Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanka skakanka

proszę o radę !!!problem

Polecane posty

Gość hanka skakanka

Cześć, mam taki problem. Mam 166cm i wazę 65 kg. Od dwóch tygodni zaczełam mż, jem zdrowo itp. do tego fitness 3 razy w tygodniu (pilates, zumba i fitness mix) w zauważyłam,że od 3ch dni zaczęły się obcierać mi wewnętrzna cześc nóg, jedna o drugą. Wcześniej tego nie miałam, a teraz nie moge chodzić w spódnicy, bo zrobiło sie czerwone i boli;/poradźcie proszę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka skakanka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie tak
zrobiło, bo jest gorąco, a masz tęgie uda. Nie ma to nic wspólnego z ćwiczeniami i dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka skakanka
powiedzcie proszę co zrobić, aby uda zeszczuplały?wiecej ćwiczeń, ale jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli umiesz pływać, to śmigaj na basen:) Ja mam ten problem, ze pływać nie umiem, a moje znajome właśnie w ten sposób wyszczupliły sobie uda i łydki:) A na odparzenia od obcierania nóg wieczorem smaruj sobie krem od odparzeń dla dzieci, np. Nivea Baby, a przed wyjściami w spódniczkach polecam zasypkę dla niemowląt lub talk. Sypnij sobie troszkę na dłoń i rozprowadź w miejscach narażonych u ciebie na otarcia:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka skakanka
Ewelincia Bardzo Ci dziękuję za rady :) Dzisiaj u mnie pada, więc włożyłam spodnie. Basen niestety mamy w remoncie i niewiadomo kiedy go otworzą;/ Kurczę, zawsze miałam szczupłe nogi i nie wiem kiedy się tak rozrysły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×