Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleżanka swojej koleżanki

Uwaga na kochanków

Polecane posty

Gość Koleżanka swojej koleżanki

Czyta się teraz dużo o tzw. Swingowaniu, dla mnie to oczywiście zdrada tyle że za zgoda. Brzydzimy się tym z partnerem i nie możemy pojąć jak można oddać ukochaną osobę w ręce innego. No ale ja nie o tym. Moja koleżanka z mężem też to robiła. Ja to krytykowałam ale ich wybór. Mieli niby zaprzyjaźnione pary i miało być ok. Po 3latach tych zabaw mąż miał wkońcu pretensje, jak szli do łóżka to myślał tylko o tym że jego żonę ktoś inny bzykał, zresztą ona dłużna mu nie była. Nie przemyśleli prędzej konsekwencji, a przecież to takie łatwe do przewidzenia, jak się kogoś kocha i szanuje to takich rzeczy się nie robi. Seks jest uzupełnieniem miłości. Ale ludzie nie znają definicji seksu. Ci moi bliscy znajomi szykują się do rozwodu, cierpią dzieci nie tylko z powodu rozstania rodziców ale także dlatego że całe miasto huczy o przyczynie ich rozwodu. Smutne, ale najsmutniejsze jest to że ta moja koleżanka ma kile; już wie że złapała od faceta z którym swingowali jego żona też to ma, no a mąż koleżanki jest w trakcie badań. Nadal uważacie że swingowanie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżejkop
myślę że tak jest OK chociaż sam wolę stepowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamalasalabala
NIe trzeba kochac aby byś zazdrosnym o swojego partnera. Ja np. nie mogę poeiwedziec,ze kocham swojego meza,bo chyba nigdy,nikogo nie kochałam(dziecko kocham,ale wiadomo,ze to co innego) Zdarzało mi się zdradzic męża,ale nigdy,przenigdy nie oddałabym go w rece innej pani aby sie z nim zabawiała i to na moich oczach.a ja takze nie chciałabym tego robic z innym facetem na oczach meza ,aby nie sprawić mu przykrosci,ze zajmuje się innym,a nim ot tak,z doskoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka mojej koleżanki
Ale jak się zdradza to przecież też można się czymś zarazić nie można być pewnym a też może pojawić się niechciana ciąża, nie boisz się? Prezerwatywa pewności nie daje. A pomijając to nie masz wyrzutów sumienia że krzywdzisz ojca swojego dziecka? Nie uważasz że to świństwo? To dlaczego jesteś z mężem skoro go nie kochasz? Tylko nie pisz że ze względu na dziecko. Jak ty byś się poczuła jakby on cię zdradził? Do dżejkop: a ty popierasz swingowanie? Robisz to? Nie masz żadnych zahamowań? Nie boisz się chorób? No i jesteś w stanie dzielić się ukochaną osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamalasalabala
Koleżanka mojej koleżanki z mezem jestem z wygody. Choroby,boje sie,a jakże. Ciazy sie nie obawiam. jakby mnie maz zdradził,poczułabym się zła,ale myślę,ze nie mmogłabym miec aż takiej pretensji,bo sama nie jestem w porzadku. Wyrezuty sumienia.Hm,mam ,ale cóż,mam taki charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie zdradza też można się czymś zarazić. :D 🖐️ Z badań wynika, że więcej jest osób, które zdradzają niż osób, które uważają, że są zdradzane. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Co to znaczy że jesteś z mężem dla wygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma kasiorę a jej
nie chce się pracować.w ramach rewanzu da mu czasem dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Też tak podejrzewam. A to przykre. Biedny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy powód jest dobry, jeśli chcemy się rozwieść. Czy to swing, zwykła zdrada czy to, że przytyła po ciąży, a to po prostu miłość wygasa, nic innego. W naszym towarzystwie są pary które, swingują po kilkanaście lat, i zachowują się jakby dop co się poznali, a są i takie co po kilku spotkaniach odpadają. Nie ma reguły. A co do chorób, to świadczy tylko o tym, jak bardzo nie byli przygotowani na takie zabawy. Tam nie robi się wszystkiego i z każdym, są tacy co preferują tylko patrzenie. Czy każda z was idąc do łóżka z facetem, każe robić mu badania? Czemu jeszcze prosperują burdele? Bo mają klientów... i są nimi wasi mężowie, bracia, tatusiowie i nie raz nie dwa robią to bez zabezpieczenia i przynoszą choroby do domu. Wszystko dla ludzi, ale trzeba to robić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też tak podejrzewam. A to przykre. Biedny facet" A dlaczego biedny? Nawet nie przyszło Ci do głowy, że jemu taki układ pasuje. To nie Twój problem, to ich życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Co ty za bzdury wypisujesz? Jeśli przeczytałaś wpis to wynika z niego że mąż nic nie wie,to jak możesz pisać że mu pasuje. To że tobie takie rzeczy pasują to nie znaczy że już wszyscy upadli tak nisko. Do kochanica: tak tak my już wszyscy wiemy że się puszczasz, na wszystkich forach aż huczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola0987
Ukamienujcie ją, najlepiej pod kościołem, bardziej widowiskowo:) ja też mam kochanka, też ma żonę "konserwę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Nie znosićie krytyki co? Uważacie że nikt nie ma prawa was krytykować? Skoro uważacie to za takie ok to po co się z tym kryjecie? (np. Kochanica na jakimś tam forum jest przekonana że to na jaw nie wyjdzie jak ktoś jej zarzucił że dzieci będą cięrpięć. Jeżeli uważasz że to normalne to nie kryj się tylko wytłumacz dzieciom i powiedz prawdę ha)Kryjecie się a jednocześnie bronićie. To w końcu jak? Jak ktoś uważa że jego poglądy są ok to się z tym nie ukrywa i nie przejmuje się że dowiedzą się dzieci matka ojciec czy znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18teczka
Autorko zgadzam się z Tobą i mimo że jest obrzydliwe to co oni zrobili, to mi ich strasznie szkoda, każdy robi błędy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Tak masz rację takich ludzi poprostu żal, nie zaznali nigdy szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka Barbie
jak to maja kile? sexowali bez gumki? z obca osoba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Z gumką. No ale widocznie nic na 100%pewne nie jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18teczka
no pewnie, tak samo jak prezerwatywa nie zabezpiecza 100 % przed ciążą, tak samo przed chorobą. masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pocie herbaty Saga tez można zachorować ! Zawsze kiedy leci jej reklama to mój dziadek krzyczy ze dostaje kily!!!!cos w tym jest! To doświadczony przecież facet! I zna sie na kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezerwatywy to tez prawda ze nie chroni! Posłuże sie tym samym mentorem! Dziadzio mówił żebym nie używał długo tej samej prezerwatywy bo zachoruje jak mój ojciec ! A gdy spytałem na co ? Stwierdził ze nie zdiagnozowano tego do końca ale to jakiś ZWIĄZEK bo po 24latach jeszcze go trzyma a on sam wyglada coraz gorzej? Cos w tym jest ! Bo to doświadczony człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioski? Zmieniać najlepiej i prezerwatywy i partnerki bo cholera wie co człowiek może złapać! Kile wyleczysz a związek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Kredek jesteś niespełna rozumu(chyba po dziadku :-)), tyle można stwierdzić po twoim wpisie. Życzę ci by następne pokolenie było mądrzejsze, chociaż nie wiem czy to możliwe. PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz nie kazdy moze sie urodzic milym inteligentnym przystojnym I dobrze wychowanym wiec kazde odejscie od Twej normatywnej oceny to jedynie rodzina biednego kredka! No coz nie znajdziesz zadnej blyskotliwej riposty! Ale wiesz ze dziadkowi nie bedzie sie to podobalo bo jak : a Uderz w STOL to sie zawsze matol odezwie by podsumowac ! Nie mam pojechal o czym on myslal ale Kocham go za te jego metafory! Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesza mnie jedynie mysl ze powtarza ze ja tez bede takim dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek jesteś
Normalny? Autorko przykro mi że na twoje wpisy wchodzą tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka swojej koleżanki
Poprostu trzeba ich olać bo i tak nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Ps. Ale dzięki takim ludziom jest z kogo się pośmiać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge przeprosic jak kogos urazilem jednak w topiku nie bylo wzmianki tylko dla normalnych! Poza tym nikomu nie ublizalem a pytania o normalnosc padaja tu nagminnie! Czym ze jest at normalnosc skoro tysiace zdradza Bez mrugniecia oka I przy tym zarazajac niewinnych? Widocznie moj dziadzio jest nienormalny! Wy na pewno jestescie normalni bo to przeciez Norma by sie laczyc w grupki samopoparcia I jechac po kims! Nie rzucalem obelg ani tez nie wyponalem ale w zamian przez normalnych nazwano mnie patologia- bardzo trudny termin ! Zachecam to poczytania o tym jak tez obrazano mnie uwazajac za osobe niezrownowazona z zaburzeniami czyli? Inwalide!!! Piekna to normalnosc!!! To raczej tylko lek by syfa nie zlapac! Takie krociutkie wnioski od debila ktory was czyta! A o sexsie euforii I Zmyslach czy fantazji to takie berety jak wy czytacie tylko w kafeterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z nim naprawdę coś nie tak
Ja pier... e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec Tempe ciotki popierajace sie wzajemnie nigdy nie beda mialy prawdziwych kochankow! Jedynie mietek z pod 16 zarazi he tryplem ktory przyniosl z autostrady. Jestem glupi to fakt bo poswiecam Wam puste dzidy czas tlumaczac cos czego nie zrozumiecie nawet za milion lat! Ze jedna chwila rozkoszy warta czasami jest wszystkiego! Dlaczego czasami ? Bo czasami czlowiek trafi na takie pustaki ja wy! I poluje w brode ze choc moze sie nie zarazi to niesmak zostanie do konca zycia! Skonczylem wiec teraz czas na te Wasze wypociny jakiej to wy nie macie tej moralnosci bo brudnych paznokci od dlubania w nosie ze zrozumienia! Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×