Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona355695

Robaki w domu !!! jak się pozbyc?

Polecane posty

Gość ona355695

Witam. Od dwóch dni są u mnie małe robaczki (pajęczaki). Pojawiają się wieczorem. Pierwszej nocy 6 małych koloru czerwonego i kilka takich mniejszych ledwo zauważalnych jasnych z taką jakby ciemną kropką. Chodzą po łóżku a te malutkie czasem po dywanie. Drugiej nocy zmieniłam posciel, ale gdy przebudziłam się w nocy zobaczyłam że 5 takich wiekszych czarnych chodzi po kołdrze :O Pozabijałam je wszystkie oczywiście ale jeden uciekł... nie wiem co to i skad to... pierwszy raz to u mnie jest... cały czas mam otwarte okno ale nie możliwe żeby było ich aż tak dużo poza tym każdy robak jest inny. Dodam, że sprzątam w pokoju regularnie więc jest czysto. Co robić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak mamy ci pomoc jak nie
płytka na owady załatwi sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten problem. Pozbyłam się ich. 1. Dom musi mieć intensywny zapach { lawenda, jaśmin}. Robale duszą się, są wrażliwe na zapachy. 2. Wszystko miękkie wyrzuciłam z domu { pościel, ręczniki, dywany itd}. 3. Wszystko należy prać z dodatkiem sody oczyszczanej { to jest naturalna trucizna dla wszelkich robali}. Także myć podłogi, blaty itp. z dodatkiem sody. 4. Inny naturalny sposób i skuteczny : woda+spirytus salicylowy+olejek z drzewa herbacianego, wymieszać i pryskać. 5. Oprócz tego chronić się przed ugryzieniami pryskając się dezodorantem orientalnym o zapachu jaśminu. Pryskać też w szafach. Po takiej kuracji wszystko poucieka POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam problem z robakami w moim domu. Postanowiłam zgłosić się do firmy, która zajmuje się dezynsekcją i dezynfekcją. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to polecam wam www.bogel.pl Mają spore doświadczenie w pozbywaniu się robaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej rozejrzeć się za skutecznym środkiem ,który wybije robaki. Ja od siebie mogę wam polecić preparat, który znajdziecie na stronie www.bentawet.pl Sam pozbyłem się dzięki niemu robaków z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×