Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kejtliczka

Przygodny seks bez prezerwatywy - kto tak miał???

Polecane posty

Gość 5656383
Ja miałem taki przygodny seks bez prezerwatywy i żałuję. teraz muszę na jakiegoś zasmarkanego bachora bulić alimenty. Gdybym tylko gumy użył nosz kurde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon Mol znowu na wolności
Ja miałem przygodny seks bez prezerwatywy. Wiele razy. Zajebiście było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
zdarzalo sie, oj zdarzalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiv to najmniejszy problem, bo chorych jest stosunkowo mało, ale hpv, wzw, czy jakiś syf, to inna sprawa... nie wspominam już o ciąży. Trzeba naprawdę być idiotą/tką aby robić to z obcym/obcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz masa lasek ma HPV -nie tylko vagina też japa ...Lekarze maja ubaw jak przychodzi namolna matka i dopytuje skąd takie syfy w buźce pociechy. A już kopulować bez gumy z nieznajomym -ciąża to najmniejszy problem .Są inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam taki bo nie lubie z gumka ale do tej pory nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady jak już dawać to bez gumy ! chociaż czujesz kutsa a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zarażony do zobaczenia w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygodny, to nie, bo ze stałym partnerem... Chciał bez gumy, ale nie pozwoliłam, bo nie jestem jeszcze gotowa na dzieci. Tabsów na razie nie biorę, a jakieś zabezpieczenie musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale kobieta była mężatką i mówiła, że bierze tabsy, poza tym i tak wyjąłem przed wytryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maz wyjechal do pracy za granice kolzanka zaprosila mnie na impreze urodzinowa Poznalam u niej interesujace faceta,i tak od sowa do slowa az poczulam jego palec w mojej cccipce a ze od wyjazdu meza nie bylam urzywana to sie mocno podniecilam, kolezanka sie zorientowala i mi swoj pokoj zaproponowala, a ze zabespieczona bylam to sie nie zastanawialam i do tego pokoju z tym samcem poszlam.A gdy juz w lozku z nim bylam to przez moment mnie przytkalo bo takiego duzego hooja jeszcze nie widzialam ale sie nie coflam tylko szparke mu nadstawilam i wejsc we mnie mu pozwolilam i mu powiedzialam zeby mnie nie oszczedzal tylko walil mnie ostro.Czasami czulam go bardzo gleboko ale bolu nie czulam tylko go prosilam zeby jeszcze nie konczyl.Takiego seku jeszcze nigdy nie przezylam i umowilam sie z nim ale zaprosilam go do siebie do mieszkania. A u mnie to juz bylo bez stresu i na spokojnie tez bez gomy w roznych pozycjach w pozycji na jezdzca zjechalam sie sama na calego.Od tego czasu jak meza nie bylo to jego zapraszalam i dd**ee mu nad stawialam tylko wczesniej olejkiem szparke smarowalam i sie mocno rozluznialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 18:36, Gość Miszcz kamóflarzó napisał:

magda, to była córka niejakiego Kraka, co skikła do Wisły, bo tate chciał mieć Helmuta za niemca...tfu, ..., za zięcia 🖐️

Wanda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi sie dwa razy, raz z Polakiem a raz z Francuzem. Bez zadnych zabezpieczeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko z polskimi damami :-)) I zawsze było ....miło.KWtedy nie był problemem HIV bo..... go.porostu jeszcze nie było.Problemem były  (głupio się przyznać -mendy ) A problemem był zakup w aptece szarej maści która pomagała w 100 %-tach. O.K. nie traumę więcej.Zainteresowanym mogę kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już doszles i okazało się za szybko badz taki meski i spróbuj za 15 minut wtedy ruchasz jak wariat bez obawy szybkiego dojscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×