Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dinozałrka

urodziny siostry

Polecane posty

Gość dinozałrka

Cześć, moja siostra obchodzi za parę dni urodziny. Chciałem kupić jej "lepszy prezent". Myślałam o jakimś zestawie. Czy marka Artdeco to dobra marka? W galerii handlowej w moim mieście jest dość spora i fajna promocja na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaśka
Artdeco to bardzo dobra marka. Może nie jest tania, ale jej kosmetyki to naprawdę dobre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojka
używałam szminki Artdeco i byłam bardzo zadowolona. Mega głęboka, soczysta czerwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migreneczka
Ja używam do dziś ARTDECO CAVIAR PERFORMANCE. Bardzo intensywnie działa na skórę twarzy. Tani nie jest, ale warto czasami zainwestować w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka Maria
Ja w tym roku kupuje siostrze karnisze http://karnisz.net/do/item/manhattanLSN/Manhattan-Satyna-nikiel bo akurat nie długo będzie remontować swoje mieszkanie :) przydadzą się :) A kosmetyki, fajnie, aczkolwiek ja nie lubię już dostawać kosmetyków bo to według mnie prezent kupowany na ostatnia chwilę. Kosmetyki zawsze kupuję kiedy nie wyrobiłam się kupić na czas prezent, zapomniałam lub za późno zamówiłam przez internet (zdarza się. Rzadko, ale się zdarza...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ĆŚśśśśśśs
A nie lepiej coś... bardziej... pożytecznego? Np rower? Lato jest, warto uprawiać sport..:) http://www.colex-rowery.pl/produkt/rower-linea-2011 Jak na rower tej jakości uważam, że cena jest dobra. Może akurat będzie to trafny prezent?.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluchna maluchna
Ja używam podkładu Artdeco High Definition Foundation. Świetnie eleminuje przebarwienia, kryje wszystkie niedoskonałości. Zdecydowanie Artdeco to dobry pomysł na prezent dla siostry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
zawsze można się z siostrą w ramach prezentu urodzinowego wybrać na depilację laserową, a potem wyskoczyć na fajny deser :) w studio laser mają przyzwoite usługi, zresztą przejrzyj sobie cennik na ich stronie, może to dobry trop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×