Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariola 84

zwolniona zpracy

Polecane posty

Gość mariola 84

hej, mama pytanie, pracowałam w ross ponad 6 lat i zostałam zwolniona, moim zdaniem nie słusznie. zastanawiam się czy nie wnieść sprawy do sadu. Tylko czy to ma sens w ogóle, to duża firma z obstawą prawników. Czy ktoś możne wie coś na ten temat ze komuś się udało wygrać sprawę pracowniczą.( wiem że to na pewno zależy od sytuacji i dowodów jakie się ma) Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9999
Jeśli masz podstawy uważać, że zostałaś skrzywdzona i pracodawca postąpił niezgodnie z prawem, próbuj dochodzić swoich praw. Najlepiej zacząć od Państwowej Inspekcji Pracy, oni powinni doradzić Ci jak się zachować i co robić dalej. Możesz też zadzwonić na Zieloną Linię (tel. 19524) - tam są całkiem kumaci konsultanci i wiem, że już niejednej osobie pomogli. Do tego wszystkiego pozostaje oczywiście konsultacja z prawnikiem. Są miejsca, gdzie porady prawne są udzielane bezpłatnie, możesz też skorzystać z poradni prawnych istniejących np. przy Wydziałach Prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś
z Radomska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciamilcia
sądy pracy są da ramo dla pracownika więc się nie zastanawiaj, nawet wywalczenie jakiejś odprawy jest ok, sądy często są po stronie pracownika, dostałaś dyscyplinarkę? jaki powód na świadectwie pracy? i pamietaj, że masz chyba 7 dni na złożenie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×