Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCY!!!

POMOCY!!!!!!!!

Polecane posty

Gość POMOCY!!!

:p Dziołchy mam pewien mały/duży dylemat i proszę o pomoc. Czy dobrze rozumiem , że w regulaminie pkt13 odnośnie opłaty za przesyłkę, kwota tejże, jest już zawarta w cenie obok produktu? " 13. Płatność zapłata należności za złożone Zamówienie, obejmująca Cenę oraz Koszty dostawy, w sposób wybrany przez Zamawiającego przy składaniu Zamówienia." http://www.hyzop.pl/pl/p/Eucaliptus-niebieski-Eucalyptus-gunnii/289 To tyle. Amen. Z góry dzięki wielkie za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
Płatność zawiera cene i koszt przsyłki wybrany przy składaniu zamówienia. Płatność to nie cena towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
Do czytaj ze zrozumieniem. Ty rowniez czytaj ze zrozumieniem, bo pytanie brzmialo: Czy dobrze rozumiem , że w regulaminie pkt13 odnośnie opłaty za przesyłkę, kwota tejże, jest już zawarta w cenie obok produktu? W podanym linku jest cena za rosline a ponizej cena netto, czyli bez podatku. Wydaje sie, ze pomylilas podatek z kosztem dostawy. Cena rosliny brutto to 24,99 + koszt dostawy (oplata za przesylke) = platnosc. Ceny przy towarach nigdy nie zawieraja w sobie kosztow dostawy. Chociaz czesto towar jest nieco drozszy i reklamuje sie go jako towar z dostawa gratis ;), to taki myk marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
I co się czepiasz? Lubisz tak? Gratulacje! Co dziwnego napisałam odbiegającego od sedna sprawy? Takich czepialskich i jedynych co mają rację tu pełno, widzę, że to zaraźliwe :( A może nie podoba ci się mój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem takich ludzi
"czytaj ze zrozumieniem" napisał/-a dobrze, nie wiem dlaczego się czepiasz i wymądrzasz na pół strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
Takim pewnie się nudzi i są zakompleksieni, więc tutaj dają upust swoim frustracjom. Pisałam pod czarnym nickiem, ale właśnie takie zachowanie i zgryźliwość w pisaniu spowodowały, że forum straciło dobrą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
Zdrowa krytyka zabolala? Czyzby te kompleksy o ktorych tyle piszecie wylazly? A moze patent na nieomylnosc macie w abonamencie? To sprawdzcie termin waznosci, bo chyba sie zakonczyl :P Pozdrawiam niemniej serdecznie i tym milym akcentem koncze zbedna dyskusje o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY!!!
O jeeeej, nie pomyślałam, że z tak błahego powodu wyjdą jakieś mycyje. Wszystko jedno , może i jestem durniem ale nigdzie nie mogę w tym sklepie doszukać się opłaty za dostawę towaru Ooooooooo!!!!😭 No ale dzięki ,że w ogóle ktoś zainteresował się topikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
Wystarczy, ze klikniesz na "do koszyka" i pojawi Ci sie calkowity koszt transakcji: 24,99 + 18,00 (koszt dostawy - kurier UPS) do zaplaty: 42,99 Mnie tez przykro, ze tyle zbednej gadaniny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY!!!
Dziękuję Ci dobra kobieto:) W końcu krótko i na temat. Ps. Nigdy jeszcze nie robiłam zakupów przez neta - brak zaufania . Jak ktoś urodził się materialistą , to takim chyba już zostanie. Więc jeśli nie dotknę nie zobaczę na własne oczy , to i ciężko z zakupami tą drogą i stąd moja niewiedza na tak pozornie głupie wątpliwości :D No ale lepiej 5 razy zapytać kogoś, niż płacić jak za zboże i pluć sobie w brodę:D Jeszcze raz dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
:) Nie obawiaj sie robic zakupow przez internet. Mieszkam za granica i czesto kupuje w ten sposob, rowniez w polskich sklepach. Jedynie uwazaj na paypal, tam mozna sie czasem 'potknac' na dziwne rozliczenia z bankiem. Wole placic karta lub przelewem. Wiele sklepow robi promocje, ze przy zakupie powyzej jakiejs kwoty, dostawa za darmo i to prawda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak już jasne
Mądrala zagraniczna się odezwała co rozumy pozjadała. Co takiego złego napisał/-a ta "czytaj ze zrozumieniem" żeś się czepiła i wyzywasz kogo popadnie. Bardzo niegrzecznie się wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
cytat pleas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
Ale to nie moj cytat a twoj :O alle millo i wesollo :D Dawaj dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak już jasne
Ty chyba nie wiesz co to jest cytat skoro tak napisałas :P :P :P ale zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
No i chyba o to w tym wszystkim chodzi;) ciesze sie zes pojellla :D To lepsze niz dzisiejszy mecz, poki co 0:0 Ale jest wciaz nadzieja, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×