Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Acholek

39 tydz ciąży.

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Pisze bo jestem ciekawa a nie wiem czy inne z was tak miały. Przede wszystkim czy wasze porody zawsze były poprzedzone skurczami przepowiadającymi, odejściem czopa i innymi symptomami tak zwanego "porodu książkowego"? Ja jestem w 39 tyg i nie mam żadnych objawów nadchodzącego porodu. Jedynie dokucza mi straszna opuchlizna stóp, warg i oczu, nacisk na pęcherz i ból w kroczu podczas schylania. Czy to znaczy, że mogę urodzić po terminie. Jak wasze doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzzzzzzzzg
Ja rodzilam w 41 tygodniu i tez nie miałam żadnych objawów wody mi nie odeszły nic nie bolało tylko dzien przed dostałam biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy porod wywolywany,drugi odejscie wod i po 6 h pierwsze skurcze,jutro mam termin z trzecim ,narazie tylko od 2 tyg zwiekszona wydzielina.skurcze przepowiadajace sporadyczne czasami silne ale juz dlugo i nic sie nie rozkreca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie męczyłam się do tej pory z biegunką i bólami podbrzusza, ale jakoś nie mogę uwierzyć że to może nastąpić niedługo bo nic poza tym mi nie dolega, a jak dzieci, czy ruszały wam się kiedy dostałyście tych porodowych bóli no i jak z ruchami w przypadku odejścia wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 GRATULUJE dziewczynek i synka, miejmy nadzieje, że niedługo urodzisz, ja już bym chciała mieć to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny(-:a napisze do Was,chociaz moja malenka jutro konczy 10 miesiecy(-;ale zlecialo(((-: ja tez nie mialam zadnych objawow,wody mi nie odeszly ,tylko sie saczyly tak powolutku,ze nawet nie zauwazylam ale poniewaz ja panikara to jezdzilam pod koniec co 2 dni do szpitala sprawdzac(-;porod wywolany 10 dni po terminie i tylko jeszcze dodam ,ze byl to najwspanialszy dzien w moim zyciu(((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręglek
Ja rodziłam w 42 tygodniu i przed też nic nie czułam,zero Przed 40 tyg zaczęłam sobie aplikować olej z wiesiołka w kapsułkach żeby coś przyspieszyć,skakałam grajac w kinecta,wszystko na nic Skórcze,których dostałam to były te które zwiastowały poród Wody mi nie odeszły,przebijali je po 29 godz od pierwszych skórczy Mój poród trwał długo,ale nie o tym tu mowa Jednak tego dnia nie zapomnę nigdy i powracam do niego z uśmiechem na ustach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ja tez Kreglek wspominam z usmiechem na ustach(-:nie taki diabel straszny,a rodzilam 29 godzinek na wszystkie sposoby i skonczylo sie cesarka ale emocje niesamowite,no i dzidzia jak Ci ja klada na brzuszek(((-:tesknie za tym dniem)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręglek
Julka to podobnie miałam,poród 44 godz,bo uparłam się,że nie chce cesarki,ale skończyło się na niej,jednak niczego nie żałuję,oprócz jednej rzeczy,że nie dało się mnie nie uspać,przez co małego zobaczyłam później,ale jego widok jak jechał obok mnie na salę poporodową,ehh,płaczę znowu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kreglek,tylko Nam kobitkom dane jest to przezyc(-:jak moja mala mi polozyli na chwilke ,bo jeszcze mnie szyli,to plakalam ze szczescia,patrzyla sie tymi oczkami na mnie ,a ja na nia(((-:pewnie myslala:a to,kto to(((-:a ja ten sam szok co i ona(((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręglek
Julka hi hi hi,wyobrażam sobie,ehh,co za przeżycia,wspaniałe A teraz nam dzieciaczki rosna i co moment zaskakują i cieszą,mój ma już roczek i niedawno zaczął chodzić,tak śmiesznie to robi,jak mały robocik i wszędzie go pełno,cudowny jest,ale wiesz coś o tym ;) Dobranoc mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręglek
A teraz śpi na brzuszku z dupką do góry,hi hi,jego ulubiona pozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no (((-: moja tez tak lubi spac,a poniewaz ostatnio popija herbatke koperkowa to tylko slysze:pryk,pryk i az ona sie przebudza(((((((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER dziewczyny, ze możecie już namacalnie cieszyć się dzieciaczkami, ja bardzo bym tego już chciała. Hm, może i ja przenoszę tak jak wy skoro nie mam póki co żadnych objawów szczególnych... Ponoć dzieciaczki przed porodem się mniej ruszają i to jest jednym z tych niby książkowych powodów aby spodziewać się niedługo najlepszego, ale niestety moja mi ładnie buszuje po żebrach. Jak było z waszymi malutkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×