Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falafele

koraliki na drzwi - ? Czy to już nie modne ?

Polecane posty

Gość falafele

Hej potrzebuje rady :) W moim mieszkaniu nie ma jako takich drzwi, jedynie do łazienki. Do kuchni są drzwi harmonijkowe, a do przedpokoju.. No właśnie. Tu potrzebuję waszej pomocy. Nie lubię spać przy otwartych drzwiach, więc chciałam jakoś "oddzielić" pokój od korytarzyka, powiesiłam takie makarony z koralikami - masakra, cienkie to, plącze się, przejść normalnie nie można. Chciałam powiesić coś, co fajnie oddzielałoby korytarz od pokoju. Myślałam nad koralikami nad drzwi, ale w sklepach są same takie "babcine", na allegro też wielkiego wyboru nie ma. A może wy macie jakieś pomysły, fajne, kreatywne rozwiązania w swoich mieszkaniach ? Bambusowe odpadają, bo nijak nie pasują do wnętrza. Może jakieś girlandy, może jakiś materiał? Sama nie wiem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz drzwi to może vertikal ( żaluzja pionowa) na noc możesz ja ustawic w taki sposób aby oddzielic pomieszczenia a na dzień ją po prostu zsunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamamama
ja zamówiłam u pewnych ceramików takie wejście z różnych koralików wygląda zjawiskowo , ale koszt duży ok 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- w Leroy lub Castoramie widziałam zasłony koralikowe w różnych kolorach (w stylu kryształków - jeżeli coś takiego ci się podoba to się udaj do sklepu) - roleta pionowa lub pozioma (do wyboru materiałowe, bambusowe i maty) - zasłonka - w dzień zbierana z boku ozdobną klamrą, na noc spuszczana luźno. Innych pomysłów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitupitutralala
ooo, taka zasłonka to całkiem niezła idea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×