Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falafele

Jakie kwiatki do kuchni najlepsze ?

Polecane posty

Gość falafele

Hej potrzebuje pomocy :) Chcę na parapecie w kuchni posadzić jakieś 3 malutkie kwiatuszki, problem w tym, że nie wiem, jakie najlepiej się do tego nadają ? Nie mam okapu w kuchni, więc boję się, że nie wszystkie dostosują się do kuchennych warunków. Tylko nie kaktusy i nie paprotki, to takie oklepane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
w kuchni możesz trzymac każdy kwiatek jaki Ci się podoba i jaki ci się zmieści na parapecie. Ja mam okno wschodnie w kuchni i trzymam tam storczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i.........
A ja mam zioła na parapecie, trzy doniczki. Kiedyś storczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroty
Proponuję zioła - będą ozdobą i przy okazji wykorzystasz podczas gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kalanchoe. Ja narazie kwitnie cały czas. Podlewam gdy widzę, że ma juz sucho, ale co 3 dni spryskuję rozpylaczem całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafele
ma zioła i jak narazie tylko szpecą - nie mam chyba ręki do tego, albo odpowiednich warunków. Wysiałam je z nasionek, natka pietruszki jako tako wyrosła, ale szybko uschła, koper wyrósł na krótko, i stało się z nim to samo, a szczypior... No cóż, jest taki mały, że nawet na kanapkę go nie ma jak pokroić. Moja siostra hoduje na balkonie zioła i ma piękne :) Tyle, że ona nie mieszka przy głównej ulicy, bo ja mieszkam tak w centrum, że jak dobrze splunę to opluję chodnik jednej z większych galerii handlowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×