi jakie kiedykolwiek wymyślił człowiek. zdobędziesz dane (co mają na stanie i za ile) na temat wszystkich hurtowni w polsce i za granicą. połączysz wszystko ze sobą. dane o swoim mieście połączysz z produktami w hurtowniach i masz pomysł na biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz kredyt ?
Lokal własny u rodziny więc za czynsz nie będę płacił i nie mam zamiaru. jeśli interes wypali i będziesz potrzebował finansowego boosta na powiększanie firmy to weź kredyt na 9 miesięcy pod hipotekę. w dłuższym okresie czasu trudno przewidzieć zmiany na rynku i możesz zostać bez nieruchomości:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×