Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lawlii

nie wiem juz co robic z moim iwlosami - LAMIA SIE

Polecane posty

mialam dosc geste i dosc grube wlosy, ktore farbowalam na ciemno, czesto je dosc prostowalam (kiedys nawet przez dwa lata dzien w dzien), ale mimo braku ochorny nic sie z nimi nie dzialo. potem odkrylam, ze wlosy po umyciu fajnie mi faluja, wiec prostowalam od swieta - mialam sliczne ciemne wlosy ukladajace sie w fale. byly przyjemne w dotyku. nie wiedzialam co to lamiace sie koncowki itp. rosly mi do tego bardzo szybko. i nie wiem co mnie podkusilo zaczelam je rozjasniac tak, ze przez pol roku bylam blondynka.i wtecy zaczely mi sie pojawiac te paskudne kulki na wlosach w ktorych mi sie wlosy paslkudnie lamaly - nieraz po umyciu mialam kupe malych koncowek.. zaczelam farbowac znow wlosy na ciemny, ale od tej pory sa paskudne; szorstkie, juzz mniej sie lamia ale kulek mam dalej sporo, wiec itak predzej czy pozniej te koncowki sie polamia. znow mi troche faluja ale nie tak jak kiedys i kompletnie nie moge ich zapuscic. scielam sporo, myslalam ze odzyja, ale nie, prostuje sporadycznie juz teraz:/ zalamana jestem. co robic? myje rozntymi szamponami i uzywam tylko takiej odzywk iw sprayu z marion i nieraz jedwabiu, ale to wszystko o kant d.. pOMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trreerererer
mam to samo rozjasniam od lat i prostuje codziennie do tej pory było ok a teraz strasznie sie lamia do tego stopnia ze mam duze odrosty a z dluygosci wlosy nic nie urosły'mam caly czas jednakowa dlugosc kupilam MEGA KRZEM ponoc rewelacyjny wiec zoabczymy do tego przestalam prostowac-prostuje tlyko grzywke zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×