Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OjroMojro

Nowy telefon komórkowy - jaki wybrać?

Polecane posty

Gość OjroMojro

W środę wybieram się po nowy tel. kom, jaki polecacie? Otóż chcę aby robił jak najlepsze zdjęcia, był w miarę prosty w obsłudze (przerzucam się z nokii) i najlepiej NIE BYŁ dotykowy. Poza tym zależy mi, by odtwarzana w nim muzyka miała wysoką jakość, tzn. by dźwięk był "dobry" (zapewne wiecie o co mi chodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk____
nie znam takiego modelu. sam mam samsunga ace i dla mnie jest super . wiesz mimo wszysto polecałbym coś z androidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
z niedotykowym telefonem a ze wszystkimi funkcjami jest niestety dzisiaj problem, zwłaszcza że na topie są przede wszystkim smartfony. ja sama mam nokie e65, ale to bardzo stary model, nie wiem czy jeszcze dostępny - tradycyjna klawiatura, niezły telefon, wszystkie niezbędne funkcje łącznie z wifi posiada. popatrz sobie do avansu - dość duży wybór mają, powinieneś coś utrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna666
Sama jakiś czas temu poszukiwałam dobrego telefonu z normalnymi klawiszami, niestety bez skutku :c ja się czaję na kupno sony xperia s lub nokii lumi (nokia działa na systemie windows phone, więc możliwe, że będzie prosta w obsłudze). Ale nie każdemu przypada do gustu kształt tych telefonów, chociaż ja takie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna666
Sama jakiś czas temu poszukiwałam dobrego telefonu z normalnymi klawiszami, niestety bez skutku :c ja się czaję na kupno sony xperia s lub nokii lumi (nokia działa na systemie windows phone, więc możliwe, że będzie prosta w obsłudze). Ale nie każdemu przypada do gustu kształt tych telefonów, chociaż ja takie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziatkaaaa
jak niedotykowy to jakis blackberry albo nokia, ja osobiscie wybrala bym jakiegos smartfona androida- nieograniczone mozliwosci- fillmy internet gry przydatne aplikacja( tak jak na komputerze) ew iphone ale drogi trzeba uzywac itunes do wgrywania rzeczy na niego ( mi to by nie przeszkadzalo tylko ta cena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylematka65
Mam dylemat jaki telefon komórkowy kupić. Mam około 600 zł na ten cel. Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami www.comperio.co/pl/telefony/sony-xperia-e-vs-samsung-galaxy-ace-duos-gt-s6802.html czyli Sony Xperia E oraz Samsung Galaxy Ace Duos. Tylko pytanie, czy będzie on płynnie chodził gdy zainstaluje na nim kilka aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha111223
Osobiście uważam że nie ma co tutaj za dużo oszczędzać bo przecież wiadomo że jest to zakup na dłuższy czas. Telefon używamy codziennie tak więc powinniśmy zadbać o to aby był on z najwyższej półki. Ja osobiście polecam taki model apple http://ispot.pl/iphone-iphone-6 A dlaczego akurat apple ? Od paru lat jestem z nimi blisko związana i jeszcze ani razu się nie zawiodłam na sprzęcie właśnie tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×