Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajcie w końcu

porżadny przepis na prawdziwy sernik

Polecane posty

Gość dajcie w końcu

piekę i piekę i nie mogę natrafić na przepis na dobry prawdziwy sernik, żeby było czuć smak twarogu żeby był ciężki ale i bardzo wilgotny i raczej zbity niż puszysty, wszystkie te serniki wychodzą jakieś takie budyniowate , potrzebny sprawdzony przepis gdzie nie ma budyniu czy kaszy manny , moim zdaniem to powoduje że te ciasta nie mają smaku prawdziwego ciężkiego sernika a wypróbowałam już różne wersje z różnymi rodzajami sera /w wiaderku i w kostkach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekłam ostanio sernik z pudełka z twarogu do sernika firmy Otker . Wyszedł pyszny , ale czemu n miał taki n ie wyjść skoro tam prawdziwe masło , sporo jajek zadnych polepszaczy . Nie wygladał tak jak kupny ale byl naprawdę p yszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denka7777:)
podbijam--sama szukam takiego przepisu juz rok, te wszystkie budyniowate i puszyste serniki gardlem mi wychodza, zjadlabym taki mokry ciezki sernik. moja prabaka taki robila ale przepis zabrala ze soba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
te!! wyzej:D hahaha powiedziala to co przeczytala :D:D:D:D swoja droga musisz byc bardzo stara jesli pamietasz co sie jadalo na weselach cale lata swietlne temu:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mavika
zawsze robię sernik z przepisu na twarogu aksamitnym oetkera ale on wychodzi właśnie taki puszysty ale wcale nie jest budyniowaty a smak ma naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpietegosyfu
nie cierpie tego syfu z pudelek!!! jak mi ktos mowi, ze zrobil pyszny serniczek z sera z kubelka, to najchetniej bym mu ten kubelek na glowie zawiesila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1517
kochane dobry sernik to taki który zrobimy z PRAWDZIWEGO twarogu i oczywiście musi mieć dużo jajek minimum 10 szt /dużych/ na 1 kg wtedy jest wilgotny w miarę puszysty a będzie jeszcze lepszy jeżeli podczas pieczenia na dole w piekarniku umieścimy jeszcze jedną blachę z niewielką ilością wody i nie przesadzajmy z temperaturą lepiej troszkę niższa a 5-7 minut dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkb8
w serniku musza byc ugotowane ziemniaki. 1 kg sera 30 dkg ziemniaki, wtedy mamy sernik staropolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopolondia
najlepszy jst sernik z rosą na twarogu "pacynka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×