Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

v34

Do sexu im głupsza tym lepsza

Polecane posty

Postanowiłam się z wami podzielić swoim dość spektakularnym doświadczeniem. Tym bardziej głęboko zapadającym mi w pamieć, im mocniej byłam zmuszona uczestniczyć w tym spektaklu.:classic_cool: Wracałam wczoraj około 20,30 z dalekiej podróży do domu. Korzystając z podmiejskiej komunikacji zmuszona byłam wysłuchać monologu młodej ok20letniej istoty i jej dywagacji sercowych, które wywoływały u mnie ósemkowy skręt żołądka.:O Rozmowa telefoniczna przebiegała tuz za moim uchem w takiej formie: "- jej!!!!! jedzie ten kierowca co to się ostatnio tak namiętnie uśmiechał [ notabene facet uśmiecha się do każdej] - tak kociaku już siedzę, no daleko hihihihi, prawie na końcu hihihihi, no poczekaj policzę 1,2,3 na czwartym siedzeniu od niegono coś ty kociakuzazdrosny rybek??ale mam motyledosłownie szaleją ooo ale Alfa piekna srebrnanie no ta duża.. u nas jeździ taka czerwona do sprzedania ale wiesz kociaku ma te brzydkie światełkawiesz jakie światełka lubie?? jej znowu mam te motyle latają mi po całym brzuchuno powiedz coś znowu będziesz mówił że tylko ja gadama ja wiesz gadam kiedy mam cos do powiedzenia [kilka mniej spektakularnych zdań po czym laska znowu] .zaraz mi zniknie połączenie z tobąjeszcze nie dojeżdżasz do [tu nazwa miasta] bo by mi znikał zasięg a jak znika zasięg wiem że dojeżasz.ale mam motylewidziałes te nożyczki na allegro super co??? jejku mam straszne motyle i już za tobą tesknie. Co mówisz?? co?? wiesz co zrozumiałam?? ze jedziesz do zonkity byś mi tak nie powiedział prawda?? nie powiedziałbyś tak.. jej który dziś?? o jej za raz, dwa, trzy miechy nasza 1 rocznica poznaniano mówie że za trzy miesiące będzie rocznica jak się poznaliśmyjeszcze się nawet nie pokłóciliśmy widzisz..noo może jeden malutki foch, jestem taka szczesliwa. Co mówisz?? Imprezę?? byłoby super!!!!" wreszcie zniknął zasięg na moje szczęście, choć nie trwało zbyt długo. Telefon wykonany do koleżanki. "Wiesz co się stało?? [imię faceta] powiedział że mamy niedługo rocznicęnoo sama zapytałam się że co??...a on na to że mamy rocznicę i planuje mi zrobić imprezęzobacz jak pamiętał [po czym mase informacji dzięki którym potrafiłam niemalże ze 100% dokładnością ustalić kim jest ten gość i że nie powinien bynajmniej prowadzić takich dialogów z tak beznamiętnie pustą idiotką]" No cóż uroki komunikacji podmiejskich w ciasnocie Sprinterów, zalatuje innym zmęczonym podróżnym tanim Wenezuelskim serialikiem. Mój koszmar zakończył się po jakiś 40 minutach męczarni na przystanku końcowym. A panowie powinni z większa ważnością dobierać sobie kobiety do romansów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
dobrze oddane chyba z dyktafonem jechałaś :P ale dzięki za ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z dyktafonem :O mam traumę do dziś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
traumę ? To jeszcze mało w życiu widziałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam za dużo o ten raz :O zapewne miała telefon w PLAY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
niestety jest takich sporo na tym łez padole. Ale dzięki temu postowi przypomniałem sobie podobną kobietę z którą miałem do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
:) na szczęście nie było. Tylko może dlatego, że zabiegały o mnie dwie kobiety i to ona wyszła do mnie z pytaniem którą wolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to na kochankę taki lachon ma jak najbardziej szanse :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark mogłam w sumie przejsc te 30 kilosów pieszo :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
Ja bym się bał mieć taką za kochankę. Do takiego układu potrzeby jest ktoś z czymś więcej w głowie niż nitką podtrzymującą uszy i mówię tu o obu stronach. Powiedział bym, że taka (wybacz moją szczerość) nadaje się na jednorazowy numerek z uwagą, że powiesz jej nieprawdziwe informacje o sobie np. być przy niej strażakiem co uratował kotka wczoraj. Na kochankę to bierze taką ostatni desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimeta
to byla Dek@ na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_ side Seks z kierowcą? Tym co to się iby usmiechał?:O dark pogłebiłoby to tylko mój stan 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz a niedobrze
Też bym miała traumę.:) Nie pojmuję skąd się biorą takie niezrównane kretynki. Pewnie mają to po rodzicach, bo jak inaczej? Kretyni płodzą kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLEYA wiec jestem na 100% przekonana ze owa laska :P pracuje u owego pana w salonie pieknosci :O skoro ona nie czuła potrzeby zachować tej tajemnicy dla się wiec i ja zobowiązana sie nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyyyyhhygygyggh
Heh skad wiesz, moze on taki sam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
mało podejrzewam, że się chwali owym układem i swoim ciachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę, że
to zależy od tego co kto ma w domu. Jak ma dużo problemów na głowie a i żona zestresowana to czasem może byc fajna odmiana. Bezpruderyjna panienka, zafundujesz jej od czasu do czasu kilka drinków albo jakiś ciuch a ona Ci fajnie obciągnie i połnąć się nie będzie brzydzić. I nie będziesz musiał z nią o dzieciach rozmawiać. Są chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i chetny na taką jest :D:D:D No wiec mówię im głupsza tym lepsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
Inna sprawa, że nie kulturalnie jest prowadzić głośne rozmowy w autobusie. Jak się poruszam autobusem najczęstszą odpowiedzią do słuchawki "jestem w autobusie będę za tyle i tyle minut" Zawsze się zastanawiam co by zrobili ci biedni ludkowie bez telefonów. Nie wiedzieć gdzie znajduje się druga połówka czysta zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę, że
się mylisz Dark. Mój kumpel po rozstaniu z małżonką poszedł "w tango" i co noc miał inną panienkę. Ponieważ jest człowiekiem starej daty więc myślał, że będą się za nim ciągały, będą mówiły o małżeństwie itp. itd. Ale wcale nie! Czysty sport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam PLAYA to jedna z wielu ciekawych rozmów jakie przyszyło mi wysłuchać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEYA
zobaczymy czy więcej takich będzie ja bym się z taką nie zadawał więc jest 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] dark_ side fał Ty sobie jeździsz po świecie, a ja przeprowadzam śledztwo kto Cię uprowadził Byłam na odwyku od kafe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×