Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamapooodluszka

odpowiedzcie szczerze - jecie slodycze w ciazy?

Polecane posty

Gość gość
a kocham slodycze. wpadam w depresje a to dopiero tydzien bez. tylko trzymam sie twardo i jestem z siebie dumna ze jak jestem w sklepie to moge patrzec na batony a i tak ich nie kupic albo przy czekoladzie w domu odmowic sobie jej tak skutecznie np ze dla meza a on ciezko pracuje a ja siedze w domu i jej nie rusze. kocham milke babelkowa, kinder czekolade, kinder bueno, prince polo, batony bajeczne, snickersa, milki waya a przed ciaza jak moglam z alkoholem to tiramisu i czekoladki z solidarnosci albo te z pistacja albo te z wodka, advocatem czy wisnia. i dla mnie to zaden wyczyn zjesc czekolade na raz albo dwa batony, jak zjem jeden paseczek to jestem nienasycona i siegam po kolejne porcje a jednym batonem to sie nie najem. jestem zdrowo pier/dolnieta na tym punkcie i nawet maz mi nie raz zwracal uwage ze to chore jesc tyle slodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady.. po co się tak katujesz? nasłuchacie się i schizujecie. ja codziennie jem słodkie. to na co mam chotę, nie strugam z siebie wariata, ze cukierkiem czy pączkiem płód otruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jadłam jak głupia słodycze, chipy, fast foody. I to nie tak ze kilka chipsów tylko 2 pączki, lody pół litrowe na raz potrafiłam zjeść, tabliczkę czekolady, albo 4 ,hamburgery. Efekt był taki ze przytlylam ponad 30kg I do tej pory nie udało mi się wrócić do normalnego wyglądu a dziecko ma 2 lata. A ja mam otyłość i nadciśnienie w wieku 26 lat. Nienawidzę siebie za to co ze sobą zrobiłam. Oprócz tego pamiętajcie ze to co jecie w ciąży ma wpływ na zdrowie i rozwój dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Ja jadłam, bardzo bardzo dużo, za namową siostry zdecydowałam się wybrać do dietetyka, aby ograniczyć bo już szczerze też miałam dość, poszłam u nas w Chojnicach do http://perfectline-poradnia.pl/ Pani dietetyk, przemiła ułożyła mi zdrową dietę tak abym nie odczuwała potrzeby na słodycze. Pod koniec ciąży gdy już nie byłam w stanie chodzić, miałam nawet wizyty domowe. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jem słodycze, mam ciągle mega ochotę na czekoladę, ciastka i  lody, chociaż przed ciążą baaaaaardzo rzadko zdarzało się, że jadłam coś słodkiego. Jestem w 20 tygodniu i przytyłam 4 kg, z tym że przed ciążą przytyłam ponad 10kg, więc miałam juz sporą nadwagę. Ginelokog nie bije na alarm, więc przyrost wagi chyba mam w normie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×