Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryb

Czy meble z netu wychodzą taniej?

Polecane posty

Gość gryb

Czy kupując meble przez internet wyjdę na tym taniej? Chodzi raczej o tych najbardziej znanych producentów, ale nie drogich. Jest sens? W sumie to zamawiając w sieci nie wiem co dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.....
nigdy nie kupowałam mebli w necie....ale powiem Ci że 2 lata temu pojechaliśmy z mężem na taką giełdę gdzie w zasadzie można było kupić wszystko i tam też byli producenci mebli....można było sobie wybrać wzór ...kolor tapicerki itd....ja za kanapę... 2 fotele ...stół do pokoju i 6 krzeseł zapłaciłam 2,5 tyś po tygodniu przywieźli i jestem super zadowolona .....dodam jeszcze że w sklepie za tą cenę w życiu bym nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryb
Ale przy takich zakupach jest problem z gwarancją - temat przerabiany. Dlatego w grę wchodzi wyłącznie wiarygodny sklep. Czy ktoś jeszcze może coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat_nie
cenowo wychodzi różnie - nie zawsze bedzie taniej, ale wiadomo, że przez sieć wygodniej. od siebie mogę polecić byś zajrzała do vinotti - całkiem spoko mebelki mają, no i względnie szybka realizacja, a nuż Ci przypasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryb
Przejrzałem trochę ofert na http://www.sklep.meble.pl/ i na mieście - różnice są naprawdę spore pod względem cenowym, ale czy ktoś z was może mi potwierdzić jakość? Zamawialiście tam meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
a może sprobuj podpytać w n-design? oni niby zajmują się aranżacją wnętrz, ale z tego co się orientują to i zakupy biorą na siebie (mają swoje rabaty itd.), na pewno orientują się w branży lepiej niż zwykły laik z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelmama
wychodzi taniej, choć zależy na jaki sklep trafisz. w marmexie na przykład masz ceny znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych, nawet dostawa nie wychodzi drogo- w niektórych przypadkach jest za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena J. 90
W zasadzie wszystko co kupujesz przez internet wychodzi Cię taniej. Szczególnie teraz kiedy są fajne promocje z okazji świat. Polecam zajrzeć tutaj www.Donicestalowe.pl mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepogoda
trzeba szukać sklepu z promocjami, i wtedy serio może całkiem spora kasa zostać w kieszeni :) kelman choćby - wybór baaardzo bogaty, a przy tym sporo wyprzedaży w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywna_kobieta
myślę, że tak, że można kupić taniej w sieci. Tylko trzeba znaleźć dobry adres. A poza tym wiecie, widziałam, że w tym kelmanie to często jakieś promocje są więc dzięki temu też się kupi taniej bardzo fajne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipunio
W przypadku znanych producentów różnic w cenach prawie nie ma lub nie ma wcale. Wszystkie salony realizują politykę cenową firmy i raczej nie ma co liczyć na tańsze zakupy z tytułu zakupu przez internet. Promocje i wyprzedaże zdarzają się zarówno w internecie jak i w salonach. Trochę inaczej jest w przypadku takich producentów jak Forte, który z tego co się orientuję, to sprzedaje swoje meble do salonów niefirmowanych jego logiem. W takiej sytuacji warto przejrzeć ofertę na stronie internetowej żeby upewnić się czy dany sklep z nas nie zdziera ;-) Najlepszy system to zerknąć na ich stronkę: www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-dzienny.html a później obejrzeć meble, które Ci się spodobają w najbliższym salonie. Masz tam na stronce też adresy. W takiej sytuacji masz gwarancję ceny i pewność, że nie kupujesz kota w worku, jak to czasem jest ze sklepami internetowymi... Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam ! własnie kupiłam krzesła z netu. Z krańca Polski. W realu bym ich nie wzięła - tak są wykończone a firma twierdzi, że ok. Zastanawiam sie czy nie zrobic im reklamy skoro "są poprawnie wykonane". Nie polecam. Jak kogoś nie stać niech poczeka na przecenę. Ja tak zrobiłam z dywanem i stołem. Warto było. życze udanych transakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze zależy jak kupicie. Np. przez kuchnie.pl kupiliśmy meble na wymiar i kosztowały jakieś 30% mniej niż te meble, które mieliśmy do kupienia na mieście, przy czym wyglądały tak jak tego oczekiwaliśmy, tak więc da się - kwestia szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupicie na mieście, czy w sieci, to dostajecie to samo. Różnica jest taka, że sklep w sieci może dać niższą cenę, ze względu na niższe marże i to się opłaca, bo zdarza się trafić nawet 30-40% taniej, dokładnie ten sam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam w internetowym sklepie bogart szafe trzydrzwiową. z przesyłką zapłaciłam 450 zł. Szafa - nic specjalnego, ale swoją funkcję spełnia. Zadowolona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnię można urozmaicić ponosząc nie duży koszt. Jednakże istotne jest by pamiętać, że ma ona nam służyć na lata, wykonujemy tam codzienne obowiązki, więc do aranżacji wnętrza podejdźmy nie tylko w sposób "ekonomiczny", ale również racjonalny. Ale jak to zrobić? WFM KUCHNIE to grupa specjalistów, która od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz. W swoich"rękach" nie tylko skupia doświadczenie, ale również innowacyjne techniki, profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta. Zapraszamy do naszych salonów, które mieszczą się w miastach w całej Polsce. WFM KUCHNIE http://www.wfm-kuchnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba wszystko zależy w jaką półkę cenową i jakościową trafiasz. Chociaż nie ukrywam, że ja często oglądam tego typu rzeczy właśnie w necie i bardzo spodobały mi się ostatnio na przykład meble z http://mebles.pl/ . ceny jak to ceny, ale na pewno jest to jedna z lepszych ofert wśród prawdziwych, wysoko jakościowych mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliejakie2
Oczywiście że tak na przykład takie pufy jak tutaj http://pufy.pl/ kupuję bardzo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×