Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s

ZDROWA CHCE BYC ALE MNIE NIE STAC...

Polecane posty

Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s

Tak jak w tytule :( wszedzie trabia zeby zdrowo sie odzywiac, jesc duzo warzyw , owocow, mieso ale do cholery jasnej skad brac kase na to wszytskio jesli ceny jedzenia tak szybko poszybowaly w gore. Bylam niedawno na diecie odchudzajacej ( bialko + warzywa, platki z mlekiem, owoce z jogurtem, bialko na kolacje ) ale niestety musialam rzerwac bo nie mam kasy zeby robic takie zakupy, po prostu brak mi pieniedzy. Dzis jade do biedrony i kupie te wszytskie podrobione ale TANIE sery zolte, ta kielbase ktora udaje krakowska itd I badz tu zdrowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
u nas pomidory kosztuja 6zl , ogorki 5, nie liczac cen owocow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotuj zupy
z jarzyn - bez mięsa, są w miarę tanie, na jedną osobę wychodzi bardzo wydajnie, jeden minus ze trzeba je gotować ale to wyjdzie ze 2 razy w tygodniu jak ugotujesz duży garnek potrzebujesz tylko porę, marchewkę, seler i pietruszkę, to jako baza, przecier+koncentrat pomidorowy i już masz pomidorówkę, do tego ryż lub makaron i każdy schudnie jak będzie to jadł 3 razy dziennie ale to trzeba robić do końca zycia najlepiej (oczywiście na zmianę z innymi produktami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
nie lubie jesc codziennie tego samego, po prstu nie zjadlabym na drugi dzien tej samej zupy :P campari przez dzien nie zjem kg pomidorow zwlaszcza w takie upaly??? Uwierz mi zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
a poz tym nei bede codziennie zupy jesc potzrebuje miesa- bialka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porę???? pora to jest roku a nie w garnklu! ten por potrzebowac kogo? czego? tego PORA czego teraz uczą w tych podstawówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadka
jesteś leniwa i szukasz wymówki. jedzenie jest drogie, ale bez przesady - jak ruszysz głową i zaczniesz planować posiłki, to zjesz i tanio i smacznie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwa i wybredna nie zje zupy drugi dzień bidulinka... pewnie końpot też musi być, a jak nie, to wrzask przy stole i strajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadka
ewa, co to jest końpot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe
najlatwiej nazrec sie piec kilo kielbasy i w sklepie przejsc obojetnie obok stoiska z warzywami, bo po co? trzeba byc slepym i glupim, zeby nie zauwazyc, ze teraz mamy PORĘ (pozdro, Ewa :D) na niektore warzywa i owoce, ktore sa wyjatkowo tanie. zaczynajac od ziemniakow, mamy przeciez kapuste i buraki, wloszczyzne, cukinie, rzodkiewki, kalarepy, ogorki za chwile beda jeszcze tansze... a owoce? sa jeszcze tanie jablka, gruszki, arbuzy u nas sa po 1,50. oczywiscie, mozna jesc tez drozsze rzeczy, z importu ale po co? wtedy oczywiscie mozna usiasc i biadolic, jak to drogo, nie stac mnnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie jak buty jestescie
moze i drogie są awokado i balkazany, ale jarzynową ugotujesz taniej niz kanapke z oszukanym serem zbiedry wlasnie warzywa są niedrogie, w porownaniu do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
kupiłam wczoraj kalafior 3zł/szt. do tego pomidory ok.1,5 za 1,5 zł koper li j ogurt naturalny. Zdrowa salatka na 4osoby za za7 zł. Dla jednej osoby starczy na dwa dni.Jak dodasz trochę mięsa smażonego to masz danie obiadowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
tak, ewa nie zjem zupy z poprzedniego dnia i codziennie musze miec co innego na obiad , ba! nawet sniadania nie moga mi sie powtarzac. :) Nie jestem sama mam meza i 2 malutkich dzieci. A jedzenie i tak jest drogie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie zjesz zupy czy tego
samego śniadania na drugi dzień to twój problem. Pierdolisz jakie to wszystko drogie, pomidory drogie, warzywa drogie ale pewnie dzieciom soki ze sklepu kupujesz które napakowane są chemią i cukrem, pewnie mężuś piwsko codziennie żłopie, wpierdalacie fast foody, chipsy słodycze a narzekasz, że pomidor jest drogi :o Gdybyście nie rozpierdalali kasy na głupoty to miałabyś na te strasznie drogie pomidory i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbkbkb
z igły widły... wystarczy ugotować bazę samą i masz np. na 3 dni ... raz jest jarzynowa raz pomidorowa raz rosół i to z jednej zupy no popatrz .... głupie ględzenie, że tak ciezko jest zamiast ruszyc dupę choćby na targ, gdzie są tańsze warzywa, kupić teraz wiecej i mrozic sobie spokojnie to nie... lepiej się wyżalać na cafe... czasami się zastanawiam, czy ja na pewno kobietą jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderra
w garnklu! ??? czego teraz uczą w tych podstawówkach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie sa raczej przetworzone produkty (np. kielbasa), niz zwyle zdrowe rzeczy, ale zeby jesc zdrowo i tanio, to sie trzeba troche narobic ;) wszelkie suszone straczkowce sa chyba najtanszym i bardzo zdrowym jedzeniem, a przepisow na owe setki z wszelkich kuchni swiata. masz glowne zrodlo bialka, a jak chcesz uzupelnic aminokwasy, to zasze moze byc maly dodatek miesa, ale tylko na smak, nie jako glowna czesc posilku. zamiast drogich a oszukanych wedlic samemu piec mieso do kanapek i salatek. grogie sa lepsze ryby i owoce morza, tak wiec moze tylko czasami na smak, a glownie kupowac jakies regionalne, tansze ryby. nie chce autorki posadzac, ale jak czasem widze co jedza ludzie narzekajacy na biede, lub brak serodkow na zdrowe odzywianie, to glowa mala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
ja lubie miesko :) lubie cielecine, chuda wieprzowine np schab, wolowine a kazdy wie , ze takie miesa sa bardzo drogie z tanszych to indyka, kurczaka ale tylko udka i piersi bo reszte uwazam za smieci np skrzydelka sama skora i tluszcz. Uwielbiam tez mieso z kaczki i gesi ale te wiadomo dgogie jak cholera. Piszecie, ze u was wszystkie owoce i warzywa takie tanie :O to chyba mieszkamy w innym kraju bo u mnie jest bardzo drogo. :( "cmm kupiłam wczoraj kalafior 3zł/szt. do tego pomidory ok.1,5 za 1,5 zł koper li j ogurt naturalny. Zdrowa salatka na 4osoby za za7 zł. Dla jednej osoby starczy na dwa dni.Jak dodasz trochę mięsa smażonego to masz danie obiadowe." --- a mieso gdzie? Salatka to pikus dokupic mieso do tego to jest majatek. skoro nie zjesz zupy czy tego, nie jesmy fast foodow i nie rozpierdalamy kasy na glupoty a maz nawet nie lubi piwa :) Nie wiem skad od razu wnioskujesz takie rzeczy chyba ze swojego doswiadczenia. :P jbkbkb, w moim miescie na targu warzywa sa tak smao drogie jak w sklepach wiec Twoje uszczypliwosci mozesz sobie wsadzic wiesz gdzie... :) koczcita, ryby tez uwielbiam ale rowniez nie moge ich czesto jesc bo sa piorunsko drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiego kraju jest gorenje
co za wybredna panna. skrzydelka to smieci, drugi raz zupy nie zje... ciebie nie stac nie na zsdrowie, ale na wydumane tere-fere. Nie masz kasy na kaprysy, bo na zdrowe jedzenie na pewno sie znajdzie. skrzydelka są np. pyszne, zupa z nich super, skora moze i tlusta, ale chyba automatycznie zjadasz mniej? ja jakos trzymam wage od lat, jedząc rozne produkty. po prostu na obiad zjem zupy duuuzo i starczy na krocej, jak mam tluuuste miecho zjem mniej i dlugo nie jestem glodna. kalorie wychodzą tak samo, wiec sie nie zasłaniaj tłustą skórą. a moze nie umiesz smacznie przyrzadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you foeu reec
aleś powalono autorko , francuski piesek się znalazł co lubi ponarzekać :P na rarytasy nie stać wiele osób a ty tylko to uznajesz , zupka 2 x ta sama ble, skrzydełka ble a po jarzynki na targ dupki nie ruszy bo się nie chce , rozwalają mnie takie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
you foeu reec- a gdzie ja napisalam , ze nie chce mi sie na targ isc po jarzyny? Czytaj ze zrozumeiniem, dziewczyno chyba , ze ci te skory ze skrzydelek juz calkowiecie mozg zlasowaly :P Ja napisalam ze u mnie w miescie ceny z targu i ze sklepow sa wlasciwie takie same wiec o co ten krzyk. Lubie dobrze zjesc i lubie produkty wysokiej jakosci a innych po prostu nie trawie no chyba ze trzeba przycisnac pasa jak teraz i isc do biedry kupic zwykly ser "gouda" co udaje ser , maslo, kielbase itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
jakiego kraju jest gorenje, skrzydelka sa pyszne? Chyba dla ciebie ale nie dla mnie :P fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzydelka to faktycznie smieci - polowe wyrzucasz. jedz malo miesa, tylko na smak, ale dobrej jakosci. kielbasy nie ma sensu kupowac, bo placisz za odpadki tyle, co zaplacilabys za normalne mieso sama je np. piekac. jedzenie dobrej jakosci wiadomo, najtansze nie jest, ale warto lepiej zjesc, a np. zrezygnowac z telewizji, gadzetow technologicznych, slodyczy .... ja przynajmniej tak uwazam i choc bieduje na panstwowej pensyjce, nie bede kupowac sztucznego sera - wole kupic ser tanszy, ale naturalny. biale sery sa tanie, bo nie wymagaja lezakowania i wiekszej obrowbki. wole kupic tansze wino, ale dobra rybe, lub mieso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolagnat23
co chcecie od serów z biedry? ich gorgonzola czy mozarella sa produkowane we Włoszech i nie ustępują oryginalnym. żólte sery też maja bardzo dobre i nie sa to żadne seropodobne wyroby. do tego czasami mają krótkie serie różnych oryginalnych francuskich serów w korzystnych cenach. w biedrze jest duzo fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
autorko co wiec gotujesz codziennie,dzieciom,na obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana 24
a zupy,powiedzcie-gotujecie na miesie czy tylko na warzywach? i jeszcze jedno zabielacie zupy maka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia pandzia
autorko topicu,a robisz wogole obiady bezmiesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×