Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleżanka swojej koleżanki

Uwaga na kochanków

Polecane posty

Gość Przeprosiłes?
A teraz pokuta: SPADAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek do domu
Prezerwatywy zmieniać phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze poczytam! Polot ktory razi pradem! Riposty niczym orez huzarska! Czekam na dzwony rozsadku! Ale zanim sie jakas matolica odezwie niech sobie przypomni ile razy marzyla podczas sexu o mezu? Chyba tylko jak go w domu nie bylo ! Hehe a teraz zasciankowy intelekt poparcia szuka w ramionach tak samo bieglych domoroslych terapeutow! A max gdzies swiatlo robil u sasiadki to do wyra nie zawola bo I po co! Nie sie wyzywa na ludziach z netu to cos z czym sie ozenil! Niech pogada o zdradach kolezanka mojej kolezanki ! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie ja @
Podobno tracisz czas więc co tu jeszcze robisz? sio! Ps. A ja popieram koleżankę swojej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z k s k
Nie chcemy kredka. Precz ze zdradą i jego głupią i nikomu nie potrzebną filozofią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzeprAszam !! Wszystkich ktorzy czytaja takie puste ciotki zalosnie obgadujace wszystkich do okola! Przepraszam tez facetow ktorzy trzymaja takie bystrosci w domach I wspolczucie im takze wielkim przekazuje! I przepraszam postronych bo przez moje wypociny wsadzilem kij w mrowisko! Teraz te muchy beda nic tylko brzeczec! Hehe o to on taki a smaki ! Hihi owce pasac I krowy doic jak nie umiecie sie odnalezc jedna z druga!!! Hehe kolezanki od siedmiu bolesci! Jakos zawsze to kolezanka Ci faceta dmuchnie tylko ze Ty sie dowiadujesz lub nie!!! Ulituj sie nad nimi wprawdzie puste dzidy ale chociaz posprzatac I ugotowac moga! Ulituj sie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek człowieku
Szkoda słów by komentować twoje głupie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek człowieku
Jestem facetem, więc nie tylko kobiety uważają że z tobą coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe ! Nie mowilem ze przestane! Tak jak nie mowilem ze jestem madry! To pobozne zyczenia! Nie przeprosilem jeszcze dziadziunia! Zawsze pietarzal bym glupszych unikal! Ale coz! Slaby mam charakter I slabosc do ludzi ! Za to jak czytam takie racje kolezanek chcialem jedynie zaznaczyc ze bywaja inne poglady! A tu prosze Drugi szwadron dojarek w opozycji od poczatku jak berety moherowe ustawil sie dupsko em do wiatru I gwizdze! Dziadzuniu przepraszam wlasnie za to ze nie poszedl em w Twe slady! Ale to jedynie kobiety przez male k a chyba nawet malo o hehe! Wiec jedynie towarzystwa dotrzymalem bo rozumiec to cos I tak nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekta kredka
Jest do bani. Jest jakiś psycholog na sali? Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek się nakręcił
Tu psycholog sam nie wystarczy, ma ktoś kaftan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek idź
Bzykać kozy. Tu ciebie nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piszcie wy wszyscy indywidualnie! Ja nie chcialabym ja nie lubie albo wedlug mnie a tu prosze grupkami atakuja! Nie krytykuje nikogo! Poza dulszczyzna! Zdrada to rozne oczekiwania , brak kontaktu lub niezrozumienie a nie sasiadki lub kolezanka kolezanki! Te ciotki siedzace dupskiem przed komputerem lub tv zawsze marmola takie brednie to nie dziw ze ich ktos zdradza! Nie chcecie zdrad to zadbajcie o waszych partnerow Bez wzgledu na plec! A nie tylko lamenty I pomsty do nieba jaki to on cham a ona suka! Pobudka! Wam trzeba lekarza a nie forum! To miejsca wolnych opini a nie szafotu! Szafot w niedziela po sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CieBie nie chce! Ciebie nikt nie lubi! Hehe odezwalo sie kolko rozancowe plus jeden onanista! Hehe! Ja sue jak do tad dobrze bawie! Poza tym jestem po sexsie z zona! Pewnie ktoregos z Was ale bylo warto! Moze dlatego malo tu rozsadku bo rozsadek uprawia dobry sex! A dzidy , ciotki rozancowe, lamagi zyciowe oral impotenci gdacza na jednej grzedzie! Na stos mnie zaniescie hehe grzesznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo koz! Pasterzu stada! Twoja koza jak byla mlodsza tez dobre mleko dawala pewnie ! Szkoda tylko ze ty zawsze byles juz tylko proszony na serwatke! Bo lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzonisko
Kredek -orez husarska mnie rozwalilo dobre dobre ale czego sie ciskasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaftan! Kazde z was wie ze takie jest zycie! Swoja bezsilnosc chcecie zagluszyc tym gderaniem? Swoje fizyczne lub umyslowe niedociagniecia pielegmujecie w nawiasci do kogos Komi latwiej przychodzi to o czym kazde z was marzy? Bo co? Bo taki kochanek tylko wykorzysta , zostawi, o zgrozo! Ksenofobia na pochwale losu! Ten nie umie sie dogadac ale uwazajac ze to ona nie umie, bo to suka to sie puszczamia! Tamta uwazajac ze to on jest Bez serca I zbiczeniec tylko sexu szuka a nastepna nie ma nikogo a najglosniej Krzyczy o zdradach!!!! A ktore z was chciala to zmienic! Klapac ryjami umiecie I chetnie ale byscie wszystkich zmieniali albo zamykali matolstwo zapaprane! Bez obrazy dla normalnych ludzi! Oczekiwania! Wymagania! A Daniel czegos od siebie? Nie wystarczy sie tylko umyc! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebzonisko witaj! Nie ciskam sie! Moze tak to wyglada ale ja sie dobrze bawie ! Ciotki lamentuja o zdradzie! A to ze ich wspieram I dodaje otuchy to jedynie ma pomocna dlon! Hehe Bez niej dalej plakaly by samotnie Bez odzewu! Teraz maja powod by sie jednoczyc!!! Glupi zly kredek , wariat I debil I takie tam hihi kijem ich nikt nie chce ruszyc wiec lament kolezanka kolezance na koniowe ucho mowi!!! I to dodaje tym ludkom sil! Bez nienawisci wyzdychali by przez samobojstwa a tak? Maja wroga czyli jest o co walczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietrzne pióro
Kredek, dobrze gadasz.... ale nie ma szans, żeby ktoś to tutaj zrozumiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ze racja jest po ich stronie!!! Big honor oljczyzna tez wiec im sie k... a zachciewa Virtuti Militari! Za moralnosc I tak pidwojna zreszta, wiec pomagam nieboraczek by cel mieli bo co to za zycie w zdradzie kiedy nawet opluc nie ma kogo! Tak wiec ma sskromna osoba odstapila od brewiarza dzis wieczor by spelnilo sie przeznaczenie I zatriumfowala walka ze zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotki pozasypialy hehe od tego tlumaczenia terminow! Hehe bo nie wiadomo czy on pomaga czy szydzi? Oh losie!!! Hehe a mialem chec tylko teachera wypic a nie yowl nic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna przepowiednia biblijna mowila o ziarnie! Setki pada na skale! Nie liczenie na zyzna glebe by dac plon! Tak I ja ziarenko rzucilem! Moze. Choc jedna osoba nawet nieswiadomie skojarzy oczekiwania I prewencje w zwiazku! Nim zacznie szlochac o zdradzie! Przeciez jesli wzejdzie piekny plon zlocistych lanow!!!!! Zawsze mozna dodac cukru do klosia!!! Hehe nie wazne czy ktos zrozumie! Jestem jak slimak!!!!! Jozef slimak holoto niedouczona!!!! I choc jeden to warto bo ktos kto przeczytai zrozumie to juz nie jeden a milion!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdradzonych I pokrzywdzonych to setki! Slepcow I gluchych ktorzy nie chcieli widziec lub slyszec! Zdrada? Czym ze by ona byla Bez tych ofiar!! Kiedyscie ostatnio podeszli do niej lub do niego z usmiechem? Bez win Bez wypnien! Kiedy ostatnio szli za reke! Kiedy calowali! Podziwiam ludzi ktorzy mimo wieku Ida za reke! Staruszkowie lub nastolatkowie jedynie? Dlaczego ? Bo kochaja! I trwaja! A my z wygody nie bo Dom, no bo praca, bo dzieci, bo nie wypada, bo o czym tu mowic????? Sprowadza my zwiazek do sexu!!!! Wymuszonego sexu potem a potem potem to juz nawet sexu nie ma bo I po co???? I to wy drzecie te puste ryje o zdradzie! Trzeba bylo sie obudzic! Ratowac lub Kochac ! A tylko lamenty jak mogl jak mogla I dlaczego mi to zrobil???? A putalas czy pytales ????? Rzadza emocje euforia to sily na ktore Bez uczucia nie macie szans osly wy objuczone pustymi gadkami!!! Tylko uczucie potrafi trzymac te ryzy!!!! Ale to nie dla waszych pustych lbow !!! Kazdy moze Kochac ale nie kazdemu chce sie o milosc dbac!!!!!!! A potem kolezanka kolezanka sama Bez uczucia bo jej brat pit tez po rogach bije !!!!! Placze!!!! Jak to ona pokrzywdzona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis Arno jak wstaniecie jak niby nigdy nic wstaniecie do pracy lub tylko po to by zrobic kanapki dla tego wola co do roboty idzie I zadne z Was nie zalapie o czym ten chory kredek mowil! Bo to swir! Hehe wole byc swirem I Kochac jak byc taki sam zaklamany I godne politowania jak wy!!! Kolezanki kolezanek I kolegow !! Teskno mi jeszcze I do rzeczy innch rownie niewinnych ktorych juz nie wiem.....I tak to jak co noc samotnie przemierzam te pustynie cyfrr!!! I no widu ni slychu!!! Tylko ten cudowny ptak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu! Nicky pomaranczowy! Chodz usiadz a odpocznij sobie ! Nie dojdzie Cie zrozumienie przyrzekam ja Tobie! Pelno ich tu a jak by nikogo nie bylo!!!czarne kolory zastaly pomaranczowego ubylo!!!!! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przeciez wszystko mialo byc tak pieknie. Twe slowa brzmialy jak piosenka. Ty spogladalas na mnie czule. Ja calowalem Cie po rekach! Choc przeminelo wiele i choc oszalal caly swiat. Ja stale bede to pamietal! Co? Sie zapytasz tajemniczo!! Jak calowalem Ciebie po rekach Bo dzisiaj tego juz nie pamietasz? I chociaz czasu szmat juz przemija wiedz jedno. Moja zes jest !!! Nie niczyja!!!! . Szalony Kredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje uwagi, marne wypocicny czy grozby! Kierowac do Kancelarii Pana Kredka adres podany w profilu! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×