Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kejtliczka

Przygodny seks bez prezerwatywy - kto tak miał???

Polecane posty

dzięki za info, wystarczy wynik bym ja była spokojna. jesli byłabym zarażona to czy warto informować ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Hanna
Warto, zwłaszcza jeżeli to nie on byłby sprawcą zamieszania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Hanna
Dla spokoju może też warto zapytać go czy się nie badał ostatnio. Może się badał i ma zaświadczenie albo wynik badania. Zawsze to trzy miesiące spokoju... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawcą byłby niestety lub stety on gdyż wcześniej z nikim innym nie współżyłam,a skoro on by mnie oszukał,że jest zdrowy to nie wiem czy sens go uświadamiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
"jesli byłabym zarażona to czy warto informować ex?" Czy warto? :o :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Hanna
Pytałaś czy jest zdrowy, czy się badał? Z nikim wczesniej nie wspłżyłaś to pewnie też się nie zabezpieczyłaś hormonalnie skoro seks był przypadkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nymiten
niestety ale jestes naiwna pewnie chcial dziewice przeleciec, poinformowac w razie choroby to nawet obowiazek ale w Twoim przypadku bym sie zastanowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę tabletek, byłam dziewicą. Wiedział o tym. Zapewniał ,że wie co robi, że nie skończy w środku, mówił,że zdrowy jest. Może chciał tylko zaliczyć kolejną dziewicę do kolekcji :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Hanna
Ile Ty masz lat, ile on? Wiesz, że większość licealnych a nawet gimnazjalnych ciąż w ten sposób jest wywoływanych ("Bo nie zdążył wyjąć")? Marsz do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Hanna
To przynajmniej możesz bez rodzica do ginekologa pójść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlona45
Byłas głupią piz.a to teraz płacz i zaluj;) Prawda jest taka ze połowa kobiet ma wirusa hpv wiec profilaktyka sie poszła je.ac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita Białystok
Dałaś ciała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty puszczalska lazego
jak moglas byc tak glupia i na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po 30tce
Jestem po 30tce i też miałam taki seks, zaufałam mu a teraz będę żyła w niepewności do czasu zrobienia badań. Nie ma dnia bym tego nie żałowała (że było bez prezerwatywy).Jednak płacz i żal teraz nie zmienią faktu,że jest jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenie, że...
Kejtliczka i głupia po 30tce to Ty... Przykro mi, że żałujesz ale jestem całkowicie zdrowy. Chętnie zrobię badanie nawet jutro i dostarczę Ci jego wynik. Nie oszukałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po 30tce
Ja to ja, nie żadna Kejtliczka. Trafiłam na jej temat dzisiaj i akurat tez żałuję. Jeśli to TY to napisz mi na GG. Nie zamierzam nic roztrząsać na forum, publicznie. Jesteśmy dorośli, stało się, ja nie żałuję, ale bardzo boję się tych konsekwencji... Nie ma dnia by mi z tego powodu nie lecialy łzy,że nie pomyślałam po tym wcześniej i mogę za to surowo zapłacić... Pisałeś/ mówiłeś,że nie chcesz bym płakała... Jeśli ja to ja, a Ty to Ty daj znac na GG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po 30tce
Ty (jeśi to TY bo na kafe pełno podszywów i nie wiadomo na 100% nic) możesz badanie zrobić teraz, a ja muszę poczekać ok 12 tyg, dla mnie teraz to wieczność .... Tyle dni z łzami w oczach,. nie wiem czy zrozumiesz.... Jeśi to TY napisz mi na GG, odczytam jak będę mogła, teraz jakiś czas też mogę, jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobny problem
Też seks bez zabezpieczenia.Też żałuję i też boję się czy mnie czymś nie zaraził. Facet-piszesz, że to ty i że nie zaraziłeś, że zdrowy jesteś. Ale ja nie wiem czy to ty to ty z ktorym ja. podaj pierwsza literę imienia, i pierwszą literę miasta to zobaczę czy to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po 30tce
to wyżej to już nie ja, kolejna zatem , która myśli "po czasie". ja nie potrzebuję litery imienia i miasta, mi możesz dać znać na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobny problem
a moje miasto to na literę S., imię na A. A twoje? Czy mieszkasz w S.? Czy masz imię na M? gg nie mam, ale sms możesz mi napisać, chyba że już wykasowałeś mój numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was idiotki latwe
z obcym bez gumy to robicie lampucery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Wszystko mężczyźni z kafe. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia po 30tce
Możesz mnie wyzywać od łatwych idiotek, może i tak się teraz sama czuję, chociaż nie uważałam się nigdy za łatwą. To była moja pierwsza i jedyna taka przygoda w moim życiu. Myślę,że nie będę miała problemów zdrowotnych, ale dopóki nie zrobię badań czy On nie pokaże mi swoich to pewności nie mam... Zaufałam,że jest zdrowy...Nie mam pretencji do niego, a sama do siebie... Nie żałuję,że miałam z nim seks, chociaż nie wiem, czy nie będę później żałować.... Ciężko mi teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenie, że...
Tak, pisałem i mówiłem, że nie chcę żebyś płakała... Nie chcę narobić Ci kolejnych problemów pisaniem na GG. Odezwij się pierwsza gdy będziesz mogła pisać. I nie bój się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobny problem
czyli ja dalej mam problem, bo nie mieszkasz w S i nie masz na imię M. Ale bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Nie sądziłam, że tu jest aż tylu zaliczających. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Vera znasz jakiegoś Marka z Sosnowca? Albo Mariusza :o ze Szczecina. Michała ze Skierniwic? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×